Loading...
Organizacije vir: ARRS

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo

Raziskovalna dejavnost

Koda Veda Področje Podpodročje
2.01.00  Tehnika  Gradbeništvo   
2.01.03  Tehnika  Gradbeništvo  Konstrukcije v gradbeništvu 
2.01.04  Tehnika  Gradbeništvo  Potresno inženirstvo 
2.01.06  Tehnika  Gradbeništvo  Računalniško integrirana graditev objektov 
2.17.00  Tehnika  Geodezija   
5.08.00  Družboslovje  Urbanizem   

Koda Veda Področje
T230  Tehnološke vede  Visoke gradnje 
T220  Tehnološke vede  Gradbeništvo, hidravlika, priobalna tehnologija, mehanika zemljin 
T270  Tehnološke vede  Okoljska tehnologija, nadzor onesnaženja 
T260  Tehnološke vede  Prostorsko planiranje 
T181  Tehnološke vede  Daljinsko zaznavanje 

Koda Opis
Svetovanje 
Raziskovanje 
Izobraževanje 
Nekomercialna 
Prenos tehnologije 
Vrednotenje (pravilnik)
vir: COBISS
Upoš. tč.
49.148,48
A''
6.482,09
A'
20.491,93
A1/2
25.774,39
CI10
41.071
CImax
13.501
h10
68
A1
163,54
A3
96,13
Podatki za zadnjih 5 let (citati za zadnjih 10 let) na dan 27. januar 2023; A3 za obdobje 2016-2020
Baza Povezani zapisi Citati Čisti citati Povprečje čistih citatov
WoS 1.890  44.073  40.004  21,17 
Scopus 2.348  51.026  46.044  19,61 
Raziskovalne skupine (19)
št. Evidenčna št. Naziv skupine Odgovorna oseba Štev. publikacij
1. 0792-001  Katedra za metalne konstrukcije  dr. Jože Korelc  666 
2. 0792-004  Katedra za geotehniko  dr. Boštjan Pulko  3.752 
3. 0792-005  Katedra za masivne in lesene konstrukcije  dr. Jože Lopatič  887 
4. 0792-006  Katedra za stavbe in konstrukcijske elemente  dr. Mitja Košir  892 
5. 0792-007  Inštitut za konstrukcije, potresno inženirstvo in računalništvo  dr. Tatjana Isaković  3.589 
6. 0792-008  Inštitut za komunalno gospodarstvo  dr. Maruška Šubic Kovač  1.113 
7. 0792-009  Prometnotehniški inštitut  dr. Peter Lipar  1.602 
8. 0792-010  Geodezija  dr. Bojan Stopar  2.536 
9. 0792-011  Katedra za operativno gradbeništvo  dr. Aleksander Srdić  840 
10. 0792-012  Katedra za prostorsko planiranje  dr. Gregor Čok  1.384 
11. 0792-013  Katedra za kartografijo, fotogrametrijo in daljinsko zaznavanje  dr. Mojca Kosmatin Fras  772 
12. 0792-014  Katedra za matematiko in fiziko  dr. Gašper Jaklič  1.481 
13. 0792-015  Geoinformatika in upravljanje nepremičnin  dr. Krištof Oštir  2.104 
14. 0792-016  Katedra za mehaniko  dr. Dejan Zupan  1.371 
15. 0792-018  Katedra za preskušanje materialov in konstrukcij  dr. Vlatko Bosiljkov  1.097 
16. 0792-019  Katedra za mehaniko tekočin z laboratorijem  dr. Matjaž Četina  1.918 
17. 0792-020  Institut za zdravstveno hidrotehniko  dr. Mario Krzyk  2.588 
18. 0792-021  Katedra za splošno hidrotehniko  dr. Mojca Šraj  1.838 
19. 0792-022  Raziskovalni inštitut za geo in hidro tveganja - RIGHT  dr. Matjaž Mikoš  2.806 
Raziskovalci (175)
št. Evidenčna št. Ime in priimek Razisk. področje Status Štev. publikacij
1. 55898  Mark Bryan Alivio  Vodarstvo  Mladi raziskovalec 
2. 12247  dr. Tomaž Ambrožič  Geodezija  Raziskovalec  659 
3. 30691  dr. David Antolinc  Gradbeništvo  Raziskovalec  106 
4. 19443  dr. Nataša Atanasova  Vodarstvo  Raziskovalec  237 
5. 36443  dr. Anže Babič  Gradbeništvo  Raziskovalec  109 
6. 19442  Renato Babič    Strokovni ali tehnični sodelavec  150 
7. 15622  dr. Primož Banovec  Vodarstvo  Raziskovalec  486 
8. 35409  dr. Nejc Bezak  Vodarstvo  Raziskovalec  263 
9. 35646  dr. Benjamin Bizjan  Mehanika  Raziskovalec  103 
10. 55917  Marko Blagojevič  Vodarstvo  Mladi raziskovalec 
11. 10379  dr. Violeta Bokan Bosiljkov  Gradbeništvo  Raziskovalec  559 
12. 15189  dr. Vlatko Bosiljkov  Gradbeništvo  Raziskovalec  420 
13. 39878  David Božiček  Gradbeništvo  Raziskovalec  18 
14. 10562  dr. Boštjan Brank  Gradbeništvo  Raziskovalec  444 
15. 20158  dr. Sebastjan Bratina  Gradbeništvo  Raziskovalec  272 
16. 55712  Jana Breznik    Strokovni ali tehnični sodelavec  15 
17. 18683  dr. Tomo Cerovšek  Gradbeništvo  Raziskovalec  826 
18. 54081  Ajda Cilenšek  Vodarstvo  Raziskovalec  33 
19. 20157  dr. Bojan Čas  Gradbeništvo  Raziskovalec  128 
20. 14001  dr. Marjan Čeh  Geodezija  Raziskovalec  226 
21. 17449  Franci Čepon    Strokovni ali tehnični sodelavec  36 
22. 30809  dr. Peter Češarek  Gradbeništvo  Raziskovalec  44 
23. 33293  dr. Jerneja Češarek Kolšek  Gradbeništvo  Raziskovalec  60 
24. 08247  dr. Matjaž Četina  Vodarstvo  Raziskovalec  582 
25. 20425  dr. Gregor Čok  Urbanizem  Raziskovalec  220 
26. 28903  Simon Detellbach    Strokovni ali tehnični sodelavec  178 
27. 17759  dr. Matevž Dolenc  Gradbeništvo  Raziskovalec  239 
28. 18793  dr. Matjaž Dolšek  Gradbeništvo  Raziskovalec  689 
29. 29265  dr. Mateja Dovjak  Gradbeništvo  Raziskovalec  392 
30. 39205  dr. Urška Drešček  Geodezija  Raziskovalec  18 
31. 11215  dr. Samo Drobne  Geodezija  Raziskovalec  817 
32. 26550  dr. Jaka Dujc  Gradbeništvo  Raziskovalec  47 
33. 54080  mag. Bujar Fetai  Geodezija  Raziskovalec  13 
34. 16142  dr. Rado Flajs  Gradbeništvo  Raziskovalec  61 
35. 39803  Barbara Fortuna  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  23 
36. 17898  dr. Mojca Foški  Urbanizem  Raziskovalec  377 
37. 56282  Tomislav Franković  Gradbeništvo  Raziskovalec 
38. 24339  dr. Matija Gams  Gradbeništvo  Raziskovalec  182 
39. 32200  dr. Aleš Golja  Urbanizem  Raziskovalec  137 
40. 54190  mag. Peter Golob  Geodezija  Raziskovalec  17 
41. 17445  Janez Goršič    Strokovni ali tehnični sodelavec  31 
42. 53602  Luka Gradišar  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  10 
43. 11790  dr. Tjaša Griessler Bulc  Biologija  Raziskovalec  490 
44. 17882  dr. Dejan Grigillo  Geodezija  Raziskovalec  192 
45. 53694  Doron Hekič  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  37 
46. 12290  dr. Leon Hladnik  Gradbeništvo  Raziskovalec  107 
47. 25423  dr. Tomaž Hozjan  Gradbeništvo  Raziskovalec  285 
48. 53937  Manca Hrovat    Strokovni ali tehnični sodelavec  28 
49. 37293  dr. Sabina Huč  Gradbeništvo  Raziskovalec  51 
50. 11409  dr. Tatjana Isaković  Gradbeništvo  Raziskovalec  509 
51. 20326  dr. Andreja Istenič  Vzgoja in izobraževanje  Raziskovalec  306 
52. 27679  dr. Darja Istenič  Biologija  Raziskovalec  235 
53. 11892  dr. Zvonko Jagličić  Fizika  Raziskovalec  699 
54. 20271  dr. Gašper Jaklič  Matematika  Raziskovalec  320 
55. 39445  dr. Aleš Jamšek  Gradbeništvo  Raziskovalec  20 
56. 53603  Antonio Janevski  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  14 
57. 54861  dr. Martin Jesenko  Matematika  Raziskovalec  16 
58. 21680  dr. Vojkan Jovičić  Gradbeništvo  Raziskovalec  708 
59. 54792  Timotej Jurček  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  24 
60. 27688  dr. Robert Klinc  Gradbeništvo  Raziskovalec  148 
61. 50605  dr. Martin Klun  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  13 
62. 38109  dr. Mateja Klun  Vodarstvo  Raziskovalec  61 
63. 12293  dr. Mira Kobold  Vodarstvo  Raziskovalec  228 
64. 55896  Peter Kočman  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec 
65. 05674  dr. Dušan Kogoj  Geodezija  Raziskovalec  939 
66. 26458  dr. Jure Kokalj  Fizika  Raziskovalec  96 
67. 34230  dr. Sabina Kolbl Repinc  Vodarstvo  Raziskovalec  95 
68. 07531  dr. Božo Koler  Geodezija  Raziskovalec  486 
69. 06926  dr. Cvetka Teja Koler Povh  Informacijska znanost in bibliotekarstvo  Raziskovalec  166 
70. 54789  Neža Ema Komel  Geodezija  Mladi raziskovalec  18 
71. 11536  dr. Jože Korelc  Gradbeništvo  Raziskovalec  352 
72. 06120  dr. Mojca Kosmatin Fras  Geodezija  Raziskovalec  542 
73. 25479  dr. Mitja Košir  Gradbeništvo  Raziskovalec  449 
74. 27764  dr. Daniel Kozelj  Vodarstvo  Raziskovalec  148 
75. 23500  dr. Klemen Kozmus Trajkovski  Geodezija  Raziskovalec  147 
76. 20037  dr. Marjeta Kramar Fijavž  Matematika  Raziskovalec  165 
77. 33435  dr. Klemen Kregar  Geodezija  Raziskovalec  325 
78. 26067  dr. Aleksandra Krivograd Klemenčič  Varstvo okolja  Raziskovalec  299 
79. 55899  Nemanja Krtinić  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec 
80. 08354  dr. Andrej Kryžanowski  Vodarstvo  Raziskovalec  441 
81. 14111  dr. Mario Krzyk  Vodarstvo  Raziskovalec  417 
82. 24020  mag. Sebastjan Kuder  Gradbeništvo  Raziskovalec  202 
83. 30109  dr. Ganna Kudryavtseva  Matematika  Raziskovalec  119 
84. 10398  dr. Miran Kuhar  Geodezija  Raziskovalec  460 
85. 53352  Blaž Kurent  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  18 
86. 56828  Sudhanva Kusuma-ChandraShekhara    Strokovni ali tehnični sodelavec 
87. 53600  Tamara Kuzmanić  Vodarstvo  Mladi raziskovalec 
88. 53043  dr. Davor Kvočka  Gradbeništvo  Raziskovalec  25 
89. 30795  dr. Peter Lamovec  Tehnika  Raziskovalec  23 
90. 39204  dr. Marko Lavrenčič  Gradbeništvo  Raziskovalec  33 
91. 38531  dr. Klaudija Lebar  Vodarstvo  Raziskovalec  93 
92. 53601  Mojca Likar  Vodarstvo  Mladi raziskovalec 
93. 10956  dr. Peter Lipar  Promet  Raziskovalec  605 
94. 24340  dr. Anka Lisec  Geodezija  Raziskovalec  801 
95. 05985  dr. Janko Logar  Gradbeništvo  Raziskovalec  2.330 
96. 08443  dr. Jože Lopatič  Gradbeništvo  Raziskovalec  455 
97. 30040  dr. Matej Maček  Gradbeništvo  Raziskovalec  401 
98. 08386  dr. Tomaž Maher  Računalniško intenzivne metode in aplikacije  Raziskovalec  570 
99. 26122  dr. Aleš Marjetič  Geodezija  Raziskovalec  378 
100. 28904  dr. Rok Marsetič  Promet  Raziskovalec  169 
101. 27940  Albin Mencin    Strokovni ali tehnični sodelavec  34 
102. 17442  Miran Merc    Strokovni ali tehnični sodelavec 
103. 08245  dr. Matjaž Mikoš  Vodarstvo  Raziskovalec  1.516 
104. 24336  dr. Primož Može  Gradbeništvo  Raziskovalec  229 
105. 33468  dr. Gašper Mrak  Urbanizem  Raziskovalec  128 
106. 26112  dr. Gorazd Novak  Vodarstvo  Raziskovalec  122 
107. 36444  dr. Anita Ogrin  Gradbeništvo  Raziskovalec  35 
108. 15112  dr. Krištof Oštir  Geodezija  Raziskovalec  576 
109. 50307  dr. Andreja Padovnik  Gradbeništvo  Raziskovalec  143 
110. 38336  dr. Luka Pajek  Gradbeništvo  Raziskovalec  127 
111. 19585  dr. Polona Pavlovčič Prešeren  Geodezija  Raziskovalec  293 
112. 34368  dr. Robert Pečenko  Mehanika  Raziskovalec  54 
113. 27533  dr. Sašo Petan  Vodarstvo  Raziskovalec  79 
