Nalaganje ...
Organizacije vir: ARIS

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za elektrotehniko

Raziskovalna dejavnost

Koda Veda Področje Podpodročje
2.03.00  Tehnika  Energetika   
2.06.00  Tehnika  Sistemi in kibernetika   
2.08.00  Tehnika  Telekomunikacije   
2.09.00  Tehnika  Elektronske komponente in tehnologije   
2.10.00  Tehnika  Proizvodne tehnologije in sistemi   
2.12.00  Tehnika  Električne naprave   

Koda Veda Področje
T001  Tehnološke vede  Elektronika in elektriška tehnologija 
P175  Naravoslovno-matematične vede  Informatika, teorija sistemov 
P180  Naravoslovno-matematične vede  Meroslovje, fizikalna instrumentacija 
T115  Tehnološke vede  Medicinska tehnologija 
T125  Tehnološke vede  Avtomatizacija, robotika, nadzorno inženirstvo 

Koda Opis
Raziskovanje 
Izobraževanje 
Vrednotenje (pravilnik)
vir: COBISS
Upoš. tč.
71.362,9
A''
10.565,37
A'
25.057,45
A1/2
38.023,45
CI10
72.488
CImax
1.076
h10
105
A1
233,98
A3
144,78
Podatki za zadnjih 5 let (citati za zadnjih 10 let) na dan 14. april 2024; A3 za obdobje 2018-2022
Baza Povezani zapisi Citati Čisti citati Povprečje čistih citatov
WoS 3.979  81.849  68.511  17,22 
Scopus 5.659  108.589  91.211  16,12 
Raziskovalne skupine (27)
št. Evidenčna št. Naziv skupine Odgovorna oseba Štev. publikacijŠtev. publikacij
1. 1538-002  Laboratorij za načrtovanje integriranih vezij  dr. Andrej Žemva   1.171 
2. 1538-003  Laboratorij za uporabniku prilagojene komunikacije in ambientno inteligenco  dr. Andrej Košir   1.015 
3. 1538-004  Laboratorij za biokibernetiko  dr. Tadej Kotnik   2.258 
4. 1538-007  Laboratorij za informacijske tehnologije  dr. Sašo Tomažič   1.118 
5. 1538-010  Laboratorij za električna omrežja in naprave  dr. Igor Papič   1.205 
6. 1538-011  Laboratorij za elektromotorske pogone  dr. Rastko Fišer   464 
7. 1538-012  Laboratorij za električne stroje  dr. Damijan Miljavec   548 
8. 1538-013  Laboratorij za avtomatiko in kibernetiko  dr. Igor Škrjanc   1.795 
9. 1538-014  Laboratorij za mikroelektroniko  dr. Janez Trontelj   842 
10. 1538-016  Laboratorij za telekomunikacije  dr. Andrej Kos   1.259 
11. 1538-018  Laboratorij za sevanje in optiko  dr. Matjaž Vidmar   1.406 
12. 1538-019  Laboratorij za osnove elektrotehnike in elektromagnetiko  dr. Iztok Humar   661 
13. 1538-020  Laboratorij za elektrotenergetske sisteme  dr. Miloš Pantoš   767 
14. 1538-021  Laboratorij za regulacijsko tehniko in močnostno elektroniko  dr. Danjel Vončina   1.032 
15. 1538-023  Laboratorij za računalniške metode v elektroniki  dr. Tadej Tuma   606 
16. 1538-024  Laboratorij za robotiko  dr. Marko Munih   1.858 
17. 1538-025  Laboratorij za metrologijo in kakovost  dr. Janko Drnovšek   1.911 
18. 1538-026  Laboratorij za fiziko  dr. Aleš Iglič   1.663 
19. 1538-027  Laboratorij za slikovne tehnologije  dr. Franjo Pernuš   1.283 
20. 1538-029  Laboratorij za mikrosenzorske strukture in elektroniko  dr. Danilo Vrtačnik   406 
21. 1538-030  Laboratorij za fotovoltaiko in optoelekroniko  dr. Marko Topič   1.625 
22. 1538-031  Laboratorij za uporabno matematiko in statistiko  dr. Gregor Dolinar   409 
23. 1538-033  Laboratorij za razsvetljavo in fotometrijo  dr. Grega Bizjak   442 
24. 1538-034  Laboratorij za preskrbo z električno energijo  dr. Rafael Mihalič   962 
25. 1538-035  Skupina za nano in biotehnološke aplikacije  dr. Mojca Pavlin   319 
26. 1538-036  Laboratorij za multimedijo  dr. Janez Bešter   1.252 
27. 1538-038  Laboratorij za strojno inteligenco  dr. Simon Dobrišek   1.122 
Raziskovalci (273)
št. Evidenčna št. Ime in priimek Razisk. področje Status Štev. publikacijŠtev. publikacij
1. 17132  Aleksander Abramović    Strokovni ali tehnični sodelavec 
2. 07648  dr. Dušan Agrež  Meroslovje  Raziskovalec  248 
3. 55925  Žan Ajdič  Energetika  Raziskovalec 
4. 11682  mag. Uroš Aljančič  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  206 
5. 07131  dr. Vanja Ambrožič  Električne naprave  Raziskovalec  247 
6. 37509  dr. Goran Andonovski  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  44 
7. 53522  Miloš Antić  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
8. 21521  dr. Valentin Ažbe  Energetika  Raziskovalec  180 
9. 55920  Žiga Babnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  11 
