Nalaganje ...
Organizacije vir: ARRS

Univerza v Mariboru, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko

Raziskovalna dejavnost

Koda Veda Področje Podpodročje
2.03.00  Tehnika  Energetika   
2.06.00  Tehnika  Sistemi in kibernetika   
2.07.00  Tehnika  Računalništvo in informatika   
2.08.00  Tehnika  Telekomunikacije   
2.12.00  Tehnika  Električne naprave   
2.15.00  Tehnika  Meroslovje   

Koda Veda Področje
T120  Tehnološke vede  Sistemsko inženirstvo, računalniška tehnologija 
T190  Tehnološke vede  Elektriško inženirstvo 
P175  Naravoslovno-matematične vede  Informatika, teorija sistemov 
T180  Tehnološke vede  Telekomunikacijsko inženirstvo 
P180  Naravoslovno-matematične vede  Meroslovje, fizikalna instrumentacija 

Koda Opis
Raziskovanje 
Izobraževanje 
Prenos tehnologije 
Vrednotenje (pravilnik)
vir: COBISS
Upoš. tč.
64.703,35
A''
11.198,87
A'
28.145,22
A1/2
40.333,85
CI10
42.209
CImax
2.080
h10
81
A1
220,98
A3
179,56
Podatki za zadnjih 5 let (citati za zadnjih 10 let) na dan 07. februar 2023; A3 za obdobje 2016-2020
Baza Povezani zapisi Citati Čisti citati Povprečje čistih citatov
WoS 2.588  38.544  33.478  12,94 
Scopus 3.899  56.241  48.916  12,55 
Raziskovalne skupine (14)
Raziskovalci (246)
št. Evidenčna št. Ime in priimek Razisk. področje Status Štev. publikacij
1. 53072  Špela Antloga  Jezikoslovje  Raziskovalec  21 
2. 55177  dr. Umut Arioz  Telekomunikacije  Raziskovalec  21 
3. 10827  dr. Jurij Avsec  Energetika  Raziskovalec  634 
4. 57243  David Bajs    Strokovni ali tehnični sodelavec 
5. 28428  dr. Miloš Beković  Električne naprave  Raziskovalec  114 
6. 35512  dr. Tina Beranič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  118 
7. 38013  Uroš Berglez  Telekomunikacije  Raziskovalec  51 
8. 51049  Klemen Berkovič    Strokovni ali tehnični sodelavec  15 
9. 54519  mag. Andreja Bizjak  Jezikoslovje  Raziskovalec  10 
10. 07583  mag. Boris Bizjak  Energetika  Raziskovalec  135 
11. 37956  dr. Marko Bizjak  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  34 
12. 35932  Mladen Borovič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  58 
13. 23982  dr. Borko Bošković  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  209 
14. 39519  Dragana Božović  Matematika  Raziskovalec  21 
15. 25094  dr. Božidar Bratina  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  127 
16. 56252  Matevž Bratina  Telekomunikacije  Raziskovalec 
17. 36018  Klemen Bravhar  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
18. 54935  Saša Brdnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  18 
19. 23980  mag. Albin Bregant  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  38 
20. 16118  dr. Janez Brest  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  452 
21. 56019  Jan Breznar    Strokovni ali tehnični sodelavec 
22. 39760  Lucija Brezočnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  78 
23. 02071  dr. Zmago Brezočnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  455 
24. 26241  Janez Brezovnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  46 
25. 31549  dr. Robert Brezovnik  Električne naprave  Raziskovalec  48 
26. 18848  dr. Boštjan Brumen  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  360 
27. 37982  Matej Brumen  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  24 
28. 36448  dr. Vedran Budinski  Meroslovje  Raziskovalec  18 
29. 28691  Mario Casar    Strokovni ali tehnični sodelavec 
30. 55904  Ivona Colakovic  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec 
31. 53729  Karlo Crnek  Telekomunikacije  Mladi raziskovalec 
32. 53590  Jernej Cukjati  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec 
33. 52264  Peter Čakš  Politične vede  Raziskovalec  63 
34. 38308  Aleš Čep  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  18 
35. 35515  dr. Jernej Černelič  Električne naprave  Raziskovalec  25 
36. 22707  dr. Matej Črepinšek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  249 
37. 54806  Špela Čučko  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec  10 
38. 04529  dr. Milan Čurkovič  Električne naprave  Raziskovalec  112 
39. 08430  dr. Matjaž Debevc  Komunikacijska tehnologija  Raziskovalec  609 
40. 34581  Katarina Dežan  Energetika  Raziskovalec  55 
41. 21537  dr. Matjaž Divjak  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  98 
42. 56786  Danilo Dmitrašinović    Strokovni ali tehnični sodelavec 
43. 53395  dr. Jure Domajnko  Sistemi in kibernetika  Mladi raziskovalec  18 
44. 33286  dr. Gregor Donaj  Telekomunikacije  Raziskovalec  58 
45. 15006  dr. Denis Đonlagić  Meroslovje  Raziskovalec  368 
46. 08676  dr. Bogdan Dugonik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  188 
47. 50698  Jani Dugonik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  40 
48. 36341  Marko Ferme  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  70 
49. 31054  dr. Iztok Fister  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  300 
50. 38800  dr. Iztok Fister ml.  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  359 
51. 52032  Aljaž Frančič  Sistemi in kibernetika  Mladi raziskovalec  23 
52. 56897  Jernej Frangež  Električne naprave  Raziskovalec 
53. 55905  Rok Friš  Električne naprave  Mladi raziskovalec  10 
54. 55249  Mitja Garmut  Električne naprave  Raziskovalec 
55. 14112  dr. Bojan Gergič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  151 
56. 20862  dr. Dušan Gleich  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  273 
57. 56665  Maja Glušič    Strokovni ali tehnični sodelavec 
58. 07692  dr. Marjan Golob  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  288 
59. 36294  Mitja Golob  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  37 
60. 53045  Tamara Golob  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec 
61. 54807  Lorenzo Gonzales  Elektronske komponente in tehnologije  Mladi raziskovalec 
62. 17151  Viktor Goričan    Strokovni ali tehnični sodelavec  178 
63. 33608  Mitja Gradišnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  32 
64. 56787  Tomaž Gregorec  Meroslovje  Raziskovalec 
65. 52886  Dominik Gril    Strokovni ali tehnični sodelavec 
66. 56169  Lucija Gril  Telekomunikacije  Raziskovalec 
67. 21816  dr. Vladimir Grubelnik  Fizika  Raziskovalec  279 
68. 38247  mag. Ernest Gungl  Telekomunikacije  Raziskovalec  22 
69. 06092  dr. Jozsef Gyorkos  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  498 
70. 15373  dr. Aleš Hace  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  504 
71. 23959  Bojan Hadjar    Strokovni ali tehnični sodelavec  12 
72. 20452  dr. Miralem Hadžiselimović  Električne naprave  Raziskovalec  437 
73. 04530  dr. Anton Hamler  Električne naprave  Raziskovalec  563 
74. 23371  dr. Darko Hercog  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  170 
75. 11064  dr. Marjan Heričko  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  893 
76. 53588  Tjaša Heričko  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec  17 
77. 54514  Jana Herzog  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec 
78. 54914  Tilen Hliš  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  12 
79. 25426  dr. Marko Holbl  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  468 
80. 21301  dr. Aleš Holobar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  469 
81. 08429  dr. Alenka Hren  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  112 