114. 15392  dr. Dušan Petrovič  Geodezija  Raziskovalec  582 
115. 36228  dr. Sara Piculin  Gradbeništvo  Raziskovalec  33 
116. 14507  dr. Igor Planinc  Gradbeništvo  Raziskovalec  374 
117. 56910  Žan Pleterski  Vodarstvo  Raziskovalec 
118. 50604  dr. Jaka Potočnik  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  23 
119. 53599  Ana Potočnik Buhvald  Varstvo okolja  Mladi raziskovalec  17 
120. 31353  mag. Mojca Premuš  Matematika  Strokovni ali tehnični sodelavec 
121. 55903  Veronika Pučnik    Strokovni ali tehnični sodelavec 
122. 11712  dr. Boštjan Pulko  Gradbeništvo  Raziskovalec  605 
123. 53604  Matej Račič  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec  17 
124. 50603  dr. Matej Radinja  Vodarstvo  Mladi raziskovalec  49 
125. 29190  dr. Gašper Rak  Vodarstvo  Raziskovalec  233 
126. 16421  dr. Robert Rijavec  Gradbeništvo  Raziskovalec  387 
127. 51000  Klemen Ritlop  Geodezija  Raziskovalec  40 
128. 24342  dr. Simon Rusjan  Vodarstvo  Raziskovalec  278 
129. 15852  dr. Drago Saje  Gradbeništvo  Raziskovalec  233 
130. 13531  dr. Simona Savšek  Geodezija  Raziskovalec  380 
131. 23474  dr. Simon Schnabl  Gradbeništvo  Raziskovalec  279 
132. 33748  dr. Jasna Smolar  Gradbeništvo  Raziskovalec  277 
133. 32691  dr. Jure Snoj  Gradbeništvo  Raziskovalec  70 
134. 32689  dr. Jošt Sodnik  Vodarstvo  Raziskovalec  120 
135. 17448  Konstanca Soss    Strokovni ali tehnični sodelavec  28 
136. 14014  dr. Aleksander Srdić  Gradbeništvo  Raziskovalec  319 
137. 09274  dr. Franc Steinman  Vodarstvo  Raziskovalec  841 
138. 25481  dr. Oskar Sterle  Geodezija  Raziskovalec  167 
139. 10196  dr. Bojan Stopar  Geodezija  Raziskovalec  820 
140. 19104  dr. Blaž Stres  Živalska produkcija in predelava  Raziskovalec  349 
141. 33472  dr. Irena Strnad  Promet  Raziskovalec  104 
142. 09063  dr. Jana Šelih  Gradbeništvo  Raziskovalec  640 
143. 31352  dr. Darja Šemrov  Promet  Raziskovalec  185 
144. 04640  dr. Marjeta Škapin Rugelj  Matematika  Raziskovalec  70 
145. 31633  dr. Mateja Škerjanec  Vodarstvo  Raziskovalec  52 
146. 35705  dr. Nataša Šprah  Arhitektura in oblikovanje  Raziskovalec  69 
147. 16258  dr. Mojca Šraj  Vodarstvo  Raziskovalec  716 
148. 36874  Gašper Štebe  Geodezija  Raziskovalec  211 
149. 31255  dr. Petra Štukovnik  Gradbeništvo  Raziskovalec  79 
150. 05560  dr. Maruška Šubic Kovač  Urbanizem  Raziskovalec  951 
151. 38467  dr. Jernej Tekavec  Geodezija  Raziskovalec  55 
152. 55897  Milena Tomić  Gradbeništvo  Raziskovalec 
153. 54082  Luka Trček  Promet  Raziskovalec  12 
154. 18846  Barbara Trobec    Strokovni ali tehnični sodelavec  45 
155. 27666  dr. Gregor Trtnik  Gradbeništvo  Raziskovalec  114 
156. 08437  dr. Goran Turk  Gradbeništvo  Raziskovalec  509 
157. 54791  Tilen Turk  Gradbeništvo  Mladi raziskovalec  11 
158. 08375  dr. Žiga Turk  Gradbeništvo  Raziskovalec  505 
159. 56195  Gregor Udovč    Strokovni ali tehnični sodelavec 
160. 33455  dr. Tilen Urbančič  Geodezija  Raziskovalec  230 
161. 17443  Igor Valjavec    Strokovni ali tehnični sodelavec 
162. 56372  Tomo Veldin  Mehanika  Raziskovalec 
163. 20432  Jurij Velkavrh    Strokovni ali tehnični sodelavec  52 
164. 51902  Hamza Veton  Geodezija  Mladi raziskovalec 
165. 10924  dr. Andrej Vidmar  Vodarstvo  Raziskovalec  307 
166. 55900  Filip Viler  Geodezija  Mladi raziskovalec 
167. 56112  Mojca Vilfan    Strokovni ali tehnični sodelavec 
168. 07711  Andrej Vitek  Gradbeništvo  Strokovni ali tehnični sodelavec  44 
169. 37446  dr. Katarina Zabret  Vodarstvo  Raziskovalec  101 
170. 13184  dr. Alma Zavodnik Lamovšek  Urbanizem  Raziskovalec  876 
171. 19121  dr. Dejan Zupan  Gradbeništvo  Raziskovalec  225 
172. 27673  dr. Eva Zupan  Mehanika  Raziskovalec  52 
173. 12068  dr. Dušan Žagar  Mehanika  Raziskovalec  761 
174. 35408  dr. Jure Žižmond  Gradbeništvo  Raziskovalec  87 
175. 06698  dr. Marijan Žura  Gradbeništvo  Raziskovalec  588 
Raziskovalni projekti ARRS (221) Legenda
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba Štev. publikacij
1. N2-0258  Študija toplotnih lastnosti in zmanjšanja vseživljenjskega vpliva alternativnih hibridnih eko-nanomaterialov v okolju z nizkim tlakom  1.3.2022 - 28.2.2025  dr. Mitja Košir  752 
2. J1-3024  Dešifriranje občutljivosti skalnih sten na podnebne spremembe in cikle zmrzovanja in odtaljevanja na območjih brez permafrosta  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Mateja Jemec Auflič  3.290 
3. L7-3188  HIERARHIČNA ZASNOVA IN FINANCIRANJE SOCIALNE INFRASTRUKTURE PAMETNIH SREBRNIH VASI  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Marija Bogataj  2.616 
4. J1-3033  Inovativne izotopske tehnike za identificakcijo virov in biogeokemijskega kroženja živega srebra na kontaminairnih območjih - IsoCont  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Milena Horvat  6.473 
5. J2-3036  Izračun letnega cirkadianega potenciala v stavbah z uporabo tehnik strojnega učenja (YCPdeep)  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Mitja Košir  1.207 
6. L7-3185  Raziskava medsebojno povezanih procesov za trajnostno ravnanje s komunalnim blatom z namenom njegove snovne predelave in recikliranja  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Primož Oprčkal  3.784 
7. J2-3056  Razvoj optične merilne metode za merjenje gladine turbulentnega dvofaznega toka s prosto gladino  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Sabina Kolbl Repinc  2.371 
8. J2-3055  ROVI – Združevanje in obdelava radarskih in optičnih časovnih vrst satelitskih posnetkov za spremljanje naravnega okolja  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Krištof Oštir  2.382 
9. V2-2114  Raziskava potresne varnosti in analiza potresne odpornosti objektov v lasti Republike Slovenije in v upravljanju Ministrstva za pravosodje  1.9.2021 - 31.8.2024  dr. Tatjana Isaković  509 
10. N2-0183  Stohastični model oglenenja lesa v pogojih naravnega požara  1.3.2021 - 29.2.2024  dr. Tomaž Hozjan  772 
11. Z2-3203  Napredno modeliranje termo-mehanskega kontakta prostorskih nosilcev s podporo eksperimentalnih raziskav  1.11.2021 - 31.10.2023  dr. Anita Ogrin  35 
12. J2-2490  Podatkovno podprto modeliranje obnašanja gradbenih konstrukcij  1.11.2020 - 31.10.2023  dr. Boštjan Brank  784 
13. V1-2142  Raziskava zvezdogleda in platnice na reki Savi in pritokih ter raziskava učinkovitosti ribjih stez/prehodov za vodne organizme na spodnji Savi  1.10.2021 - 30.9.2023  dr. Gorazd Urbanič  1.303 
14. V2-2155  GeoBIM in državni geodetski podatki  1.9.2021 - 31.8.2023  dr. Dalibor Radovan  2.745 
15. V2-2156  Povezljivost prostorskih podatkov uradnih evidenc s podatki katastra nepremičnin  1.9.2021 - 31.8.2023  dr. Marjan Čeh  2.453 
16. L4-2625  Celovito upravljanje malih ukrepov za zadrževanje vode in preprečevanje erozije tal v kmetijskih povodjih - CeVoTak  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Marina Pintar  7.063 
17. J1-2477  Erozijski procesi na obalnih flišnih klifih z oceno tveganja  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Timotej Verbovšek  4.090 
18. J2-2489  SLOKIN - Geokinematski model ozemlja Slovenije  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Bojan Stopar  4.279 
19. V2-2137  Razvoj metodologije za izračun visokovodnih valov na podlagi ekstremnih padavinskih dogodkov  1.10.2021 - 31.3.2023  dr. Mojca Šraj  2.330 
20. V6-2041  Medgeneracijsko sožitje na podeželju, razvoj socialne infrastrukture za preprečevanje socialne izključenosti ter blažitev socialnih pritiskov na podeželju  1.4.2021 - 31.3.2023  dr. David Bogataj  2.168 
21. V2-2133  Večjezični slovar za področje geoinformatike  1.9.2021 - 28.2.2023  dr. Anka Lisec  4.514 
22. B2-6509  Sofinanciranje znanstvene publikacije:Acta hydrotechnica  1.1.2022 - 31.12.2022   
23. J5-1784  USTVARJANJE DRUŽBENE VREDNOSTI S STAROSTNIKOM PRIJAZNIM UPRAVLJANEM STANOVANJSKEGA SKLADA V VSEŽIVLJENJSKIH SOSESKAH  1.7.2019 - 31.12.2022  dr. David Bogataj  5.673 
24. V6-2029  KONFLIKTI NA PODEŽELJU SPODBUJAJO ISKANJE REŠITEV IN RAZVOJ  1.11.2020 - 31.10.2022  dr. Irma Potočnik Slavič  2.727 
25. J2-9444  Erozija v obalnih morjih in plovnih rekah  1.9.2018 - 31.8.2022  dr. Vlado Malačič  2.257 
26. J2-1722  Numerično modeliranje širjenja razpok v krhkih in duktilnih konstrukcijah  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Boštjan Brank  1.255 
27. J2-9251  M3Sat - Metodologija analize časovnih vrst satelitskih posnetkov različnih senzorjev  1.7.2018 - 30.6.2022  dr. Krištof Oštir  1.601 
28. L1-9191  Prepovedane droge, alkohol in tobak: epidemiologija na osnovi odpadnih vod, uspešnost čiščenja in ranljivost vodnega sistema  1.7.2018 - 30.6.2022  dr. Tina Kosjek  3.495 
29. J6-9396  Razvoj socialne infrastrukture in storitev za izvajanje dolgotrajne oskrbe v skupnosti  1.7.2018 - 30.6.2022  dr. David Bogataj  5.059 
30. J2-9224  Večparametrično dinamično modeliranje plastovitih močno nehomogenih elastičnih struktur  1.7.2018 - 28.2.2022  dr. Julius Kaplunov  2.179 
31. V2-1934  Ovrednotenje različnih načinov označitve katastrskih mejnikov za fotogrametrično izmero z letalnikom in analiza njihovega vpliva na položajno točnost oblaka točk in ortofota  1.11.2019 - 31.10.2021  dr. Anka Lisec  3.681 
32. V2-1946  Vzpostavitev večnamenske evidence podatkov o nepremičninah in prostorskega informacijskega sistema za nepremičnine v lasti Republike Slovenije in v upravljanju Ministrstva za pravosodje (NEPIS-MP)  1.11.2019 - 31.10.2021  dr. Samo Drobne  2.552 
33. J2-9196  Masivni betoni - optimiziranje tehnologije ob uporabi naprednih preskusnih metod  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Goran Turk  3.284 
34. V6-1945  MEDRESORSKO USKLAJENO SPODBUJANJE RAZVOJA V OBMEJNIH PROBLEMSKIH OBMOČJIH  1.11.2019 - 30.4.2021  dr. Janez Nared  3.026 
35. V2-1944  Razvoj metodologije in sistema verifikacije referenčnih omrežij in postaj GNSS  1.11.2019 - 30.4.2021  dr. Oskar Sterle  2.176 
36. V2-1924  Stalna geodetska znamenja kot temelj za kakovostno delovanje geodetske stroke  1.11.2019 - 30.4.2021  dr. Mihaela Triglav Čekada  3.576 
37. J2-8159  Seizmični stresni test grajenega okolja  1.6.2017 - 31.5.2020  dr. Matjaž Dolšek  1.727 