10. 29308  Andrej Bajželj    Strokovni ali tehnični sodelavec 
11. 58650  dr. Laure Clementine Bar  Fizika  Raziskovalec 
12. 18174  dr. Boštjan Batagelj  Telekomunikacije  Raziskovalec  791 
13. 19722  dr. Tina Batista Napotnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  60 
14. 56859  Jakob Baumgartner  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec 
15. 20188  dr. Gaber Begeš  Meroslovje  Raziskovalec  286 
16. 22480  dr. Samo Beguš  Meroslovje  Raziskovalec  176 
17. 34541  dr. Metka Benčina  Materiali  Raziskovalec  80 
18. 18018  Ivica Bertocchi    Strokovni ali tehnični sodelavec 
19. 04546  dr. Janez Bešter  Telekomunikacije  Raziskovalec  751 
20. 56509  Jure Bevc  Energetika  Raziskovalec 
21. 11694  dr. Grega Bizjak  Energetika  Raziskovalec  340 
22. 53941  Žiga Bizjak  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  20 
23. 50192  Aljaž Blatnik  Telekomunikacije  Raziskovalec  39 
24. 54819  Aljaž Blažič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  13 
25. 55927  Anja Blažič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  14 
26. 21354  dr. Boštjan Blažič  Energetika  Raziskovalec  405 
27. 16422  dr. Sašo Blažič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  328 
28. 34531  dr. Jerneja Bogovič  Energetika  Raziskovalec  41 
29. 56857  Jay Bojič Burgos  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
30. 15901  dr. Jovan Bojkovski  Meroslovje  Raziskovalec  376 
31. 58791  Matevž Bokal  Energetika  Raziskovalec 
32. 30685  dr. Matevž Bokalič  Energetika  Raziskovalec  91 
33. 31982  dr. Matevž Bošnak  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  50 
34. 25399  mag. Primož Brajnik  Telekomunikacije  Raziskovalec 
35. 18180  dr. Kristijan Brecl  Energetika  Raziskovalec  151 
36. 19411  dr. Vladimir Boštjan Bregar  Materiali  Raziskovalec  105 
37. 58386  Marko Brodarič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
38. 18751  dr. Edi Bulić  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  87 
39. 51380  Gregor Burger  Telekomunikacije  Raziskovalec  22 
40. 20390  dr. Arpad Burmen  Telekomunikacije  Raziskovalec  131 
41. 25528  dr. Miran Burmen  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  112 
42. 13370  dr. Urban Burnik  Telekomunikacije  Raziskovalec  237 
43. 24915  Bruno Cacovich    Strokovni ali tehnični sodelavec 
44. 51518  Miha Cacovich  Tehnika  Raziskovalec 
45. 28255  dr. Kristijan Cafuta  Matematika  Raziskovalec  31 
46. 57379  Tina Cimperman  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
47. 51906  dr. Helena Cindrič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  23 
48. 17125  Matjaž Cvar    Strokovni ali tehnični sodelavec 
49. 51416  dr. Nina Cvar  Kulturologija  Raziskovalec  150 
50. 52858  dr. Aleksandra Cvetkoska  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  15 
51. 12755  dr. Marko Tomaž Čepin  Energetika  Raziskovalec  556 
52. 28857  mag. Peter Čepon  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec  28 
53. 39218  dr. Gregor Černe  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
54. 27964  dr. Selma Čorović  Električne naprave  Raziskovalec  121 
55. 58096  Anton Darovic  Električne naprave  Raziskovalec 
56. 37514  dr. Sreten Davidov  Energetika  Raziskovalec  39 
57. 50654  dr. Andraž Debevc  Energetika  Raziskovalec  36 
58. 11805  dr. Simon Dobrišek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  284 
59. 52746  Janja Dolenc  Energetika  Raziskovalec  24 
60. 18750  dr. Gregor Dolinar  Matematika  Raziskovalec  216 
61. 54922  Marjan Dolinšek    Strokovni ali tehnični sodelavec 
62. 37417  dr. Mitja Drab  Fizika  Raziskovalec  66 
63. 10774  dr. Janko Drnovšek  Meroslovje  Raziskovalec  520 
64. 39055  Franc Drobnič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
65. 29555  dr. Klemen Drobnič  Električne naprave  Raziskovalec  92 
66. 11989  dr. Iztok Fajfar  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  197 
67. 57448  Merisha Fernando  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
68. 36370  dr. Matej Filip  Matematika  Raziskovalec  13 
69. 18020  Boštjan Fink    Strokovni ali tehnični sodelavec 
70. 06633  dr. Rastko Fišer  Električne naprave  Raziskovalec  392 