82. 50719  Luka Hrgarek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  49 
83. 29061  Mitja Hribernik    Strokovni ali tehnični sodelavec  52 
84. 27558  dr. Silvo Hribernik  Tekstilstvo in usnjarstvo  Raziskovalec  286 
85. 55630  Jure Javornik  Meroslovje  Raziskovalec 
86. 53755  Aljaž Jeromel  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  19 
87. 12623  dr. Marko Jesenik  Električne naprave  Raziskovalec  272 
88. 37447  dr. David Jesenko  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  39 
89. 37672  dr. Simon Jurič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  23 
90. 06821  dr. Zdravko Kačič  Telekomunikacije  Raziskovalec  699 
91. 00873  dr. Tatjana Kapus  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  281 
92. 36086  dr. Sašo Karakatič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  131 
93. 52071  Domen Kavran  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  11 
94. 37839  dr. Aleksander Kelenc  Matematika  Raziskovalec  25 
95. 56896  Vid Keršič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  20 
96. 23366  dr. Boštjan Kežmah  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  230 
97. 37704  Gregor Kirbiš  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  22 
98. 23119  dr. Peter Kitak  Električne naprave  Raziskovalec  211 
99. 28427  dr. Simon Kocbek  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  42 
100. 36650  Mateja Kocbek Bule  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  16 
101. 37222  dr. Štefan Kohek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  88 
102. 03782  dr. Peter Kokol  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  1.183 
103. 36815  Denis Kolednik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  13 
104. 16259  dr. Simon Kolmanič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  166 
105. 38217  dr. Marko Kompara  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  37 
106. 12156  dr. Danilo Korže  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  198 
107. 27566  dr. Marko Kos  Telekomunikacije  Raziskovalec  96 
108. 55512  Nejc Kosanič  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  12 
109. 23454  dr. Tomaž Kosar  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  221 
110. 31009  dr. Katja Kous  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  76 
111. 34497  dr. Ines Kožuh  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  134 
112. 18590  dr. Iztok Kramberger  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  759 
113. 53589  dr. Matej Kramberger  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec  20 
114. 39011  Jernej Kranjec  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  37 
115. 32424  Saša Kuhar  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  43 
116. 24332  dr. Manja Kurečič  Materiali  Raziskovalec  210 
117. 17154  Boris Lahovnik  Računalništvo in informatika  Strokovni ali tehnični sodelavec  14 
118. 52029  Žiga Leber  Računalništvo in informatika  Mladi raziskovalec 
119. 21318  dr. Bogdan Lipuš  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  46 
120. 56590  Irena Lovrenčič Držanič  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec 
121. 33709  dr. Niko Lukač  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  173 
122. 34316  Boris Macuh    Strokovni ali tehnični sodelavec 
123. 51357  Simona Majhenič  Jezikoslovje  Raziskovalec  35 
124. 39271  Sandi Majninger  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  32 
125. 29302  dr. Marko Malajner  Telekomunikacije  Raziskovalec  59 
126. 08481  dr. Vojko Matko  Meroslovje  Raziskovalec  233 
127. 11191  dr. Marjan Mernik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  674 
128. 13245  dr. Franc Mihalič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  149 
129. 50324  dr. Izidor Mlakar  Telekomunikacije  Raziskovalec  95 
130. 36506  dr. Uroš Mlakar  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  60 
131. 50218  Grega Močnik  Telekomunikacije  Mladi raziskovalec  32 
132. 29243  dr. Domen Mongus  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  249 
133. 17155  Stanislav Moraus    Strokovni ali tehnični sodelavec  32 
134. 53693  Matej Moravec  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  15 
135. 57322  Alen Muhič    Raziskovalec 
136. 21601  Jurij Munda    Strokovni ali tehnični sodelavec  32 
137. 57131  Nina Murks  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
138. 10675  dr. Nenad Muškinja  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  384 
139. 33254  dr. Lili Nemec Zlatolas  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  110 
140. 26071  Andrej Nerat  Računalništvo in informatika  Strokovni ali tehnični sodelavec  23 
141. 30950  dr. Matej Njegovec  Meroslovje  Raziskovalec  36 
142. 04072  dr. Bojan Novak  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  197 
143. 35075  Damijan Novak  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  34 
144. 56895  Pavel Ogrizek  Električne naprave  Raziskovalec 
145. 06823  dr. Milan Ojsteršek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  522 
146. 10809  mag. Andrej Orgulan  Energetika  Raziskovalec  246 
147. 56030  Dragana Ostojić  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
148. 56458  mag. Nataša Ošep  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
149. 51479  Jani Pavlič  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  49 
150. 27561  dr. Luka Pavlič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  157 
151. 32690  Sašo Pečnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  19 
152. 53752  Špela Pečnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  19 
153. 56918  Tomi Perša  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
154. 07680  dr. Tatjana Petek  Matematika  Raziskovalec  125 
155. 20839  dr. Iztok Peterin  Matematika  Raziskovalec  332 
156. 33248  dr. Martin Petrun  Električne naprave  Raziskovalec  116 
157. 29743  dr. Simon Pevec  Meroslovje  Raziskovalec  75 
158. 39651  Matej Pintarič  Energetika  Raziskovalec  38 
159. 15671  dr. David Podgorelec  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  192 
160. 16304  dr. Vili Podgorelec  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  466 
161. 02212  mag. Janez Pogorelc  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec  246 
162. 18698  dr. Boštjan Polajžer  Električne naprave  Raziskovalec  262 
163. 23587  dr. Gregor Polančič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  339 
164. 51027  Blaž Pongrac  Telekomunikacije  Raziskovalec  21 
165. 15801  dr. Božidar Potočnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  300 
166. 54291  Dimitrije Prelević    Strokovni ali tehnični sodelavec 
167. 53396  Nataša Prosen  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  15 
168. 53845  Matevž Pucer  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  21 
169. 23393  dr. Maja Pušnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  166 
170. 54805  Tomaž Pušnik  Sistemi in kibernetika  Mladi raziskovalec 
171. 35330  dr. Gordana Radić  Matematika  Raziskovalec  34 
172. 57007  Ermin Rahmanović  Električne naprave  Raziskovalec 
173. 52250  Alen Rajšp  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  37 
174. 38213  dr. Miha Ravber  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  42 