38. J2-8170  Nelinearna dinamika prostorskih okvirjev z izpolnjeno kinematično kompatibilnostjo za zahtevno uporabo v industriji  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Igor Planinc  1.475 
39. J7-8273  Prepoznavanje potencialno nevarnih hudourniških vršajev z metodami geomorfometrije in simulacijami nastanka vršajev.  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Matjaž Mikoš  4.501 
40. J1-8153  Proučevanje premikanja plazov od izvornih območij do mesta odlaganja z determinističnim pristopom.  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Mateja Jemec Auflič  5.535 
41. J2-8194  Senzorske tehnologije pri kontroli posegov v objekte kulturne dediščine  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Zvonko Jagličić  4.020 
42. J2-8162  Zapiranje snovnih poti pri čiščenju komunalnih odpadnih voda z zelenimi tehnologijami  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Tjaša Griessler Bulc  4.682 
43. V6-1731  Celovita demografska analiza s projekcijami za podeželska in urbana območja  1.4.2018 - 30.11.2019  dr. Janez Nared  3.397 
44. Z2-8160  Modeliranje pirolize za določitev poškodovanosti lesa pri naravnem požaru  1.11.2017 - 31.10.2019  dr. Robert Pečenko  54 
45. V2-1729  Povečanje zanesljivosti javnih omrežij GNSS SIGNAL in 0. red  1.4.2018 - 30.9.2019  dr. Mihaela Triglav Čekada  2.096 
46. V2-1733  Razvoj enotne metode za oceno koristi gradbenih in negradbenih ukrepov za zmanjšanje poplavne ogroženosti  1.4.2018 - 31.3.2019  dr. Andrej Kryžanowski  3.644 
47. L1-7544  Napredne metode odstranjevanja in spremljanja onesnažil, ki so na prioritetnem seznamu Vodne direktive  1.3.2016 - 28.2.2019  dr. Ester Heath  6.979 
48. L2-7630  Termo- in foto-aktivne prevleke za okna  1.3.2016 - 28.2.2019  dr. Urška Lavrenčič Štangar  3.815 
49. J2-7322  Modeliranje hidrološkega odziva nehomogenih povodij  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Mitja Brilly  5.640 
50. J2-7316  Potresna žilavost in utrjevanje montažnih industrijskih stavb z betonskimi fasadami  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Matej Fischinger  2.413 
51. V1-1649  In situ imobilizacija onesnaženih zemljin z uporabo naprednih nanotehnologij in njihova predelava v urbana tla  1.10.2016 - 30.9.2018  dr. Ana Mladenović  2.932 
52. V6-1652  Model povezovanja prostorskega in razvojnega načrtovanja na regionalni ravni  1.10.2016 - 31.3.2018  dr. Janez Nared  2.959 
53. V2-1620  Samodejni postopki identifikacije sprememb dejanske rabe kmetijskih zemljišč  1.10.2016 - 31.3.2018  dr. Mihaela Triglav Čekada  2.878 
54. V2-1513  Izdelava modela povezanosti celotne Slovenije s kolesarskimi potmi  1.10.2015 - 30.9.2017  dr. Marijan Žura  3.644 
55. J6-6853  Prožnost alpskih pokrajin z vidika naravnih nesreč  1.10.2014 - 30.9.2017  dr. Blaž Komac  9.750 
56. L7-6747  In-situ remediacija onesnažene zemljine na področju stare Cinkarne  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Ana Mladenović  3.939 
57. J2-6749  OBNAŠANJE VEČETAŽNIH STRIŽNIH STEN Z ODPRTINAMI PRI POTRESNI OBTEŽBI  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Miha Tomaževič  2.649 
58. L2-6778  Primerjalna študija ekosistemskih storitev in upravljanja v kontrastnih rečnih sistemih Slovenije  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. David Kocman  6.764 
59. J1-6728  Vpliv anorganskih nanodelcev na biološke membrane  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Damjana Drobne  4.627 
60. J7-6857  Rastlinstvo in hidrologija Ljubljanskega barja nekoč, danes in jutri - posledica sukcesije, človekovega vpliva ali klimatskih nihanj?  1.1.2014 - 30.6.2017  dr. Maja Andrič  4.700 
61. V6-1510  Celovita metodologija za popis in analizo degradiranih območij, izvedba pilotnega popisa in vzpostavitev ažurnega registra  1.10.2015 - 31.5.2017  dr. Barbara Lampič  3.881 
62. J2-5496  Generiranje sintetične populacije kot osnova za 'activity-based'/'agent-based' mikrosimulacijske prometne modele  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Marjan Lep  5.118 
63. J2-5461  Načrtovanje konstrukcij na sprejemljivo potresno tveganje z uporabo nelinearnih metod analize  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Matjaž Dolšek  3.516 
64. L1-5457  Ostanki zdravilnih učinkovin in sredstev za osebno nego v okolju: prisotnost, viri, čiščenje in učinki  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Ester Heath  6.534 
65. J2-5462  Razvoj novih tehnologij za ločevanje in čiščenje črne ter sive vode  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Tjaša Griessler Bulc  3.427 
66. V2-1424  Študija možnosti izvajanja zemljiških operacij na zavarovanih in varovanih območjih  1.7.2014 - 30.6.2015  dr. Anka Lisec  5.322 
67. J2-4096  Analiza poplav z uporabo Copula funkcij  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Mitja Brilly  2.196 
68. J2-4156  Explozijsko luščenje ojačanih betonskih konstrukcij in njihova varnost v ekstremnih pogojih požara  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Miran Saje  1.060 
69. J2-4262  Konceptualni model in odprta baza znanja o energiji v stavbah  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Boštjan Brank  3.510 
70. J7-4265  Napredno čiščenje voda z ultrazvokom in kavitacijo  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Boris Kompare  5.131 
71. L2-4023  Povezava metode SPH s konvencionalnimi numeričnimi metodami in robnimi pogoji za simulacije na področju dinamike vode in plavin  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Matjaž Četina  2.352 
72. J5-4281  RAZKORAK Longitudinalna raziskava kompetenčnega potenciala univerzitetnih diplomantov in razkoraka med aktualiziranimi kompetencami in potrebami na trgu dela v tehniki, izobraževanju in zdravstvu  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Andreja Istenič  7.741 
73. J2-4180  Razvoj praktične metode za oceno potresnega tveganja konstrukcij stavb in opreme  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Peter Fajfar  3.746 
74. L2-4270  Razvoj računalniško podprte vizualizacijske metode za diagnostiko hitrostnih polj na področju hidrodinamskih sistemov  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Brane Širok  4.530 
75. L1-4311  Sedimenti v vodnih okoljih: geokemična in mineraloška karakterizacija, remediacija ter njihova uporabnost kot sekundarna surovina  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Ana Mladenović  7.632 
76. L2-4147  Vpliv cirkulacije v široko odprtih zalivih in pomorskega prometa na transport sedimenta  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Vlado Malačič  3.591 
77. J5-4279  Vpliv recesije na interakcije regij v globalnih oskrbovalnih mrežah in rabo zemljišč  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Marija Bogataj  2.791 
78. J1-4109  Interakcije med nanodelci z različno površino in modelnimi biološkimi sistemi  1.1.2011 - 30.6.2014  dr. Damjana Drobne  3.882 
79. V1-1121  Razvoj in uporaba informacijskih orodij za ugotavljanje primernosti habitatov za potočno postrv (Salmo trutta ) in za določitev ukrepov za njihovo izboljšanje  1.10.2011 - 30.9.2013  dr. Franc Steinman  1.256 
80. Z2-4172  Analiza koncentriranega vnosa sil v vijačenih spojih z zagotavljanjem duktilnosti  1.7.2011 - 30.6.2013  dr. Primož Može  229 
81. Z2-4158  DINAMIČNA ANALIZA PREMOSTITVENIH OBJEKTOV OB SOČASNEM VPLIVU VOZIL IN VETRA  1.7.2011 - 30.6.2013  dr. Eva Zupan  52 
82. J2-3625  Določitev in ocena vplivov izrednih Sončevih aktivnosti na satelitsko določanje lokacije  1.5.2010 - 30.4.2013  dr. Janez Bešter  4.671 
83. V1-1088  Sonaravna sanacija okoljskih bremen kot trajnostna razvojna priložnost Slovenije  1.10.2010 - 30.9.2012  dr. Metka Špes  7.078 
84. L2-2214  Razvrščanje lesenih konstrukcijskih elementov po trdnosti  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Goran Turk  1.728 
85. L1-2383  Seizmotektonski model Ljubljanske kotline  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Miloš Bavec  4.925 
86. V2-1095  Kombinirani visokoločljivostni postopki zajemanja, razpoznavanja in vzdrževanja prostorskih podatkov  1.10.2010 - 31.3.2012  dr. Tomaž Žagar  3.036 
87. V4-1066  Projekcija vodnih količin za namakanje v Sloveniji  1.10.2010 - 31.3.2012  dr. Marina Pintar  2.237 
88. V2-1096  Zasnova temeljne večnamenske državne geoinformacijske infrastrukture  1.10.2010 - 31.3.2012  dr. Dalibor Radovan  2.818 
89. V5-1092  Analiza stanja, razvojnih teženj ter usmeritve za strateški prostorski razvoj Slovenije  1.10.2010 - 30.9.2011  dr. Andrej Pogačnik  4.342 
90. V4-1057  Komasacije in celovito urejanje podeželskega prostora  1.10.2010 - 30.9.2011  dr. Anka Lisec  5.992 
91. V5-1087  Vrednost gospodarske infrastrukture in problematika zagotavljanja sredstev za njeno ohranitev  1.10.2010 - 30.9.2011  dr. Albin Rakar  1.433 
92. V2-0551  Razvoj modelov za upravljanje prometnih tokov  1.9.2008 - 31.8.2011  dr. Marjan Lep  2.866 
93. Z2-2031  Požarna odpornost lesenih konstrukcij  1.5.2009 - 30.4.2011  dr. Simon Schnabl  279 
94. L1-0367  Integrirana metodologija za remediacijo okolja obremenjenega zaradi preteklega rudarjenja  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Milena Horvat  4.790 
95. L2-0911  Modeliranje hidrodinamike, transporta plavin in nanje vezanih polutantov po metodi SPH  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Matjaž Četina  4.153 
96. J2-0734  Napredne metode strojnega učenja za avtomatizirano modeliranje dinamičnih sistemov  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Sašo Džeroski  2.706 
97. L2-0873  Optimizirani pristop k načrtovanju ukrepov za ohranjanje objektov zgodovinske in druge stavbne dediščine  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Vlatko Bosiljkov  2.598 
98. J2-0845  Visoko-propustno računsko okolje za analizo potresenga tveganja  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Matjaž Dolšek  1.825 
99. V2-0507  Analiza razvojnih virov in scenarijev za modeliranje funkcionalnih regij  1.9.2008 - 31.8.2010  dr. Andrej Pogačnik  3.677 
100. V2-0554  Konstrukcije lastnosti betonov in pronicanje vode skozi betonske strukture  1.9.2008 - 31.8.2010  dr. Marko Giacomelli  3.075 