71. 37957  Božo Gerlica    Strokovni ali tehnični sodelavec 
72. 16323  dr. Gregor Geršak  Meroslovje  Raziskovalec  361 
73. 58879  Jakob Gimpelj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
74. 23406  dr. Boštjan Glažar  Energetika  Raziskovalec  40 
75. 39521  dr. Tanja Goričanec  Računalniško intenzivne metode in aplikacije  Raziskovalec  92 
76. 38118  dr. Klemen Grm  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  45 
77. 53523  Jovancho Grozdanovski  Energetika  Raziskovalec  14 
78. 52621  Timotej Gruden  Telekomunikacije  Raziskovalec  26 
79. 14528  dr. Andrej Ferdo Gubina  Energetika  Raziskovalec  368 
80. 10401  dr. Tomaž Gyergyek  Fizika  Raziskovalec  410 
81. 29041  dr. Saša Haberl Meglič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  110 
82. 22479  dr. Melita Hajdinjak  Matematika  Raziskovalec  126 
83. 30678  dr. Leopold Herman  Energetika  Raziskovalec  82 
84. 30022  Duša Hodžić  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  23 
85. 53520  Matevž Hribernik  Komunikacijska tehnologija  Raziskovalec  24 
86. 18175  dr. Domen Hudoklin  Meroslovje  Raziskovalec  181 
87. 21394  dr. Iztok Humar  Električne naprave  Raziskovalec  400 
88. 33446  dr. Bulat Ibragimov  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  45 
89. 04634  dr. Aleš Iglič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  969 
90. 56209  Marjan Ilkovski  Energetika  Raziskovalec  21 
91. 53879  Marija Ivanovska  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  28 
92. 29554  dr. Grega Jakus  Telekomunikacije  Raziskovalec  107 
93. 38241  dr. Vid Jan  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  35 
94. 57299  Andraž Janežič    Strokovni ali tehnični sodelavec 
95. 20184  dr. Marko Jankovec  Energetika  Raziskovalec  394 
96. 14772  dr. Tomaž Jarm  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  213 
97. 58355  Tjaša Jereb  Telekomunikacije  Raziskovalec 
98. 36460  dr. Marko Jošt  Energetika  Raziskovalec  98 
99. 56658  Žana Juvan  Telekomunikacije  Raziskovalec 
100. 12660  dr. Roman Kamnik  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec  311 
101. 25418  dr. Gorazd Karer  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  149 
102. 37187  Simon Kastelic  Telekomunikacije  Raziskovalec 
103. 54196  Jan Kavčič    Strokovni ali tehnični sodelavec 
104. 51905  Miha Kikelj  Energetika  Raziskovalec  17 
105. 20181  dr. Gregor Klančar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  318 
106. 54564  Peter Kmecl  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  12 
107. 58105  Klemen Knez  Energetika  Raziskovalec  21 
108. 19813  dr. Matej Bernard Kobav  Električne naprave  Raziskovalec  178 
109. 19573  Janez Korošin    Strokovni ali tehnični sodelavec 
110. 16386  dr. Andrej Kos  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  690 
111. 16140  dr. Anton Kos  Telekomunikacije  Raziskovalec  291 
112. 30687  dr. Bor Kos  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  179 
113. 15365  dr. Andrej Košir  Telekomunikacije  Raziskovalec  329 
114. 15675  dr. Tadej Kotnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  206 
115. 36459  dr. Milan Kovačič  Energetika  Raziskovalec  44 
116. 23976  dr. Peter Kramar  Meroslovje  Raziskovalec  179 
117. 29553  dr. Matej Kranjc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  99 
118. 50656  dr. Peter Krapež  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
119. 19221  dr. Janez Krč  Energetika  Raziskovalec  410 
120. 53943  Maja Krebl    Strokovni ali tehnični sodelavec 
121. 31985  dr. Janez Križaj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  39 
122. 25412  dr. Matevž Kunaver  Telekomunikacije  Raziskovalec  71 
123. 53519  Andrej Lavrič  Telekomunikacije  Raziskovalec  33 
124. 19223  dr. Henrik Lavrič  Električne naprave  Raziskovalec  139 
125. 15678  dr. Boštjan Likar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  381 
126. 29549  dr. Benjamin Lipovšek  Energetika  Raziskovalec  186 
127. 54818  Miloš Ljubotina  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  18 
128. 27517  dr. Vito Logar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  210 
129. 56817  Jure Lokar  Energetika  Raziskovalec  15 