175. 53857  Patrik Rek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  24 
176. 28150  Blaž Repnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  29 
177. 23515  dr. Janez Ribič  Energetika  Raziskovalec  171 
178. 08475  dr. Jožef Ritonja  Energetika  Raziskovalec  371 
179. 08638  dr. Krista Rizman Žalik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  180 
180. 18876  dr. Matej Rojc  Telekomunikacije  Raziskovalec  229 
181. 20779  dr. Valerij Romanovskij  Matematika  Raziskovalec  289 
182. 56578  dr. Miran Rošer  Energetika  Raziskovalec 
183. 28978  Milan Rotovnik    Strokovni ali tehnični sodelavec  48 
184. 27703  dr. Andrej Sarjaš  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  104 
185. 28424  dr. Sebastijan Seme  Energetika  Raziskovalec  382 
186. 18168  dr. Mirjam Sepesy Maučec  Telekomunikacije  Raziskovalec  237 
187. 39978  Patricija Simonič  Ekonomija  Raziskovalec  21 
188. 55651  Nermin Sinanović  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
189. 56971  Primož Smogavec  Telekomunikacije  Raziskovalec 
190. 37781  dr. Urška Smrke  Psihologija  Raziskovalec  81 
191. 04535  dr. Mitja Solar  Telekomunikacije  Raziskovalec  489 
192. 07814  dr. Karin Stana Kleinschek  Tekstilstvo in usnjarstvo  Raziskovalec  1.109 
193. 52031  Saša Stradovnik  Sistemi in kibernetika  Mladi raziskovalec  18 
194. 20454  Miha Strehar    Strokovni ali tehnični sodelavec  10 
195. 18726  dr. Damjan Strnad  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  201 
196. 36449  dr. Primož Sukič  Električne naprave  Raziskovalec  68 
197. 03778  dr. Rajko Svečko  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  389 
198. 06824  dr. Riko Šafarič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  541 
199. 55071  Valentino Šafran  Telekomunikacije  Raziskovalec  13 
200. 36164  Martin Šavc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  59 
201. 53718  Martina Šestak  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  37 
202. 38980  dr. Danijel Šipoš  Telekomunikacije  Mladi raziskovalec  20 
203. 38061  Darko Šlamberger    Strokovni ali tehnični sodelavec 
204. 13962  dr. Andrej Šorgo  Vzgoja in izobraževanje  Raziskovalec  727 
205. 20199  dr. Matej Šprogar  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  100 
206. 24411  dr. Gregor Štiglic  Javno zdravstvo (varstvo pri delu)  Raziskovalec  422 
207. 14738  dr. Bojan Štumberger  Električne naprave  Raziskovalec  506 
208. 10814  dr. Gorazd Štumberger  Električne naprave  Raziskovalec  962 
209. 23392  dr. Boštjan Šumak  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  285 
210. 35536  Viktor Taneski  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  30 
211. 23904  dr. Aleksandra Tepeh  Matematika  Raziskovalec  129 
212. 08256  dr. Oto Težak  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  177 
213. 32872  dr. Tina Tomažič  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  199 
214. 50692  Matej Tovornik  Meroslovje  Raziskovalec 
215. 54808  Eva Tratnik  Električne naprave  Mladi raziskovalec 
216. 38215  dr. Mislav Trbušić  Električne naprave  Raziskovalec  50 
217. 25427  dr. Mitja Truntič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  107 
218. 39791  dr. Muhamed Turkanović  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  164 
219. 24677  dr. Katja Udir Mišič  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  183 
220. 55979  Domen Ulbl  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
221. 05533  dr. Suzana Uran  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  321 
222. 56898  Niko Uremović  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
223. 50649  dr. Filip Urh  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  28 
224. 12508  dr. Domen Verber  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  324 
225. 23838  dr. Darinka Verdonik  Jezikoslovje  Raziskovalec  179 
226. 23032  Peter Vicman  Telekomunikacije  Raziskovalec  27 
227. 26076  dr. Peter Virtič  Električne naprave  Raziskovalec  247 
228. 53587  Jakob Vizjak  Električne naprave  Mladi raziskovalec 
229. 52197  Dino Vlahek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
230. 22290  dr. Damjan Vlaj  Telekomunikacije  Raziskovalec  146 
231. 20030  dr. Boštjan Vlaovič  Telekomunikacije  Raziskovalec  185 
232. 56045  Marko Vodenik  Energetika  Raziskovalec 
233. 19509  Jurček Voh  Energetika  Raziskovalec  129 
234. 51756  Marko Vovk    Strokovni ali tehnični sodelavec 
235. 50652  dr. Grega Vrbančič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  43 
236. 06794  dr. Tatjana Welzer Družovec  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  765 
237. 28880  dr. Aleš Zamuda  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  207 
238. 36910  Marijana Zelenik  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  19 
239. 21602  Aleksandra Zogling Markuš    Strokovni ali tehnični sodelavec  27 
240. 17876  dr. Milan Zorman  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  350 
241. 06671  dr. Borut Žalik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  807 
242. 31475  Denis Žganec  Računalništvo in informatika  Strokovni ali tehnični sodelavec  17 
243. 20032  dr. Andrej Žgank  Telekomunikacije  Raziskovalec  234 
244. 28199  dr. Suzana Žilič Fišer  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec  453 
245. 36771  Bojan Žlahtič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  13 
246. 54518  Grega Žlahtič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  13 
Raziskovalni projekti ARRS (151) Legenda
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba Štev. publikacij
1. J7-3152  Napredni pristopi načrtovanja, modeliranja in optimizacije po meri prilagojenih magnetnih materialov za vgradnjo v električne naprave, izdelanih s postopki dodajnih tehnologij  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Martin Petrun  2.406 
2. J5-3120  Opolnomočenje starejših: Samoregulacijski mehanizmi in podpora digitalne tehnologije v doseganju višje kakovosti življenja  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Bojan Musil  3.201 
3. N2-0181  Posplošene simetrije in ekvivalence v geometrijskih podatkih  1.3.2021 - 29.2.2024  dr. Borut Žalik  1.291 
4. J2-2487  Bioaktivne, in situ modificirane, vlaknate membrane na osnovi bakterijske celuloze: procesiranje, karakterizacija in ocena uporabnosti v biomedicini  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Selestina Gorgieva  2.595 
5. L7-2633  Implementacije digitalnih dvojčkov ekosistemov agrikulturnih površin  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Domen Mongus  2.188 
6. L2-2611  Online karakterizacija tekočin v kovinsko predelovalni industriji  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Simon Pevec  563 
7. J7-2593  Razvoj bioaktivnih nanostrukturiranih vlaknatih membran za podaljšanje kakovosti svežega sadja  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Manja Kurečič  4.376 
8. J7-2605  Validacija markerja mišične kakovosti za diagnosticiranje sarkopenije  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Boštjan Šimunič  3.270 
9. J2-1739  Visoko zmogljivi nanostrukturirani senzorji akrilamida  1.7.2019 - 31.3.2023  dr. Kristina Žagar Soderžnik  2.104 
10. V2-2132  RUKIV - Razvoj programov usposabljanj za kibernetsko varnost  1.9.2021 - 28.2.2023  dr. Muhamed Turkanović  1.305 