101. V2-0502  Razvoj ekspertnega sistema za optimizacio obratovanja HE na Savi ter NEK na osnovi napovedi nizkih pretokov Save sedem dni vnaprej  1.9.2008 - 31.8.2010  dr. Mitja Brilly  2.404 
102. V4-0487  Ocena vodnih perspektiv na območju Slovenije in možnosti rabe vode v kmetijski pridelavi  1.1.2008 - 31.8.2010  dr. Marina Pintar  8.097 
103. Z2-0826  Škatlasti jekleni profili pod hkratno tlačno in upogibno obremenitvijo  1.2.2008 - 30.1.2010  dr. Luka Pavlovčič  55 
104. J1-9475  Izdelava in vrednotenje testa strupenosti za nanodelce z raki enakonožci  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Damjana Drobne  6.780 
105. L2-9274  Okoljsko sprejemljiva vodna energija  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Danijel Vrhovšek  4.106 
106. J2-9703  Raziskave verjetnostnega ocenjevanja potresnega tveganja  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Matjaž Dolšek  1.035 
107. M4-0207  Izdelava in demonstracija modela za načrtovanje ohranjanja umetnostnozgodovinske dediščine v vojnih spopadih  1.8.2007 - 31.10.2009  dr. Barbara Murovec  2.930 
108. V5-0503  Izobraževanje o grajenem okolju za trajnostni razvoj Slovenije  1.9.2008 - 31.8.2009  dr. Tadeja Zupančič  2.256 
109. V5-0504  Večnamenskost registra nepremičnin v podporo povečanja institucionalne učinkovitosti in izboljšanja kakovosti storitev  1.9.2008 - 31.8.2009  dr. Ivo Lavrač  5.230 
110. V5-0505  Načrt vzpostavitve sistema za zaščito javne gospodarske infrastrukture  1.9.2008 - 31.7.2009  dr. Albin Rakar  1.432 
111. M2-0217  Simulator kriznega upravljanja (SKU)  1.1.2007 - 31.7.2009  dr. Matej Penca  2.602 
112. M1-0219  Sistem za daljinsko pozicioniranje oseb  1.8.2007 - 31.5.2009  dr. Sašo Poglajen  1.026 
113. M2-0144  Ocena ogroženosti zaradi delovanja drobirskih tokov  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Matjaž Mikoš  4.315 
114. V2-0373  Dnevna prometna migracija na delovno mesto in šolo  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Matej Gabrovec  5.134 
115. V5-0308  Gospodarske javne službe s področja vodooskrbe in odvajanja in čiščenja odpadnih voda in trg  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Nataša Atanasova  752 
116. V5-0304  Razvoja modela za potrebe regionalne politike  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Ludvik Bogataj  2.732 
117. V5-0307  Umestitev Luke Koper v trajnostni okvir razvoja obalne regije  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Branko Kontić  1.770 
118. V5-0301  Pomen majhnih in srednje velikih mest za razvoj urbanih območij  1.10.2006 - 31.8.2008  dr. Anton Prosen  2.140 
119. J2-7220  Razvoj konstitutivnih modelov za PET polimere pri izjemnih hitrostih deformacije  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Tomaž Rodič  2.809 
120. M2-0135  Interaktivna vizualizacija poplavnih območij za podporo interventnemu ukrepanju  1.6.2006 - 31.5.2008  dr. Franc Steinman  1.759 
121. M2-0136  Mobilna enota za hitri zajem prostorskih podatkov v primeru zemeljskih plazov  1.6.2006 - 30.11.2007  dr. Dušan Kogoj  2.230 
122. V5-0311  Zasnova prostorskega razvoja ob V koridorju v povezavi z razvojem prometnih povezav med Slovenijo in Italijo  1.10.2006 - 30.9.2007  dr. Elen Twrdy  1.501 
123. L2-6147  Metode razvrščanja gradbenega lesa po trdnosti  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Goran Turk  2.202 
124. L2-6468  Modeliranje in optimiranje življenjskega cikla vodooskrbnih omrežij  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Boris Kompare  3.314 
125. L2-6183  Razvoj modelov prehoda v nov državni koordinatni sistem s sistemom opisa kakovosti prostorskih podatkov  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Bojan Stopar  3.225 
126. L2-6309  Variabilnost mezohabitatov v reguliranih vodotokih  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Nataša Smolar-Žvanut  3.427 
127. J2-6667  Raziskave nelinearnega odziva konstrukcij pri potresni obtežbi  1.2.2004 - 30.1.2007  dr. Peter Fajfar  1.132 
128. L2-6458  Razvoj orodij za upravljanje in analizo obremenitev in vplivov na vode v porečjih Save in Soče  1.2.2004 - 30.1.2007  dr. Matjaž Mikoš  10.314 
129. J1-6473  Stres in odgovor na stres pri kopenskem izopodu Porcellio scaber in vodni leči Lemna minor: mehanicističen pristop  1.2.2004 - 30.1.2007  dr. Damjana Drobne  10.069 
130. V2-0958  Idejna zasnova ITS v cestnem prometu  1.9.2004 - 31.8.2006  dr. Marijan Žura  1.783 
131. V5-0972  Proučitev vpliva demografskega razvoja na prostorski razvoj  1.9.2004 - 31.8.2006  dr. Ludvik Bogataj  2.343 
132. V2-0125  Semantično okolje GRID za ekološko modeliranje  1.9.2004 - 31.8.2006  dr. Ljupčo Todorovski  2.342 
133. V2-0128  SiGNET - razvoj in implementacija tehnologij Grid v evropskem projektu EGEE s prenosom v slovenski e-prostor  1.9.2004 - 31.8.2006  dr. Marko Mikuž  3.447 
134. M2-0012  Razvoj metod in sistemov za slikanje terena ter detekcijo in razpoznavanje tarč  1.8.2004 - 31.8.2006  dr. Dušan Kogoj  2.226 
135. L2-6410  Raziskave in razvoj materialov historičnih objektov  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Andrijana Sever Škapin  3.575 
136. L2-5135  Zvišanje potresne odpornosti lesenih montažnih objektov  1.1.2003 - 30.4.2006  dr. Roko Žarnić  1.343 
137. M5-0051  Razvoj sistema za oblikovanje strokovnih podlag obrambnih območij v perspektivni uporabi MO  1.8.2004 - 28.2.2006  dr. Anton Prosen  3.463 
138. L2-5226  Ekološko sprejemljiv pretok v alpskih vodotokih  1.1.2003 - 31.12.2005  dr. Nataša Smolar-Žvanut  3.292 
139. V5-0960  Metodologija integracije razvojnega in prostorskega načrtovanja ter varstva okolja  1.9.2004 - 30.11.2005  dr. Andrej Pogačnik  2.575 
140. V2-0890  GRID.SI: infrastruktura Grid za virtualne organizacije  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Žiga Turk  3.259 
141. V2-0857  Novelacija in nadgradnja informacijskega sistema o zemeljskih plazovih in vključitev v bazo GIS_UJME  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Mihael Ribičič  5.835 
142. V2-0846  Podrobnejša pravila urejanja prostora za prostorske ureditve državnega pomena in tiste spremembe prostora, za katere niso potrebna gradbena dovoljenja  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Andrej Pogačnik  3.469 
143. V2-0849  Razvoj kriterijev dobre gradbene prakse na področju kakovosti stanovanjskih stavb  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Marjana Šijanec Zavrl  1.361 
144. V5-0843  Terminološki slovar urejanja prostora  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Anton Prosen  9.500 
145. V5-0871  Vrednotenje normativnega sistema varovanja kmetijskih zemljišč in opredelitev novih možnih javnih modelov  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Anton Prosen  6.397 
146. V2-0970  Določitev primernih podatkovnih podlag in način njihove uporabe v različnih procesih prostorskega planiranja ter oblikovanje predloga sistema kratkoročnih š  1.9.2004 - 31.8.2005  dr. Dušan Petrovič  2.152 
147. V2-0979  Zasnova protokola prehoda nacionalne geoinformacijske infrastrukture v evropski koordinatni sistem in raziskave njegovih posledic za različne državne resorj  1.9.2004 - 31.8.2005  dr. Bojan Stopar  4.645 
148. L2-6401  Hibridni koncept cestninjenja v prostem prometnem toku  1.7.2004 - 30.6.2005  dr. Marijan Žura  1.436 
149. Z2-5245  Razvoj metode za ocenjevanje potresnega tveganja  1.1.2003 - 31.12.2004  dr. Peter Fajfar  1.413 
150. V2-0852  Analiza možnosti uporabe podatkov o gospodarski javni infrastrukturi pri prostorskem načrtovanju  1.10.2003 - 30.9.2004  dr. Dušan Petrovič  2.100 
151. V2-0853  Raziskovalne podlage za strategijo razvoja komasacij urbanih zemljišč  1.10.2003 - 30.9.2004  dr. Anton Prosen  973 
152. V2-0720  Delovanje javnih vodovodnih omrežij kot hidrantnih omrežij  1.10.2002 - 30.9.2004  dr. Franc Steinman  2.118 
153. L2-4508  Napoved dinamike onesnaženja in ukrepi za zaščito podtalnice Ljubljanskega polja  1.7.2002 - 30.6.2004  dr. Mitja Brilly  2.754 
154. L2-3231  Lepljeni leseni lamelirani nosilci v naravnem okolju  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Goran Turk  1.718 
155. Z2-3502  Modeliranje transporta in transformacij živega srebra in njegovih spojin v močno onesnaženem kopenskem in rečnem okolju...  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Jože Kotnik  5.272 
156. J2-3055  Numerično modeliranje nizkocikličnega utrujanja jeklenih konstrukcij  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Jože Korelc  1.437 
157. Z2-3180  Ohranjanje vodnih habitatov na izstopih iz akumulacije  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Nataša Smolar-Žvanut  2.121 
158. Z2-3535  Razvoj praktičnih metod za potresno odporno projektiranje  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Damjan Marušić  1.076 
159. Z2-3140  Spletni servisi za analizo konstrukcij po metodi končnih elementov  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Matevž Dolenc  1.424 
160. J1-3186  Vzajemno delovanje binarnih mešanic kadmija, cinka in živega srebra na izbrane testne živali in rastline  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Damjana Drobne  8.302 
161. L2-3033  Zasnova vzpostavitve novega državnega koordinatnega sistema Slovenije  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Bojan Stopar  3.149 
162. V2-0851  Analiza možnosti uporabe javnih podatkov o nepremičninah kot osnova za oblikovanje zemljiške politike  1.10.2003 - 31.3.2004  dr. Mojca Kosmatin Fras  1.529 
163. V2-0713  Metodologija za določanje ogroženih območij in način razvrščanja zemljišč v razrede ogroženosti zaradi zemeljskih plazov  1.10.2002 - 31.3.2004  dr. Matjaž Mikoš  4.305 
164. V5-0726  Optimalna strategija prostorskega razvoja Slovenije in njenih regij glede na evropske integracije  1.10.2002 - 30.1.2004  dr. Andrej Pogačnik  3.130 
165. V2-0725  Raba prostora po dejavnostih  1.10.2002 - 30.1.2004  dr. Marjan Čeh  2.590 
166. V5-0727  Analiza trga stavbnih zemljišč in razpoložljivih zalog stavbnih zemljišč  1.10.2002 - 31.10.2003  dr. Maruška Šubic Kovač  951 
167. V5-0728  Mednarodna primerjalna analiza cen stavbnih zemljišč  1.10.2002 - 31.10.2003  dr. Maruška Šubic Kovač  951 