130. 54985  Peter Lombergar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
131. 12537  dr. Alenka Maček - Lebar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  223 
132. 34298  dr. Samo Mahnič-Kalamiza  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  78 
133. 14925  mag. Danilo Makuc  Električne naprave  Raziskovalec  122 
134. 35084  mag. Luka Mali  Telekomunikacije  Raziskovalec  66 
135. 55918  Ana Mandeljc  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec 
136. 53586  Roman Manko  Električne naprave  Raziskovalec  14 
137. 38161  dr. Ana Marin  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  36 
138. 34532  dr. Gašper Matič  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  16 
139. 14038  dr. Zlatko Matjačić  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  370 
140. 37616  dr. Tomi Medved  Energetika  Raziskovalec  81 
141. 36461  dr. Luka Mesarec  Fizika  Raziskovalec  60 
142. 23182  dr. Marko Meža  Električne naprave  Raziskovalec  212 
143. 58598  mag. Matej Meža  Električne naprave  Raziskovalec 
144. 06168  dr. Rafael Mihalič  Energetika  Raziskovalec  846 
145. 18182  dr. Matjaž Mihelj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  328 
146. 10268  dr. Damijan Miklavčič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  1.505 
147. 56858  Žiga Miklič  Energetika  Raziskovalec 
148. 14838  dr. Damijan Miljavec  Električne naprave  Raziskovalec  354 
149. 57317  dr. Nadica Miljković  Telekomunikacije  Raziskovalec  24 
150. 54816  Vid Mlačnik  Meroslovje  Raziskovalec 
151. 36309  dr. Tomi Mlinar  Telekomunikacije  Raziskovalec  165 
152. 20186  dr. Matej Možek  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  270 
153. 50843  Jon Natanael Muhovič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  23 
154. 07134  dr. Marko Munih  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  724 
155. 20183  dr. Boštjan Murovec  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  208 
156. 13565  dr. Gašper Mušič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  451 
157. 36457  dr. Peter Naglič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  55 
158. 12617  dr. David Nedeljković  Električne naprave  Raziskovalec  251 
159. 24322  dr. Mitja Nemec  Električne naprave  Raziskovalec  152 
160. 24916  Franci Novak    Strokovni ali tehnični sodelavec 
161. 25529  dr. Jernej Olenšek  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  23 
162. 15463  dr. Urša Opara Krašovec  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  264 
163. 58095  Franci Ovčak  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
164. 55922  Miha Ožbot  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
165. 22481  dr. Miloš Pantoš  Energetika  Raziskovalec  357 
166. 14037  dr. Igor Papič  Energetika  Raziskovalec  438 
167. 19225  dr. Mojca Pavlin  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  262 
168. 30683  dr. Borut Pečar  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  118 
169. 36688  Klemen Pečnik  Telekomunikacije  Raziskovalec  34 
170. 28467  dr. Samo Penič  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  117 
171. 28254  Andrej Perne  Matematika  Raziskovalec  24 
172. 06857  dr. Franjo Pernuš  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  520 
173. 21310  dr. Janez Perš  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  238 
174. 16349  dr. Marko Petkovšek  Električne naprave  Raziskovalec  124 
175. 38115  dr. Eva Pirc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  38 
176. 33111  dr. Matija Pirc  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  75 
177. 58097  Luka Podbregar  Telekomunikacije  Raziskovalec 
178. 54815  Gašper Podobnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  11 
179. 25411  dr. Janez Podobnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  108 
180. 54813  Luka Pogačnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
181. 18460  dr. Matevž Pogačnik  Telekomunikacije  Raziskovalec  268 
182. 39223  dr. Tamara Polajžer  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  32 
183. 50659  dr. Tjaša Potočnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  32 
184. 32029  dr. Selena Praprotnik  Matematika  Raziskovalec  16 