11. J2-1731  Dekompozicija sestavljenih mišičnih potencialov  1.7.2019 - 31.12.2022  dr. Aleš Holobar  2.937 
12. V4-2018  Krajinske značilnosti in ukrepi bodoče kmetijske politike v Sloveniji  1.11.2020 - 31.10.2022  dr. Danijel Ivajnšič  1.659 
13. V2-2117  Razvoj in integracija novih algoritmov podatkovne in vizualne analitike v preiskovalno platformo  1.9.2021 - 31.8.2022  dr. Niko Lukač  978 
14. J2-1737  Fuzija verbalnih in neverbalnih signalov za naslednjo generacijo inteligentnih komunikacijskih vmesnikov – HUMANIPA  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Zdravko Kačič  1.027 
15. L2-1835  Inovativni senzorji za sprotno merjenje hitrosti nanosa v PECVD napravah  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Denis Đonlagić  2.490 
16. L2-1826  Lidarsko podprte prostovoljske geografske informacije za ugotavljanje topografskih sprememb  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Mihaela Triglav Čekada  1.957 
17. J2-1742  Sistem za upravljanje z energijo električnih naprav  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Gorazd Štumberger  2.715 
18. J2-1728  Začetne stopnje površinske funkcionalizacije polimerov s plazemskimi radikali  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Manja Kurečič  3.508 
19. N2-0087  Razvoj novih membran in elektrod na osnovi grafena za uporabo v etanolovih gorivnih celicah  1.1.2019 - 31.12.2021  dr. Selestina Gorgieva  3.306 
20. J7-9408  Analiza THz signalov s pomočjo nevronskih mrež s kompleksnimi števili  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Dušan Gleich  919 
21. L7-9421  Dekompozicija tenziomiograma skeletne mišice in identifikacija kontraktilnih parametrov občutljivih na mišične prilagoditve  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Boštjan Šimunič  3.601 
22. J2-8192  Fluidni in mikro-fluidni optični-vlakenski senzorji  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Denis Đonlagić  701 
23. L6-8262  Mapiranje urbanih prostorov slovenskih mest v zgodovinskem okviru: modernistična Nova Gorica in njeni konteksti  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Helena Seražin  4.222 
24. J2-8176  Napovedovalna analiza z lokacijsko podprto obogatitvijo konteksta  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Domen Mongus  2.186 
25. J5-8230  Razvoj, testiranje in ovrednotenje avtonomnega inteligentnega ter prilagodljivega e-učnega okolja za dvig informacijske pismenosti mladostnikov  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Andrej Šorgo  3.785 
26. L5-7626  Pametne IKT rešitve za aktivno in zdravo staranje: Integriranje storitev neformalne e-oskrbe v Sloveniji  1.3.2016 - 28.2.2019  dr. Vesna Dolničar  2.707 
27. L2-7556  Sinhroni usmernik za velike tokove v sistemih za uporovno točkovno varjenje  1.1.2016 - 28.2.2019  dr. Drago Dolinar  2.852 
28. J2-7357  Neposredno ocenjevanje kontrolnih strategij mišic in njihovih koaktivacijskih vzorcev v robotsko podprti rehabilitaciji po možganski kapi  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Aleš Holobar  2.108 
29. J6-7094  Slovenska znanstvena besedila: viri in opis  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Tomaž Erjavec  2.518 
30. J2-6764  Algoritmi modeliranja dinamike ekosistemov z metodami matematične morfologije in teorije mrež  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Borut Žalik  2.636 
31. V4-1420  Presoja in optimizacija načrtovanja in izvajanja nege mladega gozda v Sloveniji  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Jurij Diaci  2.725 
32. L5-5550  Definicija neinvazivne metode vrednotenja mišične atrofije: od validacije do aplikacije  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Boštjan Šimunič  4.759 
33. L2-5489  Mikro-razsmernik za sončne panele  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Gorazd Štumberger  2.655 
34. J2-5479  Morfološki operatorji za razpoznavo vzorcev v velikih oblakih točk  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Borut Žalik  2.062 
35. L2-5494  Več-parametrični optični vlakenski senzorji  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Denis Đonlagić  670 
36. L6-4315  Likovna umetnost v prostoru mesta Maribor  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Barbara Murovec  3.632 
37. L2-4114  Razvoj novega 5kHz varilnega transformatorja  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Gorazd Štumberger  2.334 
38. L6-4181  Konvergenca medijev in kulturna transformacija bralcev  1.7.2011 - 30.6.2013  dr. Vlado Kotnik  2.722 
39. L2-3650  Obdelava velikih količin geometrijskih podatkov LIDAR  1.5.2010 - 30.4.2013  dr. Borut Žalik  2.392 
40. J2-3623  Posebna optična vlakna za uporabo v optičnih senzorskih sistemih  1.5.2010 - 30.4.2013  dr. Denis Đonlagić  453 
41. Z2-3678  Ontološko podprto pospeševanje uporabe e-storitev  1.5.2010 - 30.4.2012  dr. Luka Pavlič  157 
42. L2-2060  Energetsko visoko učinkovit sistem brezsenzorskega vodenja električnih strojev za zelo široko območje hitrosti  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Gorazd Štumberger  1.844 
43. L2-2303  Razvoj modificirane robustne varilne naprave za MIG/MAG varjenje visokotrdnostnih jekel  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Janez Grum  4.195 
44. L2-2358  Več-fazni dvosmerni DC - DC pretvorniški sistem za hibridna in električna vozila  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Miro Milanovič  1.069 
45. L5-2245  Semantično napreden storitveno usmerjen portal za upravljanje informacij in znanja  1.1.2009 - 30.4.2012  dr. Branko Matjaž Jurič  906 
46. V5-1024  Pomen digitalnih tehnologij za razvoj slovenske AV produkcije v luči strategije Evropa 2020.  1.10.2010 - 31.3.2012  dr. Melita Zajc  2.030 
47. V2-1023  Uporaba IKT za povečanje učinkovite rabe energije  1.10.2010 - 31.12.2011  dr. Gorazd Štumberger  5.066 
48. J3-0674  KVANTITAVNI PRIKAZ PERIFOLIKULARNE VASKULARIZACIJE IN OŽILJENJA CORPUS LUTEUMA PRI DOMINANTNEM FOLIKLU IZ NARAVNEGA CIKLUSA  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Veljko Vlaisavljević  2.013 
49. V4-0537  Priprava registra napovedi in pridelkov jabolk in hrušk s pomočjo vizualizacije rodnega volumna dreves  1.1.2008 - 31.8.2010  dr. Denis Stajnko  2.772 
50. L2-9304  Integrirani sistem za zajemanje in merjenje senzorskih parametrov ter avtomatično kalibracijo merilnih sistemov  1.7.2007 - 30.6.2010  dr. Andrej Vodopivec  1.071 
51. V2-0456  Analiza in smernice razvoja uporabniško usmerjenih e-storitev v Sloveniji  1.9.2008 - 28.2.2010  dr. Marjan Heričko  1.873 
52. L2-1180  Energetsko visoko učinkoviti hibridni sinhronski motorji s trajnimi magneti  1.2.2008 - 30.1.2010  dr. Bojan Štumberger  2.524 
53. L2-9717  Vgrajeni inteligentni sistemi pri elektroobločnih postopkih varjenja  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Marjan Golob  1.362 
54. J2-9374  Kompleksna analiza visokoresolucijskih slik SAR  1.1.2007 - 31.12.2008  dr. Dušan Gleich  656 
55. J2-9742  Modeliranje spontanega govora in zelo pregibnih jezikov za podporo vodenim telekomunikacijskim storitvam  1.1.2007 - 31.12.2008  dr. Andrej Žgank  1.068 
56. M2-0134  Izdelava koncepta razvoja IT in strategija zbiranja, vzdrževanja in vodenja podatkov  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Vojko Matko  1.560 
57. M2-0140  Modeliranje informacijskih sistemov vodenja in poveljevanja  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Žarko Čučej  874 