168. V2-0527  Vrednotenje poplavnih kod ter analiza preventivnih ukrepov ob poplavah  1.11.2001 - 31.10.2003  dr. Primož Banovec  1.219 
169. L2-1657  Analiza mehanosorptivnega lezenja lesenih lepljenih lameliranih elementov  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Stanislav Srpčič  1.950 
170. L2-1651  Analiza potresne varnosti jeklenih konstrukcij v Sloveniji  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Darko Beg  1.023 
171. L2-1549  Eksperimentalna in numerična analiza kompozitnih konstrukcij  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Franc Saje  1.465 
172. L2-1513  Modeliranje transporta sedimentov in polutantov  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Matjaž Četina  4.284 
173. J2-1511  Nelinearna dinamika nosilcev  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Blaž Vratanar  23 
174. L2-1306  Projekt stalnega določanja tektonskih premikov vzdolž Orliškega preloma  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Florjan Vodopivec  2.972 
175. J1-0360  Dekoherenca in pojav klasičnih lastnosti v mikroskopskih sistemih  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Jožef Peternelj  450 
176. L2-0684  Fizikalno-organizacijski model vodnega sistema (odnosa človek-okolje)  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Franc Steinman  3.805 
177. L2-0679  Integrirano optimiranje konstrukcijskih sistemov  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Darko Beg  915 
178. J2-0243  Metoda projektiranja kontroliranega potresnega odziva tridimenzionalnih konstrukcij  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Peter Fajfar  2.470 
179. J2-0646  Modeliranje kompozitnih laminatov z optimizacijskimi metodami  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Boštjan Brank  668 
180. J2-0780  Nelinearni problemi v teoriji konstrukcij  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Miran Saje  1.548 
181. J2-0935  Numerični algoritmi za optimiranje preoblikovalnih procesov  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Jože Korelc  676 
182. L2-0629  Proces hidratacije cementa v betonu  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Franc Saje  1.442 
183. J5-7468  Optimalni modeli prostorskega razvoja regije ali države in njihovo vrednotenje  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Andrej Pogačnik  1.087 
184. V2-0244  Katalog študijskih raziskovalnih nalog in vključenih kadrov na področje CRP Vode  1.10.1999 - 30.9.2000  dr. Matjaž Mikoš  2.502 
185. V2-0245  Katalog študijskih raziskovalnih nalog in vključenih kadrov na področje CRP Vode  1.10.1999 - 30.9.2000  dr. Matjaž Mikoš  3.528 
186. L2-1185  Trajnost betonov visoke trdnosti in konvencionalnih betonov  1.1.1999 - 30.6.2000  dr. Jana Šelih  2.583 
187. J2-0807  Upravljanje z gradbeniško dokumentacijo kot metoda za doseganje računalniško integrirane gradnje  1.7.1998 - 30.6.2000  dr. Žiga Turk  1.304 
188. J2-9058  Inovativne metode potresne zaščite mostov  1.7.1997 - 30.6.2000  dr. Matej Fischinger  949 
189. J2-9066  Računalniško modeliranje v nelinearni mehaniki kontinuuma  1.7.1997 - 30.6.2000  dr. Frano Damjanić  468 
190. J1-8905  Biogeokemijski ciklus in modeliranje živega srebra v Tržaškem zalivu  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Milena Horvat  4.295 
191. J2-9071  Dinamika hudourniških tokov  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Matjaž Mikoš  2.301 
192. L1-8882  Geofizikalno-ekološki pristop k disperziji odplak piranskega izpusta  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Vlado Malačič  937 
193. J2-8691  Hydromet, hidrološki in meteorološki modeli - razvoj operativnih meteoroloških modelov za zmanjšanje vpliva poplav  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Mitja Brilly  1.956 
194. J2-8715  Izpopolnjevanje in umerjanje modelov za simulacijo procesov v vodnem okolju in ozračju  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Rudolf Rajar  4.374 
195. J2-9080  Pametna hiša: interakcija med dinamično odprtino in ovojem  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Aleš Krainer  2.791 
196. V2-0167  Implentacija prometne politike  1.10.1998 - 30.6.1999  dr. Tomaž Kastelic  1.116 
197. V2-0169  Priprava katastra emisij izpušnih plinov motornega prometa  1.10.1998 - 30.6.1999  dr. Tomaž Kastelic  719 
198. V2-0166  Raziskava o socialnih vplivih liberalizacije transportnega trga Evropske unije  1.10.1998 - 30.6.1999  dr. Albin Rakar  1.253 
199. V2-0164  Raziskava potovalnih navad po gospodinjstvih v ljubljanski regiji  1.10.1998 - 30.6.1999  dr. Tomaž Kastelic  751 
200. V2-0161  Raziskava o izkoriščenosti kolesarskih površin in peš poti upoštevajoč hendikepirane osebe  1.10.1998 - 30.1.1999  dr. Tomaž Kastelic  802 
201. V2-0165  Raziskava o možnih načinih financiranja medmestnega javnega potniškega prometa  1.10.1998 - 30.1.1999  dr. Albin Rakar  1.253 
202. V2-0163  Raziskava o vpeljavi inteligentnih transportnih sistemov v Sloveniji  1.10.1998 - 30.1.1999  dr. Tomaž Kastelic  215 
203. V2-9144  Oblikovanje in vrednotenje elementov za stroškovne najemnine  1.12.1997 - 30.1.1999  dr. Dušan Zupančič  344 
204. L2-8661  Sektorski koncept vodnega gospodarstva za prostorski plan RS  1.11.1998 - 31.12.1998  dr. Boris Kompare  2.914 
205. L2-8642  Sistem za optimizacijo gospodarjenja s cestami  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Tomaž Kastelic  1.500 
206. J2-7504  Cad za robotizirano sestavljanje armature  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Janez Duhovnik  566 
207. L2-7741  Mehanosorptivno lezenje lepljenih lesenih nosilcev iz različnih kategorij lesa  1.1.1996 - 31.12.1998  mag. Jelena Srpčič  1.175 
208. L2-7585  Modeli transporta in disperzije polutantov v površinskih in talnih vodah  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Rudolf Rajar  3.894 
209. J2-7659  Napredno zidje  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Roko Žarnić  1.616 
210. L2-7583  Optimizacija konstrukcij na podlagi njihove zanesljivosti  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Franc Saje  1.023 
211. L2-7681  Projekt stalnega geodetskega določanja tektonskih premikov v okolici jedrske elektrarne Krško  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Florjan Vodopivec  2.415 
212. L2-7596  Rezervna varnost mostnih konstrukcij iz vzporednih prednapetih nosilcev  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Aleš Žnidarič  2.239 
213. V2-9139  Zakonodaja in drugi splošni ukrepi varstva okolja, varstvo voda  1.11.1997 - 31.8.1998  dr. Boris Kompare  2.874 
214. V2-8575  Razvoj sistema za obvladovanje ogroženosti podtalnice zaradi točkovnih in razpršilnih industrijskih in urbanih ter kmetijskih izvorov o  1.1.1996 - 31.8.1998  dr. Miran Veselič  3.792 
215. L2-7672  Integralno določanje uporabne vrednosti stanovanja in stanovanjske zgradbe s pomočjo metod optimizacije, QA in QC v vseh fazah življenj  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Dušan Zupančič  718 
216. L2-7713  Kompjuterizacija gradbeno-tehničnih uredb (COBRA)  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Žiga Turk  1.009 
217. L2-7695  Pametni sistemi za kontrolo energetske učinkovitosti in notranje klime v stavbah  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Aleš Krainer  1.083 
218. L2-7693  Promoh - sistem za računalniško podprto projektiranje in proizvodnjo montažnih hiš  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Dejan Žlajpah  39 
219. L2-7646  Stabilnosti jeklenih konstrukcij iz drobnozrnatih mikrolegiranih jekel visoke trdnosti  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Darko Beg  545 
220. J2-7089  Metode nelinearne analize malonosilnih tal  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Bojan Majes  3.716 
221. J2-7016  Razvoj konsistentne in pregledne metodologije za potresnovarno projektiranje  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Peter Fajfar  1.920 
Raziskovalni in infrastrukturni programi ARRS (42) Legenda
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba Štev. publikacij
1. P1-0419  Dinamična Zemlja  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Mateja Jemec Auflič  1.166 
2. P2-0180  Vodarstvo in geotehnika: orodja in metode za analize in simulacije procesov ter razvoj tehnologij  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Matjaž Mikoš  10.067 
3. P2-0210  E-Gradbeništvo  1.1.2019 - 31.12.2024  dr. Žiga Turk  3.033 
4. P2-0260  Mehanika konstrukcij  1.1.2019 - 31.12.2024  dr. Igor Planinc  1.802 
5. P2-0406  Opazovanje Zemlje in geoinformatika  1.1.2019 - 31.12.2024  dr. Krištof Oštir  3.236 
6. P2-0185  Potresno inženirstvo  1.1.2019 - 31.12.2024  dr. Matjaž Dolšek  3.878 
7. P2-0227  Geoinformacijska infrastruktura in trajnostni prostorski razvoj Slovenije  1.1.2018 - 31.12.2023  dr. Bojan Stopar  6.770 
8. P2-0158  Gradbene konstrukcije in gradbena fizika  1.1.2018 - 31.12.2023  dr. Jože Korelc  2.661 
9. P2-0180  Vodarstvo in geotehnika: orodja in metode za analize in simulacije procesov ter razvoj tehnologij.  1.1.2017 - 31.12.2021  dr. Matjaž Mikoš  11.654 
10. I0-0022  Mreža raziskovalnih infrastrukturnih centrov Univerze v Ljubljani (MRIC UL)  1.1.2015 - 31.12.2021  dr. Anton Ramšak  12.597 
11. P2-0191  Kemijsko inženirstvo  1.1.2015 - 31.12.2019  dr. Matjaž Krajnc  3.607 
12. P2-0210  E-Gradbeništvo  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Žiga Turk  3.268 
13. P2-0260  Mehanika konstrukcij  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Igor Planinc  1.781 
14. P2-0185  Potresno inženirstvo  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Matej Fischinger  4.500 
15. P2-0158  Gradbene konstrukcije in gradbena fizika  1.1.2014 - 31.12.2017  dr. Jože Korelc  3.118 
16. P2-0227  Geoinformacijska infrastruktura in trajnostni prostorski razvoj Slovenije  1.1.2013 - 31.12.2017  dr. Bojan Stopar  7.018 
17. P2-0180  Vodarstvo in geotehnika  1.1.2014 - 31.12.2016  dr. Matjaž Mikoš  12.490 
18. P2-0210  E-Gradbeništvo  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Žiga Turk  3.553 