185. 55680  Domen Preložnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
186. 24561  dr. Urška Puh  Nevrobiologija  Raziskovalec  371 
187. 15803  dr. Janez Puhan  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  134 
188. 14873  dr. Matevž Pustišek  Telekomunikacije  Raziskovalec  207 
189. 18280  dr. Igor Pušnik  Meroslovje  Raziskovalec  346 
190. 54817  Jure Pušnjak  Energetika  Raziskovalec 
191. 54812  Matej Rabzelj  Telekomunikacije  Raziskovalec 
192. 25421  dr. Matej Reberšek  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  165 
193. 35414  dr. Lea Rems  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  91 
194. 50626  dr. Jernej Repas  Biotehnologija  Raziskovalec  30 
195. 33376  Rok Ribnikar  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  12 
196. 35418  dr. Andraž Rihar  Električne naprave  Raziskovalec  54 
197. 53725  dr. Žiga Rojec  Tehnika  Raziskovalec  17 
198. 53323  Anna Romolo    Strokovni ali tehnični sodelavec  43 
199. 29557  dr. Urban Rudež  Energetika  Raziskovalec  225 
200. 56657  Urban Rupnik  Električne naprave  Raziskovalec 
201. 25419  dr. Urban Sedlar  Telekomunikacije  Raziskovalec  161 
202. 24326  dr. Aleksander Sešek  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  142 
203. 23408  dr. Jaka Sodnik  Telekomunikacije  Raziskovalec  308 
204. 58579  Fernando Solorio Soto  Energetika  Raziskovalec 
205. 30413  dr. Sara Stančin  Telekomunikacije  Raziskovalec  49 
206. 55924  Valentina Stanić  Meroslovje  Raziskovalec 
207. 55926  Živa Stare  Električne naprave  Raziskovalec 
208. 57380  dr. Szymon Starzonek  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  36 
209. 05043  dr. Aneta Stefanovska  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  432 
210. 58102  Isidora Stevanović  Meroslovje  Raziskovalec 
211. 56574  mag. Simona Stojanova  Telekomunikacije  Raziskovalec  11 
212. 32928  dr. Emilija Stojmenova Duh  Telekomunikacije  Raziskovalec  209 
213. 37510  dr. Kristina Stojmenova Pečečnik  Telekomunikacije  Raziskovalec  104 
214. 00166  dr. Drago Strle  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  244 
215. 23347  dr. Gregor Strle  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  67 
216. 55921  Marko Stručić  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  14 
217. 33785  Argene Superina  Telekomunikacije  Raziskovalec  13 
218. 10742  dr. Igor Škrjanc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  734 
219. 50657  dr. Tadej Škrjanc  Energetika  Raziskovalec  31 
220. 58532  Matjaž Škrlec  Energetika  Raziskovalec 
221. 58533  Luka Škrlj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
222. 34534  dr. Sebastjan Šlajpah  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  71 
223. 55923  Žiga Šmelcer  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
224. 54223  Rok Šmerc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  15 
225. 28465  dr. Žiga Špiclin  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  138 
226. 55760  Leon Štefanić Južnič  Telekomunikacije  Raziskovalec 
227. 25401  dr. Andrej Štern  Telekomunikacije  Raziskovalec  98 
228. 28458  dr. Vitomir Štruc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  360 
229. 34652  dr. Andrej Švigelj  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  46 
230. 39220  dr. Rok Tavčar  Meroslovje  Raziskovalec  13 
231. 20189  dr. Marko Tkalčič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  210 
232. 54814  Žan Tomazini  Meroslovje  Raziskovalec 
233. 20383  dr. Dejan Tomaževič  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec  92 
234. 04148  dr. Sašo Tomažič  Telekomunikacije  Raziskovalec  510 
235. 35420  dr. Simon Tomažič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  39 
236. 54408  Matjaž Tome    Strokovni ali tehnični sodelavec 
237. 53521  Špela Tomšič  Energetika  Raziskovalec  14 
238. 12609  dr. Marko Topič  Energetika  Raziskovalec  1.082 
239. 39518  dr. Jure Trilar  Telekomunikacije  Raziskovalec  39 
240. 01927  dr. Janez Trontelj  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  581 
241. 10476  dr. Janez Trontelj ml.  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  60 
242. 18185  dr. Andrej Trost  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  326 