58. M2-0131  Napredni optični senzorji na osnovi optičnih vlaken za uporabo v obrambnih in civilnih sistemih  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Denis Đonlagić  445 
59. M2-0101  Sistem gorivnih celic kot pomožni vir energije za zagotavljanje avtonomnosti vojaških vozil  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Jadran Maček  8.824 
60. V2-0218  Center znanja za e-učenje in konvergenčne multimedijske vsebine  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Janez Bešter  4.549 
61. V2-0219  Digitalna forenzika in njena vloga pri sodnih postopkih  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Danilo Korže  1.613 
62. V2-0220  Empirična analiza stanja varovanja in uporabe osebnih podatkov s pravnega in informacijsko-komunikacijskega vidika  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Mitja Lenič  2.931 
63. J1-7218  Algoritmi za analizo dodeljevanja lokacij  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Sergio Cabello Justo  3.086 
64. J3-7141  Genetski dejavniki tveganja in farmakogenomika kompleksnih bolezni prebavil  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Uroš Potočnik  7.592 
65. M2-0141  Razvoj sistema za simuliranje realistične pokrajine za bojno usposabljanje posadk  1.6.2006 - 31.5.2008  dr. Gregor Klajnšek  360 
66. Z2-9646  Vpliv integracije podatkovnih virov javne uprave na uporabo E-storitev  1.1.2007 - 30.4.2008  dr. Izidor Golob  85 
67. M2-0138  Razvoj in integracija prikaza lokacije klicočega v GIS za podporo ukrepanju ob klicu na 112  1.6.2006 - 30.11.2007  dr. Borut Žalik  988 
68. M2-0060  Slovenski center za daljinsko upravljanje  1.10.2005 - 30.9.2007  dr. Žarko Čučej  555 
69. L2-7560  Načrtovanje in vodenje naprednega sistema za točkasto varjenje  1.9.2005 - 31.8.2007  dr. Gorazd Štumberger  2.537 
70. L2-7158  Razvoj postopkov akustičnega modeliranja v sistemu razpoznavanja govora, delujočega na VOIP-omrežju  1.9.2005 - 31.8.2007  dr. Zdravko Kačič  1.024 
71. L2-6547  Širokopasovna brezžična dostopovna omrežja  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Gorazd Kandus  2.123 
72. L2-6164  Ekspertni sistem za načrtovanje, vodenje in regulacijo asihronskega motorja  1.2.2004 - 30.1.2007  dr. Franc Lahajnar  1.467 
73. L5-6708  Referenčni model za nadaljnje vključevanje e-poslovanja v pravni sistem  1.2.2004 - 30.1.2007  dr. Vesna Rijavec  9.528 
74. V2-0131  Multi-agentni sistemi v Sloveniji - MAGSIS  1.9.2004 - 31.8.2006  dr. Peter Kokol  1.892 
75. V6-0121  Oblikovanje slovenskega korpusnega omrežja  1.9.2004 - 31.8.2006  dr. Marko Stabej  4.041 
76. M2-0034  Raziskava elektromagnetnega sevanja radijskih telekomunikacijskih sistemov in postopki človeka pri ravnanju s temi napravami  1.8.2004 - 31.8.2006  dr. Vojko Matko  634 
77. L2-6606  Medijski strežnik - IVR: sistem avtomatskega razpoznavanja izoliranih besed  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Zdravko Kačič  1.065 
78. L2-6385  Raziskave vplivov na povečanje izklopne zmogljivosti plinskega odvodnika  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Martin Bizjak  3.040 
79. Z2-6661  Stiskanje elementov, ki nastopajo pri metodah končnih elementov  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Mladen Trlep  584 
80. Z2-6398  Uporaba evolucijskih modelov za zagotavljanje robustnosti vgrajenih sistemov  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Ivan Rozman  922 
81. L2-5274  Optični senzorji za avtomatsko ugotavljanje voznih pogojev, nadzor in štetje cestnega prometa  1.1.2003 - 31.12.2005  dr. Denis Đonlagić  1.506 
82. V2-0893  Integriran sistem za slovenski govor s poudarkom na razvoju in uporabi baz izgovorjav  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Tomaž Šef  6.905 
83. V2-0898  Metodologija razvoja integriranih informacijskih rešitev v konvergenčnem okolju  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Ivan Rozman  3.835 
84. V2-0889  Optimalno izkoriščanje podatkovnih virov pri podatkovnem rudarjenju  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Tatjana Welzer Družovec  1.612 
85. V2-0895  Razvoj in vrednotenje jezikovnih virov in komponent za strojno simultano prevajanje slovenskega govora (projekt PREGO)  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Zdravko Kačič  2.224 
86. V2-0126  Analiza standardov, priprava strateških usmeritev in izdelava prototipnega porazdeljenega prostorskega informacijskega sistema  1.9.2004 - 31.8.2005  dr. Borut Žalik  1.265 
87. J3-4482  Značilnosti antralnih foliklov in zoritvena sposobnost jajčnih celic v pogojih in vitro  1.7.2002 - 30.6.2005  dr. Veljko Vlaisavljević  2.846 
88. L2-5140  Elektronsko komutirani elektromotorji za posebne namene  1.1.2003 - 31.12.2004  dr. Bojan Štumberger  1.461 
89. Z2-5349  Načrtovanje in uporaba opreme za dinamično emulacijo mehanskih bremen  1.1.2003 - 31.12.2004  dr. Mladen Trlep  788 
90. L2-5196  Napredni komunikacijski kodeki za uporabo v mobilnih omrežjih  1.1.2003 - 31.12.2004  dr. Jože Mohorko  982 
91. L2-5407  Programski paket za kontrolo zunanje zaščite pred učinkom strele  1.1.2003 - 31.12.2004  dr. Jože Voršič  1.613 
92. V2-0504  Metodologija enotnega vzpostavljanja sistemov vodenja kakovosti v informacijski družbi  1.1.2002 - 31.10.2004  dr. Romana Vajde Horvat  737 
93. V2-0510  PROVIP - Predstavitev, ovrednotenje in izbira paradigem razvoja  1.1.2002 - 31.10.2004  dr. Peter Kokol  1.586 
94. V5-0638  Didaktični vidiki uporabe informacijske in komunikacijske tehnologije - IKT (poučevanje in učenje)  1.10.2002 - 30.9.2004  dr. Ivan Gerlič  6.128 
95. V5-0639  Poučevanje in učenje s sodobnimi tehnologijami za osebe s posebnimi potrebami (gluhi in naglušni)  1.10.2002 - 30.9.2004  dr. Matjaž Debevc  3.836 
96. L2-4435  Nov sistem srednjenapetostnih daljnovodov  1.7.2002 - 30.6.2004  dr. Jože Pihler  1.615 
97. Z2-3493  Celostno snovanje vgrajenih krmilnih sistemov  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Roman Gumzej  161 
98. L2-3302  Informacijski sistem za projektno vodenje proizvodnje v strojegradnji  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Janez Brest  751 
99. L2-3436  Mehko krmiljenje digitalnih varilnih izvorov za MIG/MAG elektroobločna postopka varjenja  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Marjan Golob  499 
100. L2-3446  Zanesljivost grajenih krmilnih sistemov  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Domen Verber  389 
101. V2-0711  Ocena učinkov operativnega programa zmanjševanja emisij toplogrednih plinov v Sloveniji (v skladu s Kjotskim protokolom)  1.10.2002 - 30.9.2003  dr. Mihael Gabrijel Tomšič  304 
102. L2-3440  Posebni elektromotrji za sodobne servopogone  1.7.2001 - 30.6.2003  dr. Riko Šafarič  1.047 
103. V1-0480  Raziskava v podporo uresničitvi Kjotskega protokola  1.11.2001 - 31.10.2002  dr. Mihael Gabrijel Tomšič  5.438 
104. J3-2085  Znacilnosti dominantnega folikla v nestimuliranem ciklusu  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Veljko Vlaisavljević  2.640 
105. J2-1262  Akustični in optični vlakenski senzorji  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Denis Đonlagić  1.001 
106. L2-1640  Insist - inteligentni sistemi v medicini: primer dojenja  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Peter Kokol  1.362 