19. P2-0191  Kemijsko inženirstvo  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Matjaž Krajnc  4.460 
20. P2-0260  Mehanika konstrukcij  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Miran Saje  1.808 
21. P2-0185  Potresno inženirstvo  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Peter Fajfar  4.801 
22. P2-0158  Gradbene konstrukcije in gradbena fizika  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Darko Beg  3.692 
23. P2-0180  Vodarstvo in geotehnika  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Matjaž Mikoš  13.044 
24. P2-0227  Geoinformacijska infrastruktura in trajnostni prostorski razvoj Slovenije  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Bojan Stopar  6.951 
25. P2-0210  E-Gradbeništvo  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Žiga Turk  3.341 
26. P2-0227  Geoinformacijska infrastruktura in trajnostni prostorski razvoj Slovenije  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Bojan Stopar  7.621 
27. P2-0158  Gradbene konstrukcije  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Darko Beg  3.293 
28. P2-0180  Hidrotehnika, Hidravlika in Geotehnika  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Franc Steinman  13.320 
29. P2-0191  Kemijsko inženirstvo  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Matjaž Krajnc  5.719 
30. P2-0260  Mehanika konstrukcij  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Miran Saje  2.392 
31. P2-0185  Potresno inženirstvo  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Peter Fajfar  5.126 
32. P0-0509-0792  Geodezija  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Florjan Vodopivec  3.126 
33. P0-0501-0792  Gradbene konstrukcije  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Darko Beg  5.917 
34. P0-0514-0792  Hidrologija in urejanje vodnega režima  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Mitja Brilly  3.704 
35. P0-0506-0792  Konstrukcije in gradbena informatika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Žiga Turk  2.191 
36. P0-0511-0792  Mehanika konstrukcij  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Miran Saje  1.174 
37. P0-0513-0792  Mehanika tekočin in zdravstvena hidrotehnika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Matjaž Četina  4.034 
38. P0-0504-0792  Obnovljivi viri energije  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Aleš Krainer  933 
39. P0-0505-0792  Potresno inženirstvo  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Peter Fajfar  2.562 
40. P0-0512-0792  Preizkušanje materialov in konstrikcij  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Roko Žarnić  1.549 
41. P0-0510-0792  Urejanje prostora, gospodarjenje z nepremičninami, geoinformatika in kartografija  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Andrej Pogačnik  4.391 
42. P0-0508-0792  Upravljanje cestnega prometa in gospodarjenje s cestno infrastrukturo  1.1.1999 - 30.4.2002  dr. Tomaž Kastelic  1.618 
Mednarodni projekti (159) vir: SICRIS
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba
1. ECSC-COAL-STEEL-RTD-87199  Dissemination of structural fire safety engineering knowledge throughout Europe  1.7.2007 - 30.6.2052  dr. Darko Beg 
2. FP5-EESD-NAS-SUNRISE-86941  Nas- Large High Rise Reconversion Housing  10.1.2003 - 9.1.2048   
3. COST-CA17125  Public Value Capture of Increasing Property Values  1.1.2018 - 31.12.2022  dr. Marjan Čeh 
4. COST-CA17133 C-CITY  Implementing nature based solutions for creating a resourceful circular city  1.1.2018 - 31.12.2021  dr. Nataša Atanasova 
5. Crossborder cooperation-MUSE  Collaborazione tranfrontaliera per la Mobilita Universitaria Sostenibile Energeticamente efficiente / Čezmejno sodelovanje za trajnostno in energetsko učinkovito mobilnost univerz  1.1.2017 - 31.12.2020  dr. Darja Šemrov 
6. H2020-EdiCitNet-216082  Edible Cities Network Integrating Edible City Solutions for social resilient and sustainably productive cities  1.1.2017 - 31.12.2020  dr. Nataša Atanasova 
7. Transnational cooperation-FramWat  Framework for improving watr balance and nutrient mitigation by applying small water retention measures  1.1.2017 - 31.12.2020  dr. Primož Banovec 
8. COST-CA15221  Advancing effective institutional models towards cohesive teaching, learning, research and writing development.  24.10.2016 - 23.10.2020  dr. Matej Zajc 
9. H2020-EU.1.3.1-XP-RESILIENCE-205565  EXTREME LOADING ANALYSIS OF PETROCHEMICAL PLANTS AND DESIGN OF METAMATERIAL-BASED SHIELDS FOR ENHANCED RESILIENCE  1.9.2016 - 31.8.2020  dr. Matjaž Dolšek 
10. COST-CA15113  Science and Management of Intermittent Rivers and Ephemeral Streams (SMIRES)  11.3.2016 - 10.3.2020   
11. H2020-SLICE3D  Slovenian Centre of Excellence on 3D geodata  1.1.2017 - 1.1.2020  dr. Anka Lisec 
12. Transnational cooperation-DAREFFORT  Danube river basin enhanced flood forecasting cooperation  1.1.2018 - 31.12.2019  dr. Mitja Brilly 
13. H2020-DECENTER  Decentralised technologies for orchestrated cloud-to-edge intelligence  1.1.2018 - 31.12.2019  dr. Vlado Stankovski 
14. INTERREG-CAMARO-D  Advanced Management routines for land use impacts on the water regime in the Danube river basin  1.1.2017 - 31.12.2019  dr. Daniel Kozelj 
15. RFCS - Research Fund for Coal and Steel-LOCAFIplus  Temperature assessment of a vertical steel member subjected to localised fire - Valorisation  1.1.2017 - 31.12.2019  dr. Primož Može 
16. INTERREG-PROLINE-CE  Efficient practices in land use management integrating water resources protection and non-structural flood mitigation experiences  1.1.2016 - 31.12.2019  dr. Barbara Čenčur Curk 
17. RFCS-NEWREBAR  New dual-phase stel Reinforcing Bars for Enhancing capacity and durability of antiseismic moment resisting frames  1.1.2015 - 31.12.2019  dr. Matjaž Dolšek 
18. H2020-EU.3.7-LIQUEFACT-202709  Assessment and mitigation of liquefaction potential across Europe: a holistic approach to protect structures / infrastructures for improved resilience to earthquake-induced liquefaction disasters  1.5.2016 - 31.10.2019  dr. Janko Logar 
19. H2020-EU.3.6.3-INCEPTION-196967  Inclusive Cultural Heritage in Europe through 3D semantic modelling  1.6.2015 - 31.5.2019  dr. Roko Žarnić 
20. COST-TD1406  Innovation in Intelligent Management of Heritage Buildings (i2MHB)  6.5.2015 - 5.5.2019   
21. COST-TU1406  Quality specifications for roadway bridges, standardization at a European level (BridgeSpec)  16.4.2015 - 15.4.2019   
22. ESRR-MIZŠ Javni razpis za RRI v verigah in mrežah-IQ DOM  Inteligentni dom pametne generacije zasnovan na pametnih napravah in lesu  1.9.2016 - 28.2.2019   
23. ESRR-TIGR4smart  Trajnostno in inovativno gradbeništvo za pametne stavbe  1.9.2016 - 28.2.2019  dr. Sašo Medved 
24. ERASMUS+-KA2 - Strategic  Forecast Engineering - From past design fo future decisions  1.1.2017 - 1.1.2019  dr. Tatjana Isaković 
25. RFCS - Research Fund for Coal and Steel-EQUALJOINTS-PLUS  Valorisation of knowledge for European pre-qualified steel joints  1.1.2017 - 31.12.2018  dr. Primož Može 
26. COST-FP1404  Fire safe use of bio-based building products  5.12.2014 - 4.12.2018  dr. Tomaž Hozjan 
27. COST-TU1403  Adaptive Facades Network   28.10.2014 - 30.11.2018  dr. Anna Malgorzata Sandak 
28. COST-FP1402  Basis of structural timber design - from research to standards  25.11.2014 - 25.11.2018  dr. Tomaž Hozjan 
29. COST-TU1404  Towards the next generation of standards for service life of cement-based materials and structures  18.11.2014 - 17.11.2018  dr. Violeta Bokan Bosiljkov 
30. COST-TU1402  Quantifying the value of structural health monitoring  13.11.2014 - 12.11.2018   
31. COST-TU1304  Wind energy technology reconsideration to enhance the concept of smart cities (WINERCOST)  31.3.2014 - 30.3.2018  Mitja Plos 
32. H2020-EU.2.1.1.3-ENTICE-194162  dEcentralized repositories for traNsparent and efficienT vIrtual maChine opErations  1.2.2015 - 31.1.2018  dr. Vlado Stankovski 
33. H2020-EU.2.1.1.3-SWITCH-194122  Software Workbench for Interactive, Time Critical and Highly self-adaptive cloud applications  1.2.2015 - 31.1.2018  dr. Vlado Stankovski 
34. FP7-ENVIRONMENT-MARS-110603  Managing Aquatic ecosystems and water Resources under multiple Stress  1.2.2014 - 31.1.2018  dr. Boris Kompare 
35. H2020-EU.2.1.1-RRI-ICT Forum-194168  Supporting and promoting responsible research and innovation in ICT  1.1.2015 - 31.12.2017  dr. Žiga Turk 
36. ERA NET-HARDWOODS  EU HardWoods: European hardwoods for the building sector  1.1.2014 - 31.12.2017  dr. Goran Turk 
37. ERASMUS MUNDUS-FloodR  FloodR - Flood Risk Management  1.1.2011 - 31.12.2017  dr. Mitja Brilly 
38. COST-IC1302  Semantic keyword-based search on structured data sources (KEYSTONE)  15.10.2013 - 14.12.2017  dr. Marjan Čeh 
39. COST-ES1302  European Network on Ecological Functions of Trace Metals in Anaerobic Biotechnologies  19.11.2013 - 18.11.2017   
40. ERASMUS+-2015-1-SI01-KA203-012691  Environmental Protection and Natural Disasters  1.9.2015 - 31.10.2017  dr. Mojca Šraj 
41. FP7-PEOPLE-ITN-DCH-109830  Initial Training Networks for Digital Cultural Heritage: Projecting our Past to the Future  1.10.2013 - 30.9.2017  dr. Roko Žarnić 
42. ERA NET-HCLTP  Hybrid Cross Laminated Timber Plates  1.1.2014 - 31.12.2016  dr. Boštjan Brank 
43. ESS-PR12040  Integrated management of non-revenue water in cities and households  1.1.2014 - 31.12.2016  dr. Primož Banovec 
44. ETC-DRINKADRIA  Networking for Drinking Water Supply in Adriatic Region  1.1.2013 - 31.12.2016   
45. COST-IC1203  European Network Exploring Research into Geospatial Information Crowdsourcing: software and methodologies for harnessing geographic information from the crowd (ENERGIC)   5.12.2012 - 4.12.2016   
46. FP7-ENVIRONMENT-STREST-110339  Harmonized approach to stress tests for critical infrastructures against natural hazards  1.10.2013 - 30.9.2016  dr. Matjaž Dolšek 
47. FP7-ENVIRONMENT-TURAS-100238  Transitioning towards Urban Resilience and Sustainability  1.10.2011 - 30.9.2016  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
48. FP7-ICT-111243  Application of an unmanned surface vessel with ultrasonic, environmentally friendly system to (map and) control blue-green algae (Cyanobacteria)  1.1.2014 - 30.6.2016  dr. Aleksandra Krivograd Klemenčič 