107. L2-1346  Matrični pretvorniki z visokofrekvenčnimi resonančnimi povezovalnimi krogi  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Miro Milanovič  1.642 
108. J2-1644  Nelinearno vodenje interaktivnih elektromehanskih sistemov  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Peter Cafuta  1.782 
109. L2-1506  Strukture električnih pogonov  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Božidar Hribernik  2.905 
110. L2-0841  Adaptivno modeliranje programskih procesov in njihova implementacija  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Ivan Rozman  2.729 
111. L2-0796  Aktivni magnetni ležaji  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Drago Dolinar  1.897 
112. J2-0854  Avtomatsko razpoznavanje govora v telefonskih sistemih dialoga (ARGOS)  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Bogomir Horvat  1.423 
113. J2-0514  Incompetent - inteligentna računalniška podpora za metamet  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Peter Kokol  1.362 
114. J2-0800  Lokalno vodenje in zaščita elektroenergetskih sistemov  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Bojan Grčar  1.709 
115. J2-0130  Vpliv kolebanja napetosti na življenjsko dobo sinhronskega generatorja  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Jože Voršič  1.986 
116. J2-7502  Avtomatska implementacija programskih jezikov na heterogenih računalniških sistemih  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Viljem Žumer  1.395 
117. J2-7611  Elektromagnetne naprave - temeljne računske metode  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Božidar Hribernik  3.031 
118. J2-7527  Napredne strukture mehanskega gibanja  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Karel Jezernik  3.066 
119. L2-1641  Mehko krmiljenje varjenja v zasčitni atmosferi (fuzzy MIG/MAG)  1.1.1999 - 30.6.2000  dr. Bojan Novak  1.486 
120. J2-1634  Visokofrekvenčne hibridne senzorske strukture  1.1.1999 - 30.6.2000  dr. Vojko Matko  1.090 
121. L2-0539  Visokohitrostno omrežje internet v sistemih CATV  1.7.1998 - 30.6.2000  dr. Rajko Svečko  1.681 
122. L2-8834  Dekompozicijski model za eno- in dvodimenzionalne sestavljene signale  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Damjan Zazula  913 
123. L2-9072  Komprimiranje dvodimenzionalnih signalov  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Dali Đonlagić  1.740 
124. L2-9059  Močnostni pretvorniki, stikalni  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Karel Jezernik  2.105 
125. L2-9062  Optimizacija aerodinamskih karakteristik propelerskega potisnika  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Brane Širok  2.045 
126. J2-9054  Razvoj ravninskih parametriziranih vzorcev za tridimenzionalne ploskve  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Nikola Guid  1.317 
127. J2-9043  Snovanje vgrajenih krmilnih sistemov  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Matjaž Colnarič  598 
128. L2-9047  Stikalne naprave, novi principi in izboljšanje obstoječih z umetno inteligenco  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Jože Pihler  934 
129. R1-2944  Razvoj optimalnega modela parogeneratorskega procesa za tovarno zeolitov  1.7.1998 - 31.10.1999  dr. Boris Tovornik  939 
130. R1-2959  Srednjenapetostne stikalne naprave z ločilnimi stikali v SF6  1.7.1998 - 31.10.1999  Dimitrij Kos  2.227 
131. R1-2969  Specialni asinhronski motorji  1.3.1998 - 31.10.1999  dr. Ivan Zagradišnik  337 
132. R1-2856  Sistem za avtomatizacijo in vodenje srednjenapetostnih omrežij DAS  1.1.1998 - 31.10.1999    1.709 
133. R1-2809  Receptura z nelinearnim pretokom reagentov  1.4.1998 - 30.4.1999  dr. Denis Đonlagić  368 
134. L2-9042  Mehka (fuzzy) logika v varilski tehnologiji  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Bojan Novak  1.783 
135. L2-9045  Multimedijski interaktivni kabelski komunikacijski sistem  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Rajko Svečko  1.907 
136. L2-8668  Optimalna izbira lokacije in vrste črpalk v hidravličnih cevnih sistemih z dodanimi aditivi  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Jurij Krope  1.779 
137. L2-8523  Preoblikovanje razdelilnega omrežja za zmanjšanje izgub  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Jože Voršič  2.061 
138. L2-8601  Robotska montažna celica v proizvodnji akumulatorskih baterij  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Tadej Bajd  2.183 
139. L2-9065  Scada v elektroenergetskih sistemih  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Boris Tovornik  1.530 
140. L2-9055  Stb - gradnik prehoda k digitalni televiziji  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Žarko Čučej  1.436 
141. L2-8872  študij odklanjanja ionov za potrebe spektrometrskega merilnika  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Vitodrag Kumperščak  850 
142. L2-7756  Optimizacija produkcije kamene volne s pomočjo računalniško podprte vizualizacije  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Brane Širok  3.101 
143. J2-7639  Senzorske strukture  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Dali Đonlagić  1.755 
144. L2-7718  Strukture električnih pogonov  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Božidar Hribernik  2.539 
145. J2-7495  Zagotavljanje pravilnosti paralelnih in porazdeljenih sistemov  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Zmago Brezočnik  1.169 
146. L2-7652  Metamet: dvonivojsko računalniško podprto oblikovanje informacijskih sistemov  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Peter Kokol  1.362 
147. L2-7706  Prenovitev procesov zaradi implementacije sistema kakovosti  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Ivan Rozman  3.250 
148. L2-7742  Zmanjšanje nihanja napetosti (priprava strokovnih predlogov in osnutkov predpisov)  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Jože Voršič  1.207 
149. J2-7074  Avtomatsko razpoznavanje tekočega slovenskega govora preko telefonske linije - projekt ARTES  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Bogomir Horvat  1.320 
150. J2-7079  Unipolarni visokofrekvenčni resonančni pretvornik  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Miro Milanovič  601 
151. J2-7020  Vodenje curka naelektrenih delcev  1.1.1995 - 30.6.1998    879 
Raziskovalni in infrastrukturni programi ARRS (45) Legenda
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba Štev. publikacij
1. P2-0424  Dizajn novih lastnosti (nano)materialov & aplikacije  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Aleksandra Lobnik  3.902 
2. I0-0029  Infrastrukturna dejavnost Univerze v Mariboru  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Dean Korošak  6.364 
3. P2-0118  Tekstilna kemija in napredni tekstilni materiali  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Lidija Fras Zemljič  4.124 
4. P2-0065  Telematika  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Dušan Gleich  605 
5. P2-0114  Aplikativna elektromagnetika  1.1.2020 - 31.12.2025  dr. Mladen Trlep  3.175 
6. P2-0041  Računalniški sistemi, metodologije in inteligentne storitve  1.1.2020 - 31.12.2025  dr. Borut Žalik  4.590 
7. P2-0115  Vodenje elektromehanskih sistemov  1.1.2020 - 31.12.2025  dr. Gorazd Štumberger  2.799 
8. P2-0028  Mehatronski sistemi  1.1.2019 - 31.12.2024  dr. Miro Milanovič  3.959 
9. P2-0057  Informacijski sistemi  1.1.2018 - 31.12.2023  dr. Marjan Heričko  6.498 