49. FP7-ENERGY-186984  Planning for energy efficient cities  1.4.2013 - 31.3.2016  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
50. ESRR-ZaznajSpoznaj_7  O-RAZSTAVA - Napredna oblakovna storitev za razstave z uporabo mobilnih senzorjev in tehnologij RFID in NFC  1.1.2015 - 31.12.2015  dr. Vlado Stankovski 
51. DG-WIND RISK  Wind Risk Prevention Project  1.1.2014 - 31.12.2015  dr. Goran Turk 
52. RFCS-LVS3  Large Valorisation on Sustainability of Steel Structures  1.1.2013 - 31.12.2015   
53. ETC-SedAlp  SED ALP - Sediment management in Alpine basins: integrating sediment continuum, risk mitigation and hydropower-SedAlp  1.1.2012 - 31.12.2015  dr. Matjaž Mikoš 
54. LIFE+-LIFE+  Ljubljanica connects-Restoration of the Ljubljanica River corridor and Improvement of the river's flow regime  1.1.2011 - 31.12.2015  dr. Mitja Brilly 
55. FP7-SME-SAFECLADDING-104571  IMPROVED FASTENING SYSTEMS OF CLADDING WALL PANELSOF PRECAST BUILDINGS IN SEISMIC ZONES  1.8.2012 - 31.7.2015  dr. Matej Fischinger 
56. INTERREG-RECHARGE GR-Alpine Space  Usklajevanje proizvodnje obnovljive energije in narave v Alpah  1.10.2012 - 30.6.2015  dr. Franc Steinman 
57. INTERREG-Recharge.green  Usklajevanje proizvodnje obnovljive energije in narave v Alpah  1.10.2012 - 30.6.2015  dr. Franc Steinman 
58. FP7-ICT-101725  Network of Excellence in Internet Science  1.12.2011 - 31.5.2015  dr. Žiga Turk 
59. COST-TU1003  The Effective Design and Delivery of Megaprojects in the European Union (MEGAPROJECT)  16.5.2011 - 15.5.2015  dr. Jana Šelih 
60. ERA NET-LBTGC  Wood based construction for multy- story buikdings; The potential of application for timber- glass composites structures for buliding constructions  1.1.2012 - 31.1.2015  dr. Boštjan Brank 
61. ETC-HISTCAPE  Historical assets and related landscape  1.1.2013 - 31.12.2014  dr. Roko Žarnić 
62. DG-RISK  Risk management via an innovative system based on knowledge  1.1.2013 - 31.12.2014  dr. Goran Turk 
63. ETC-SEE-ITS  Intelligent transport systems in South East Europe  1.1.2012 - 31.12.2014   
64. ETC-ROSEE  Road safety in South east european regions  1.1.2012 - 31.12.2014   
65. ETC-ISO-PA  Čezmejno sodelovanje za zmanjšanje onesnaževanja okolja, varstvo in koordinirano upravljanje povodja Soče-Isonzo preko zbiranja in čiščenja komunalnih odpadnih voda – Občina Pavia di Udine  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Boris Kompare 
66. ETC-ISO-PRA  Čezmejno sodelovanje za zmanjšanje onesnaževanja okolja, varstvo in koordinirano upravljanje povodja Soče-Isonzo preko zbiranja in čiščenja komunalnih odpadnih voda – Občina Pradamano  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Boris Kompare 
67. ETC-ISO-PRE  Čezmejno sodelovanje za zmanjšanje onesnaževanja okolja, varstvo in koordinirano upravljanje povodja Soče-Isonzo preko zbiranja in čiščenja komunalnih odpadnih voda – Občina Premariacco  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Boris Kompare 
68. ETC-ISO-GIO  Čezmejno sodelovanje za zmanjšanje onesnaževanja okolja, varstvo in koordinirano upravljanje povodja Soče-Isonzo preko zbiranja in čiščenja komunalnih odpadnih voda – Občina San Giovanni al Natisone  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Boris Kompare 
69. ETC-ISO-TO  Čezmejno sodelovanje za zmanjšanje onesnaževanja okolja, varstvo in koordinirano upravljanje povodja Soče-Isonzo preko zbiranja in čiščenja komunalnih odpadnih voda – Občina Tolmine  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Boris Kompare 
70. ETC-MARIE  MARIE - Mediterranean Building Rethinking for Energy Efficiency Improvement  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Aleš Krainer 
71. ETC-ISO-RE  občina Remanzacco - Čezmejno sodelovanje za zmanjšanje onesnaževanje okolja, varstvo in koordinirano upravljaej povodja Soče-Isonzo preko zbiranja in čiščenja odpadnih komunalnih voda  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Boris Kompare 
72. ETC-TANGO  TANGO - territorial approaches to new governance  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
73. FP7-ICT-101478  Intelligent Services for Energy-Efficient Design and Life Cycle Simulation  1.12.2011 - 30.11.2014  dr. Žiga Turk 
74. COST-TU1002  Accessibility instruments for planning practice in Europe  6.10.2010 - 31.10.2014  dr. Maruška Šubic Kovač 
75. FP7-ENVIRONMENT-CLIMATE FOR CULTURE-92906  Damage risk assessment, economic impact and mitigation strategies for sustainable preservation of cultural heritage in the times of climate change  1.11.2009 - 31.10.2014  dr. Roko Žarnić 
76. COST-ES0901  European procedures for flood frequency estimation (FloodFreq)  29.10.2009 - 28.4.2014  dr. Mojca Šraj 
77. COST-TU0905  Structural Glass - Novel design methods and next generation products  7.4.2010 - 6.4.2014   
78. COST-TU0904  Integrated Fire Engineering and Response (IFER)  29.3.2010 - 28.3.2014  dr. Tomaž Hozjan 
79. ESS-OP RCV_VS-12-54_2  Praktično usposabljanje v funkciji identifikacije, registracije, vodenja in upravljana ter razvoja kompetenc  1.1.2012 - 31.12.2013  dr. Matevž Dolenc 
80. FP7-ENVIRONMENT-KULTURisk-97102  Knowledge-based approach to develop a cULTUre of Risk prevention  1.1.2011 - 31.12.2013  dr. Mitja Brilly 
81. RFCS-MACS+  Membrane Action in fire design of composite salb with solid and cellular steel beams - valorisation  1.1.2011 - 31.12.2013  dr. Darko Beg 
82. ERA NET-AOP4WATER  AOP4WATER - Reducing fresh water consumption in high water volume consuming industries by recycling AOP-treated effluents  1.1.2010 - 31.12.2013   
83. ETC-ATTREG  ATTREG - Attractiveness of European Regions and Cities for Residents and Visitors (2010 - 2012)  1.1.2010 - 31.12.2013   
84. ETC-EU-LUPA  EU-LUPA - European Land Use Patterns  1.1.2010 - 31.12.2013  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
85. ESRR-KC TIGR  Kompetenčni center Trajnostno in inovativno gradbeništvo  1.1.2010 - 31.12.2013   
86. COST-FPS  Urban Civil Engineering  1.1.2010 - 31.12.2013  dr. Roko Žarnić 
87. ETC-WATERLOSS  WATERLOSS - Management of Water lossess in a drinking water supply system  1.1.2010 - 31.12.2013  dr. Primož Banovec 
88. ETC-DRA-MUR-CI  Čezmejna Vodarska Iniciativa za reki Drava in Mura  1.1.2009 - 31.12.2013   
89. FP7-INFRASTRUCTURES-91014  SEISMIC ENGINEERING RESEARCH INFRASTRUCTURES FOR EUROPEAN SYNERGIES  1.3.2009 - 31.7.2013  dr. Peter Fajfar 
90. FP7-ICT-95471  Open-Source API and Platform for Multiple Clouds  1.9.2010 - 30.4.2013  dr. Vlado Stankovski 
91. ETC-POLYCE  Metropolisation and polycentric Development in Central Europe  1.1.2010 - 31.12.2012  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
92. FP7-ENVIRONMENT-PERPETUATE-93579  Performance-based approach to the earthquake protection of cultural heritage in European and Mediterranean countries  1.1.2010 - 31.12.2012  dr. Vlatko Bosiljkov 
93. LLP-EECM-7651  EECM: Energy Efficiency Competence Master  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Andreja Istenič 
94. LLP-EUGENE  EUGENE - European and Global Engineering Education  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Roko Žarnić 
95. RFCS-HSS-SERF  High Strength Steel in Seismic Resistant Building  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Darko Beg 
96. ETC-PARAmount  PARAmount - ImProved Accessibility: Reliability and Security of Alpine transport infrastructure related to mountanous hazards in a changing climate  1.1.2009 - 31.12.2012   
97. ETC-MONITOR II  Practical use of monitoring in natural disaster management  1.1.2009 - 31.12.2012   
98. ETC-SEE HYDROPOWER  SEE HYDROPOWER - targeted to improve water resources management for growing renewable energy production  1.1.2009 - 31.12.2012   
99. ETC-SHARE  SHARE - Sustainable Hydropower in Alpine Rivers Ecosystems  1.1.2009 - 31.12.2012   
100. COST-TU0801  Semantic enrichment of 3D city models for sustainable urban development  4.11.2008 - 3.11.2012  dr. Radoš Šumrada 
101. FP7-ENVIRONMENT-97207  Strengthening and development of Earth Observation activities for the environment in the Balkan area  1.11.2010 - 31.10.2012  dr. Mojca Kosmatin Fras 
102. FP7-ENVIRONMENT-92042  European Cultural Heritage Identity Card  1.9.2009 - 31.8.2012  dr. Roko Žarnić 
103. COST-TU0701  Improving the Quality of Suburban Building Stocks  19.3.2008 - 18.3.2012  dr. Jana Šelih 
104. FP7-SME-90245  PERFOMANCE OF INNOVATIVE MECHANICAL CONNECTIONS IN PRECAST BUILDINGS STRUCTURES UNDER SEISMIC CONDITIONS  1.3.2009 - 29.2.2012  dr. Matej Fischinger 
105. FP7-ENVIRONMENT-88876  Floating Sensorised Networked Robots for Water Monitoring  1.12.2008 - 31.1.2012   
106. ETC-PROFILI  Oblikovanje čezmejne platforme storitev za izboljšanje procesov širšega področja gradbenih objektov  1.1.2011 - 31.12.2011  dr. Matjaž Dolšek 
107. LLP-FRACOF-7198  Innovation Transfer on Fire Resistance Assessment  1.1.2009 - 31.12.2011  dr. Darko Beg 
108. COST-TU0602  Land Management for Urban Dynamics  2.5.2007 - 1.11.2011  dr. Maruška Šubic Kovač 
109. COST-TU0601  Robustness of Structures  11.4.2007 - 10.10.2011  dr. Goran Turk 
110. FP7-SME-91809  Development of an innovative sanitation and wastewater treatment system for remote located tourist facilities  1.4.2009 - 30.6.2011   
111. COST-2103  Advanced Voice Function Assessment  19.12.2006 - 18.6.2011  dr. Aleš Krainer 
112. COST-E55  Modelling of the performance of timber structures  15.12.2006 - 14.6.2011  dr. Goran Turk 
113. ESS-VŽIGG_3  OP RCV_VS-10-10: VŽIGG - Praktično usposabljanje za spodbujanje orientacije k vseživljenjskemu izpbraževanju posameznikov in organizacij v gradbeništvu in geodeziji  1.1.2010 - 31.12.2010  dr. Andreja Istenič 
114. LLP-ADAM-7651  Energy Efficiency Competence Master  1.1.2007 - 31.12.2010   
115. FP6-NMP-I3CON-79909  Industrialised, Integrated, Intelligent Construction  1.10.2006 - 30.9.2010  dr. Žiga Turk 
116. COST-C26  Urban Habitat Constructions under Catastrophic Events  28.6.2006 - 27.6.2010  dr. Matej Fischinger 
117. FP7-REGIONS-88363  Support action for innovation driven clusters in construction. Regional approaches, multi-stakeholder engagement and cross regional co-operation  1.2.2008 - 31.1.2010  dr. Roko Žarnić 