10. P2-0069  Napredne metode interakcij v telekomunikacijah  1.1.2018 - 31.12.2023  dr. Zdravko Kačič  2.793 
11. P2-0368  Optični senzorji in napredni interaktivni vmesniki  1.1.2018 - 31.12.2023  dr. Denis Đonlagić  1.106 
12. P2-0065  Telematika  1.1.2017 - 31.12.2021  dr. Dušan Gleich  603 
13. I0-0029  Infrastrukturna dejavnost Univerze v Mariboru  1.1.2015 - 31.12.2021  dr. Rebeka Rudolf  3.382 
14. P2-0114  Aplikativna elektromagnetika  1.1.2015 - 31.12.2019  dr. Mladen Trlep  3.569 
15. P2-0041  Računalniški sistemi, metodologije in inteligentne storitve  1.1.2015 - 31.12.2019  dr. Borut Žalik  5.420 
16. P2-0115  Vodenje elektromehanskih sistemov  1.1.2015 - 31.12.2019  dr. Gorazd Štumberger  3.461 
17. P2-0028  Mehatronski sistemi  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Miro Milanovič  3.989 
18. P2-0057  Informacijski sistemi  1.1.2014 - 31.12.2017  dr. Marjan Heričko  6.279 
19. P2-0069  Napredne metode interakcij v telekomunikacijah  1.1.2014 - 31.12.2017  dr. Zdravko Kačič  2.816 
20. P2-0368  Optični senzorji in napredni interaktivni vmesniki  1.1.2013 - 31.12.2017  dr. Denis Đonlagić  1.072 
21. P2-0065  Telematika  1.1.2013 - 31.12.2016  dr. Dušan Gleich  1.249 
22. P2-0114  Aplikativna elektromagnetika  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Mladen Trlep  3.334 
23. P2-0028  Mehatronski sistemi  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Miro Milanovič  6.162 
24. P2-0041  Računalniški sistemi, metodologije in inteligentne storitve  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Borut Žalik  5.809 
25. P2-0115  Vodenje elektromehanskih sistemov  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Drago Dolinar  3.649 
26. P2-0057  Informacijski sistemi  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Marjan Heričko  6.396 
27. P2-0069  Napredne metode interakcij v telekomunikacijah  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Zdravko Kačič  2.813 
28. P2-0368  Optični senzorji in napredni interaktivni vmesniki  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Denis Đonlagić  1.311 
29. P2-0065  Telematika  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Dušan Gleich  1.954 
30. P2-0114  Aplikativna elektromagnetika  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Mladen Trlep  2.040 
31. P2-0057  Informacijski sistemi  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Ivan Rozman  5.475 
32. P2-0028  Mehatronski sistemi  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Karel Jezernik  5.765 
33. P2-0069  Napredne metode interakcij v telekomunikacijah  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Zdravko Kačič  3.510 
34. P2-0041  Računalniški sistemi, metodologije in inteligentne storitve  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Damjan Zazula  5.540 
35. P2-0065  Telematika  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Žarko Čučej  2.574 
36. P2-0115  Vodenje elektromehanskih sistemov  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Drago Dolinar  3.576 
37. P0-0508-0796  Aplikativna elektromagnetika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Mladen Trlep  1.730 
38. P0-0505-0796  Avtomatika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Boris Tovornik  1.526 
39. P0-0501-0796  Informacijski sistemi  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Ivan Rozman  4.208 
40. P0-0509-0796  Inštitut za robotiko  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Karel Jezernik  3.496 
41. P0-0507-0796  Kibernetika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Vojko Matko  2.381 
42. P0-0503-0796  Napredne metode v telekomunikacijah  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Zdravko Kačič  4.271 
43. P0-0506-0796  Računalniški sistemi, metodologije in kibernetika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Viljem Žumer  6.665 
44. P0-0504-0796  Vodenje elektromehanskih sistemov  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Drago Dolinar  1.910 
45. P0-0502-0796  Elektroenergetika  1.1.1999 - 30.4.2002  dr. Jože Pihler  2.269 
Mednarodni projekti (40) vir: SICRIS
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba
1. ESRR-MGRT-SRIP-mreže  Mreže za prehod v krožno gospodarstvo  1.1.2017 - 31.12.2022   
2. ESRR-MGRT-SRIP-lesno  Pametne stavbe in dom z lesno verigo / Les in lesna veriga  1.1.2017 - 31.12.2022   
3. ESRR-MGRT-SRIP-partnerstvo  Strateško razvojno inovacijsko partnerstvo na področju mobilnosti SRIP ACS+  1.1.2017 - 31.12.2022   
4. ESRR-MGRT-SRIP-tovarne  Tovarne prihodnosti  1.1.2017 - 31.12.2022   
5. ESRR-MGRT-SRIP-turizem  Turizem  1.1.2017 - 31.12.2022   
6. ESS-slovenščina  Slovenščina na dlani  21.7.2017 - 30.9.2021   
7. ESRR-MGRT-SRIP-mesta  Pametna mesta in skupnosti / Kakovost urbanega bivanja  20.3.2017 - 31.12.2020   
8. ESRR-EkoSMART  Eko Sistem Pametnega Mesta  1.1.2016 - 31.12.2020   
9. ERASMUS+-PACES  Progression of Accessibility Centres in higher Education for Students with disabilities in North Africa  1.10.2017 - 30.9.2020   
10. ESRR-MIZŠ-CROWDTRUST  Celostni model zaupanja sistemov crowd-sensing v kontekstu pametnih mest (CROWDTRUST)  1.6.2017 - 31.5.2020   
11. ESRR-MIZŠ-SAIAL  Socio-tehnološka platforma ambientalne inteligence za podporna okolja (SAIAL)  1.6.2017 - 31.5.2020   
12. ESRR-GOSTOP  Gradniki, orodja in sistemi za tovarne prihodnosti  1.11.2016 - 30.4.2020   
13. NATO Emerging Security Challenges Division, SPS P-GP radar  Ground Penetrating Radar attached to the hexacopter for automaticmine detction  7.11.2016 - 7.11.2019   
14. OP SI-AT 2014-2020-capacon  Krepitev R&I zmogljivosti na področju pretvorbe in upravljanja z energijo v SI in AT (CapaCon)  1.4.2017 - 30.9.2019   
15. ERASMUS+-ENAI  European Network for Academic Integrity (ENAI)  1.9.2016 - 31.8.2019   
16. COST-IC1405  Reversible computation - extending horizons of computing  30.4.2015 - 29.4.2019   
17. ESRR-EVA4green  EVA4green, Ekološki Varen Avtomobil Za Zeleno Mobilnost  1.9.2016 - 28.2.2019   
18. ESRR-MIZŠ Javni razpis za RRI v verigah in mrežah-IQ DOM  Inteligentni dom pametne generacije zasnovan na pametnih napravah in lesu  1.9.2016 - 28.2.2019   
19. OP SI-HU 2014-2020-ESCAPE  Pobeg iz zgodovine v prihodnost – po poti strpnosti (ESCAPE)  1.1.2017 - 31.12.2018   
20. CORPUS-3340-15-141005  Project Gos Videolectures  1.1.2015 - 31.12.2018   
21. COST-IC1404  Multi-Paradigm Modelling for Cyber-Physical Systems (MPM4CPS)  25.11.2014 - 24.11.2018   
22. ERASMUS+-I-ACE  International Assisted Communication for Education (I-ACE)  1.11.2016 - 31.10.2018   
23. ERASMUS+-562573-EPP-1-2015-1-SI-EPPKA2-SSA  Eco-innovation Skills for European Designers (ECOSIGN)  1.11.2015 - 31.10.2018   
24. ERASMUS+-561847-EPP-1-2015-1-EL-EPPKA2-CBHE-JP  School-To-Work Transition For Higher Education Students With Disabilities In Serbia, Montenegro And Bosnia & Herzegovina  15.10.2015 - 14.10.2018  dr. Danijel Rebolj 
25. OP SI-HR 2014-2020-DETOX  Podeželsko razstrupljanje s spoznavanjem zakladov kulturne dediščine (DETOX)  1.10.2016 - 30.9.2018   
26. COST-IS1312  Structuring Discourse in Multilingual Europe (TextLink)  15.4.2014 - 10.4.2018   
27. COST-IC1304  Autonomous Control for a Reliable Internet of Services (ACROSS)  14.11.2013 - 13.11.2017   
28. ERASMUS+-AutoUniverse  Automotive Quality Universities (AutoUniverse)  1.9.2015 - 31.8.2017   
29. TEMPUS-EACEA-544088  Enhancement of cyber educational system of Montenegro  1.12.2013 - 30.11.2016  dr. Matjaž Debevc 