118. ESS-PR12182  OP RCV_VS-08-49: Študijski program tretje stopnje "Grajeno okolje"  1.1.2008 - 31.12.2009   
119. LLP-AWARD-3892  The Environment Built for Everyone with Respect for the Differences  1.1.2007 - 31.12.2009   
120. COST-C22  Urban Flood Management  3.11.2005 - 2.11.2009  dr. Mitja Brilly 
121. FP6-SUSTDEV-HP FUTURE-BRIDGE-81527  High performance (Cost Competitive, long-life and low maintenance) composite bridges for rapid infrastructure renewal  1.10.2006 - 30.9.2009  dr. Roko Žarnić 
122. FP6-SUSTDEV-SCOREPP-81397  Source control options for reducing emissions of priority pollutants  1.10.2006 - 30.9.2009  dr. Boris Kompare 
123. INTERREG-Fortress  Fortress  1.1.2006 - 31.12.2008  dr. Roko Žarnić 
124. INTERREG-SIMIS  Gospodarjenje z vodami v okviru porečij  1.1.2006 - 31.12.2008  dr. Franc Steinman 
125. TEMPUS-PR12115  Master Programme in Land Law and Economy  1.1.2006 - 31.12.2008  dr. Radoš Šumrada 
126. INTERREG-ESPON project  Enlargement of the European Union and the wider European Perspective as regards its Polycentric Spatial Structure  1.1.2005 - 31.12.2008  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
127. LEONARDO DA VINCI-TRAC  Training of Project Managers in Clean Technologies Promotion in the Balkans  1.1.2002 - 31.12.2008  dr. Aleš Krainer 
128. FP6-INCO-PROHITECH-75643  Seismic Protection of Historical Buildings by Reversible Mixed Technologies  1.10.2004 - 30.9.2008  dr. Darko Beg 
129. FP6-AEROSPACE-AWARE-74820  A tool for monitoring and forecasting Available WAter REsource in mountain environment  1.7.2005 - 30.6.2008  dr. Mitja Brilly 
130. FP6-SUSTDEV-SARA-87890  Sustainable Architecture Applied to Replicable Public-Access Buildings  1.6.2004 - 31.5.2008  dr. Aleš Krainer 
131. FP6-SUSTDEV-DIFFERENT-85617  User reaction and efficient differentiation of charges and tolls  1.5.2006 - 30.4.2008   
132. FP6-POLICIES-CHRAF-84069  Priorities and strategies to support cultural heritage research activities within ECTP and future FP7 activities  1.10.2006 - 31.3.2008  dr. Roko Žarnić 
133. COST-C18  Performance assessement of urban infrastructure services: the case of water supply, wastewater and solid waste  18.3.2004 - 17.3.2008  dr. Mitja Brilly 
134. INTERREG-ALPRESERV  Sustainable Sediment Management of ALPine RESERVoirs considering ecological and economical aspects  1.1.2004 - 31.12.2007   
135. FP6-SUSTDEV-LESSLOSS-74272  Risk Mitigation for Earthquakes and Landslides  1.9.2004 - 31.8.2007  dr. Peter Fajfar 
136. FP6-INCO-SARIB-74218  Sava river basin: sustainable use, management and protection of resources  1.8.2004 - 31.7.2007  dr. Mitja Brilly 
137. FP6-IST-INTELIGRID-71883  InteroperabilIty of virtual organisations on complex semantic grid  1.9.2004 - 30.4.2007  dr. Žiga Turk 
138. IS-ECONTENT-78343  Construction news and information electronically  1.1.2005 - 31.12.2006  dr. Tomo Cerovšek 
139. INTERREG-ESTIA-SPOSE  European Space – Territorial Indicators and Actions for a Spatial Planning Observatory in Southeast Europe  1.1.2004 - 31.12.2006  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
140. FP6-IST-DATAMININGGRID-71872  Data mining tools and services for grid computing environments  1.9.2004 - 30.11.2006   
141. FP5-GROWTH-SBPEUROCODE8-68057  Seismic behaviour of precast concrete structures with respect to eurocode 8  1.2.2003 - 31.7.2006  dr. Bojan Majes 
142. IS-ECONTENT-78329  Re-use digital master files of printed material  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Alenka Kavčič-Čolić 
143. FP5-EESD-CERGOP-2/ENVIRONMENT-70061  Cergop-2, a multipurpose and interdisciplinary sensor array for environmental research in central europe  1.4.2003 - 31.3.2006  dr. Bojan Majes 
144. FP5-EESD-VAST-IMAGE-64832  Development of variable stiffness seismic isolators and vibration mitigation dampers based on magnetically controlled elastomers  1.9.2002 - 28.2.2006  dr. Bojan Majes 
145. FP5-EESD-MERCYMS-64778  An integrated approach to assess the mercury cyclying in the mediterranean basin  1.10.2002 - 30.11.2005  dr. Bojan Majes 
146. FP5-EESD-URBEM-64775  Urban river basin enhancement methods  1.11.2002 - 31.10.2005  dr. Bojan Majes 
147. FP5-GROWTH-LIFETIME-62914  Lifetime engineering of buildings and civil infrastructures  1.6.2002 - 31.7.2005  dr. Bojan Majes 
148. LEONARDO DA VINCI-URBAX  Urban Planning System in Europe  1.1.2002 - 31.12.2004  dr. Alma Zavodnik Lamovšek 
149. FP5-IST-SCIX-61053  Open, self organising repository for scientific information exchange  1.2.2002 - 31.1.2004   
150. FP5-EESD-EUROCAT-54172  European catchments, catchments changes and their impact on the coast (EUROCAT)  1.2.2001 - 31.1.2004  dr. Bojan Majes 
151. FP5-HUMAN POTENTIAL-53844  Safety assessment for earthquake risk reduction  1.7.2000 - 31.12.2003  dr. Peter Fajfar 
152. FP5-EESD-EFFS-51603  An european flood forecasting system  1.3.2000 - 1.10.2003  dr. Matjaž Mikoš 
153. FP5-INCO 2-58877  Support for the organisation of a workshop entitled "the 2nd cost uce conference: the future of the city. new quality of life" to be held from 14 to 15 september 2001 in bled/slovenia in the frame of cost uce  9.2.2001 - 8.7.2002  dr. Roko Žarnić 
154. FP4-INCO-51915  Towards European integration in seismic design and upgrading of building structures  1.10.1997 - 31.1.2001  dr. Roko Žarnić 
155. FP4-INCO-37507  Reliability of moment resistant connections of steel building frame s in seismic areas  1.6.1997 - 30.11.1999  dr. Peter Fajfar 
156. FP4-NNE-JOULE C-37169  Integrated approach to solar control techniques  1.12.1996 - 31.5.1999  dr. Aleš Krainer 
157. FP4-ENV 2C-31873  Dynamics of sediments and water in alpine catchments - processes and prediction  1.6.1996 - 31.5.1999  dr. Matjaž Mikoš 
158. FP4-ESPRIT 4-31512  Toward a concurrent engineering environment in the building and engineering structures industry  1.1.1996 - 30.4.1999   
159. FP4-ENV 2C-32536  Applied research on a transferable metthodology, devoted to flood awareness and mitigation, helping the decision and negotiation processes,a dpated to a changing environment, and respecting the water resources  1.8.1996 - 31.7.1998  dr. Mitja Brilly 
Mentorji mladim raziskovalcem (67)
št. Evidenčna št. Ime in priimek Razisk. področje Status
1. 00025  dr. Peter Fajfar  Gradbeništvo  Raziskovalec 
2. 00109  dr. Rajko Rogač  Gradbeništvo  Raziskovalec 
3. 00112  dr. Rudolf Rajar  Gradbeništvo  Raziskovalec 
4. 00226  dr. Silvan Vidmar  Gradbeništvo  Raziskovalec 
5. 00475  mag. Vladimir Mušič  Urbanizem  Raziskovalec 
6. 00526  dr. Florjan Vodopivec  Geodezija  Raziskovalec 
7. 00770  dr. Branko Janez Rojc  Geodezija  Raziskovalec 
8. 00827  dr. ADOLF PEMIČ  Vodarstvo  Raziskovalec 
9. 00841  dr. Jurij Banovec  Gradbeništvo  Raziskovalec 
10. 00857  dr. Edo Rodošek  Gradbeništvo  Raziskovalec 
11. 01200  dr. BOGDAN KILAR    Raziskovalec 
12. 01201  dr. Albin Rakar  Urbanizem  Raziskovalec 
13. 01251  dr. Niko Seliškar  Gradbeništvo  Raziskovalec 
14. 01253  dr. Janez Reflak  Gradbeništvo  Raziskovalec 
15. 02019  dr. Radoš Šumrada  Geodezija  Raziskovalec 
16. 02182  dr. Aleš Krainer  Gradbeništvo  Raziskovalec 
17. 02185  dr. Rudolf Kladnik  Gradbeništvo  Raziskovalec 
18. 02189  dr. Miran Saje  Gradbeništvo  Raziskovalec 
19. 02453  dr. Andrej Pogačnik  Urbanizem  Raziskovalec 
20. 02565  dr. Boris Orel  Kemija  Raziskovalec 
21. 02982  dr. DARINKA BATTELINO  Gradbeništvo  Raziskovalec 
22. 03057  dr. Anton Kuhelj  Konstruiranje  Raziskovalec 
23. 03153  mag. Peter Gabrijelčič  Arhitektura in oblikovanje  Raziskovalec 
24. 03540  dr. Boris Kompare  Vodarstvo  Raziskovalec 
25. 03696  dr. Vlasto Zemljič  Promet  Raziskovalec 
26. 04103  dr. STANKO KRISTL    Raziskovalec 
27. 04371  dr. Bojan Majes  Gradbeništvo  Raziskovalec 
28. 04908  dr. Franci Kržič  Gradbeništvo  Raziskovalec 
29. 04915  dr. Mitja Rismal  Gradbeništvo  Raziskovalec 
30. 05560  dr. Maruška Šubic Kovač  Urbanizem  Raziskovalec 
31. 05674  dr. Dušan Kogoj  Geodezija  Raziskovalec 
32. 05752  dr. Tomaž Kastelic  Promet  Raziskovalec 
33. 05764  dr. Anton Prosen  Geodezija  Raziskovalec 
34. 05772  dr. Roko Žarnić  Gradbeništvo  Raziskovalec 
35. 05805  dr. Janez Duhovnik  Gradbeništvo  Raziskovalec 
36. 06702  dr. Iztok Kovačič  Gradbeništvo  Raziskovalec 
37. 06703  dr. DRAGOŠ JURIŠIČ  Gradbeništvo  Raziskovalec 
38. 08104  dr. Hinko Šolinc  Gradbeništvo  Raziskovalec 
39. 08107  dr. Franc Saje  Gradbeništvo  Raziskovalec 
40. 08245  dr. Matjaž Mikoš  Vodarstvo  Raziskovalec 
41. 08247  dr. Matjaž Četina  Vodarstvo  Raziskovalec 
42. 08358  dr. Matej Fischinger  Gradbeništvo  Raziskovalec 
43. 08375  dr. Žiga Turk  Gradbeništvo  Raziskovalec 
44. 08379  dr. Mitja Brilly  Vodarstvo  Raziskovalec 
45. 08437  dr. Goran Turk  Gradbeništvo  Raziskovalec 
46. 08744  dr. Frano Damjanić  Gradbeništvo  Raziskovalec 
47. 09274  dr. Franc Steinman  Vodarstvo  Raziskovalec 
48. 09378  dr. Darko Beg  Gradbeništvo  Raziskovalec 
49. 09400  dr. JOŽE KOLAR    Raziskovalec 
50. 10196  dr. Bojan Stopar  Geodezija  Raziskovalec 
51. 10379  dr. Violeta Bokan Bosiljkov  Gradbeništvo  Raziskovalec 
52. 10393  dr. MILAN NAPRUDNIK  Varstvo okolja  Raziskovalec 
53. 10562  dr. Boštjan Brank  Gradbeništvo  Raziskovalec 
54. 11409  dr. Tatjana Isaković  Gradbeništvo  Raziskovalec 
55. 11536  dr. Jože Korelc  Gradbeništvo  Raziskovalec 
56. 12247  dr. Tomaž Ambrožič  Geodezija  Raziskovalec 
57. 14507  dr. Igor Planinc  Gradbeništvo  Raziskovalec 
58. 15112  dr. Krištof Oštir  Geodezija  Raziskovalec 
59. 15189  dr. Vlatko Bosiljkov  Gradbeništvo  Raziskovalec 
60. 15392  dr. Dušan Petrovič  Geodezija  Raziskovalec 
61. 15688  dr. Tomaž Podobnikar  Geodezija  Raziskovalec 
62. 17759  dr. Matevž Dolenc  Gradbeništvo  Raziskovalec 
63. 18793  dr. Matjaž Dolšek  Gradbeništvo  Raziskovalec 
64. 19121  dr. Dejan Zupan  Gradbeništvo  Raziskovalec 
65. 24340  dr. Anka Lisec  Geodezija  Raziskovalec 
66. 25423  dr. Tomaž Hozjan  Gradbeništvo  Raziskovalec 
67. 30040  dr. Matej Maček  Gradbeništvo  Raziskovalec 
Zgodovina ogledov
Priljubljeno