30. TEMPUS-EACEA-543667  Building Network of Remote Labs for strengthening university-secondary vocational schools collaboration  1.12.2013 - 31.10.2016   
31. LLP-Erasmus-ELLAN  ELLAN - European Later Life Active Network  1.10.2013 - 29.9.2016   
32. Jadranski čezmejni program IPA-HOLISTIC  Holistic project  30.5.2014 - 31.3.2016   
33. European Space Agency-tristat  Software Defined Ground Station  10.12.2013 - 9.12.2015   
34. TEMPUS-EACEA-530423  Studies in Bioengineering and Medical Informatics  15.10.2012 - 14.10.2015  dr. Matjaž Debevc 
35. FP7-TRANSPORT-HYPSTAIR-110254  Development and validation of hybrid propulsion system components and sub-systems for electrical aircraft  1.9.2013 - 31.8.2015   
36. LLP-EACEA-510586  E-PRAGMATIC- E-Learning and Practical Training of Mechatronics and Alternative Technologies in Industrial Community  1.1.2010 - 31.12.2013   
37. LLP-ADAM-4090  Innovative Remote Laboratory in the E-training of Mechatronics  1.1.2007 - 31.12.2010   
38. LLP-EST-2007-1-DE2-GRU06-00002  Qualimedia- Die Qualität von Multimediaprodukten für eurokulturelle Bildung und Blended-Learning in Europa verbessern  1.1.2007 - 31.12.2010   
39. FP6-SUSTDEV-HYSYS-78586  Fuel Cell Hybrid Vehicle System Component Development  1.12.2005 - 30.11.2010   
40. FP6-INCO-VBPC-RES-74204  Virtual balkan power centre for advance of renewable energy sources in Western Balkans  1.1.2005 - 31.12.2007  dr. Robert Golob 
Raziskovalna oprema (10)
št. Naziv opreme Leto nabave Nabavna vrednost (€) Skrbnik opreme Klasifikacija Vir sofinanciranja
1. Čisti prostor  2019  115658  dr. Denis Đonlagić     Paket 18 
2. Magnetizer trdomagnetnih materialov; Merilnik in analizator visokofrekvenčnih elektromagnetnih polj   2004  43203  dr. Mladen Trlep   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 12 
3. Merilna oprema za brezžično komunikacijo   2006  146052  dr. Zdravko Kačič   Komunikacijska omrežja  Paket 12 
4. Merilna oprema za zajemanje 16 srednje frekvenčnih električnih fizikalnih količin DEWE2600STREAM10 z nadgradnjo UPSTREAM1016CH z merilnimi ojačevalniki  2015  45494  dr. Drago Dolinar   Raziskovalni sistemi  Paket 16 
5. Oprema za senzorsko vodenje in teleoperiranje mehatronskih sistemov  2004  146970  dr. Miro Milanovič   Raziskovalni sistemi  Paket 12 
6. Precizijski večfunkcijski rezalnik optičnih vlaken s 3D analizatorjem rezov  2016  39907  dr. Denis Đonlagić   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 16 
7. Sistem za načrtovanje in vodenje elektromehanskih naprav  2002  62594  dr. Drago Dolinar   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 11 
8. Sistem za procesiranje optičnih vlaken iz kremenčevega stekla z grafitnim grelnikom  2018  87230  dr. Denis Đonlagić     Paket 17 
9. Spektralni analizator z visoko ločljivostjo  2020  62277  dr. Denis Đonlagić     Paket 18 
10. Strežniški grozd  2002  138754  dr. Marjan Heričko   Porazdeljene računalniške zmogljivosti  Paket 11 
Mentorji mladim raziskovalcem (57)
št. Evidenčna št. Ime in priimek Razisk. področje Status
1. 00277  dr. Igor Tičar  Električne naprave  Raziskovalec 
2. 02071  dr. Zmago Brezočnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
3. 02077  dr. Mladen Trlep  Električne naprave  Raziskovalec 
4. 02078  dr. Ivan Zagradišnik  Električne naprave  Raziskovalec 
5. 02323  dr. Ivan Novak  Energetika  Raziskovalec 
6. 02550  dr. Martin Zorič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
7. 03013  dr. Dali Đonlagić  Meroslovje  Raziskovalec 
8. 03015  dr. Bogomir Horvat  Telekomunikacije  Raziskovalec 
9. 03018  dr. Karel Jezernik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
10. 03034  dr. Bruno Stiglic  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
11. 03041  dr. Viljem Žumer  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
12. 03778  dr. Rajko Svečko  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
13. 03782  dr. Peter Kokol  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
14. 03792  dr. Nikola Guid  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
15. 03869  dr. Miro Milanovič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
16. 04530  dr. Anton Hamler  Električne naprave  Raziskovalec 
17. 04778  dr. Žarko Čučej  Telekomunikacije  Raziskovalec 
18. 04986  dr. Božidar Hribernik  Električne naprave  Raziskovalec 
19. 05507  dr. Jože Voršič  Energetika  Raziskovalec 
20. 05543  dr. Peter Cafuta  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
21. 05730  dr. Jože Koprivnikar  Meroslovje  Raziskovalec 
22. 06092  dr. Jozsef Gyorkos  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
23. 06529  dr. Alojz Paulin  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
24. 06671  dr. Borut Žalik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
25. 06794  dr. Tatjana Welzer Družovec  Interdisciplinarne raziskave  Raziskovalec 
26. 06821  dr. Zdravko Kačič  Telekomunikacije  Raziskovalec 
27. 06823  dr. Milan Ojsteršek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
28. 06824  dr. Riko Šafarič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
29. 08061  dr. Damjan Zazula  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
30. 08067  dr. Ivan Rozman  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
31. 08069  dr. Maksimiljan Gerkeš  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
32. 08430  dr. Matjaž Debevc  Komunikacijska tehnologija  Raziskovalec 
33. 08919  dr. Drago Dolinar  Električne naprave  Raziskovalec 
34. 08926  dr. Boris Tovornik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
35. 09169  dr. Jože Pihler  Električne naprave  Raziskovalec 
36. 09479  dr. Bojan Grčar  Energetika  Raziskovalec 
37. 09796  dr. Matjaž Colnarič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
38. 10396  dr. Marko Jagodič  Telekomunikacije  Raziskovalec 
39. 10814  dr. Gorazd Štumberger  Električne naprave  Raziskovalec 
40. 11064  dr. Marjan Heričko  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
41. 11191  dr. Marjan Mernik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
42. 11412  dr. Romana Vajde Horvat  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
43. 14738  dr. Bojan Štumberger  Električne naprave  Raziskovalec 
44. 15006  dr. Denis Đonlagić  Meroslovje  Raziskovalec 
45. 15373  dr. Aleš Hace  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
46. 16304  dr. Vili Podgorelec  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
47. 17876  dr. Milan Zorman  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
48. 18590  dr. Iztok Kramberger  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
49. 18876  dr. Matej Rojc  Telekomunikacije  Raziskovalec 
50. 21301  dr. Aleš Holobar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
51. 22707  dr. Matej Črepinšek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
52. 23392  dr. Boštjan Šumak  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
53. 23454  dr. Tomaž Kosar  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
54. 23982  dr. Borko Bošković  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
55. 28428  dr. Miloš Beković  Električne naprave  Raziskovalec 
56. 29243  dr. Domen Mongus  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
57. 39791  dr. Muhamed Turkanović  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
Zgodovina ogledov
Priljubljeno