243. 11149  dr. Tadej Tuma  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  264 
244. 58099  Tina Turk  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
245. 53517  Ajda Tuševski  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
246. 05934  dr. Anton Umek  Telekomunikacije  Raziskovalec  198 
247. 55919  Darjo Uršič  Energetika  Raziskovalec 
248. 58094  Val Vec  Telekomunikacije  Raziskovalec 
249. 58098  Aleksander Vegelj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
250. 56823  Zala Vidic  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  10 
251. 05967  dr. Matjaž Vidmar  Telekomunikacije  Raziskovalec  570 
252. 57673  Maj Vilfan Matošec  Telekomunikacije  Raziskovalec 
253. 25409  dr. Mojca Volk  Telekomunikacije  Raziskovalec  121 
254. 11262  dr. Danjel Vončina  Električne naprave  Raziskovalec  377 
255. 04383  dr. Danilo Vrtačnik  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  309 
256. 23404  dr. Tomaž Vrtovec  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  201 
257. 54220  Kristjan Vuk Baliž  Telekomunikacije  Raziskovalec  30 
258. 36975  dr. Mario Vukotić  Električne naprave  Raziskovalec  27 
259. 34203  dr. Ekaterina Yurieva Gongadze  Nevrobiologija  Raziskovalec  72 
260. 24026  mag. Damjan Zadnik  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
261. 58100  Aljaž Zadravec  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
262. 15752  dr. Matej Zajc  Telekomunikacije  Raziskovalec  274 
263. 15405  dr. Peter Zajec  Električne naprave  Raziskovalec  206 
264. 34832  Olga Zakrajšek    Strokovni ali tehnični sodelavec 
265. 18470  dr. Janez Zaletelj  Telekomunikacije  Raziskovalec  180 
266. 33167  dr. Andrej Zdešar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec  56 
267. 58501  Luka Zmrzlak    Strokovni ali tehnični sodelavec 
268. 51393  Aleš Zore  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec 
269. 13143  dr. Andrej Žemva  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec  648 
270. 11380  dr. Mario Žganec  Meroslovje  Raziskovalec  98 
271. 17126  Janez Žigon    Strokovni ali tehnični sodelavec 
272. 19237  mag. Rok Žurbi  Telekomunikacije  Raziskovalec  20 
273. 31981  dr. Vincencij Žužek  Meroslovje  Raziskovalec  34 
Raziskovalni projekti ARIS (347) Legenda
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba Štev. publikacijŠtev. publikacij
1. J7-50230  Izgradnja učinkovitih orodij za odkrivanje neprenosljivih bolezni  1.7.2024 - 30.6.2027  dr. Blaž Stres   373 
2. J7-50229  Sistem za pozitronsko tomografijo z omejenim zornim poljem  1.7.2024 - 30.6.2027  dr. Rok Pestotnik   705 
3. L2-50084  Celostno načrtovanje in eksperimentalno modeliranje električnih motorjev  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Damijan Miljavec   448 
4. J2-50073  DELNO-INTEGRIRANA SILICIJEVA MIKRO qPCR NAPRAVA ZA HITRO ODKRIVANJE PATOGENOV NA SAMEM MESTU  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Danilo Vrtačnik   1.092 
5. J2-50069  Interpretacija mehanizmov za razložljivo biometrično umetno inteligenco (MIXBAI)  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Klemen Grm   1.204 
6. V2-2378  Kibernetska varnost obrambnih sistemov in kritičnih infrastruktur  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Urban Sedlar   840 
7. J2-50092  Kvantitativna volumetrična mikroskopija za karakterizacijo kapljičnih emulzij in tekočih kristalov v mikrofluidičnih okoljih brez označevanja  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Uroš Tkalec   1.143 
8. J2-50067  Morfometrija medicinskih slik na podlagi globokega učenja za kardiovaskularne aplikacije  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Tomaž Vrtovec   1.006 
9. J2-50072  Napredne metode za odkrivanje objektov pod površino s poudarkom na zajemu in interpretaciji podatkov  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Boštjan Batagelj   1.794 
10. J2-50065  Odkrivanje globokih ponaredkov z metodami zaznave anomalij (DeepFake DAD)  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Vitomir Štruc   1.213 
11. J2-50064  Povečanje učinkovitosti protimikrobnih snovi z elektroporacijo  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Tadej Kotnik   3.387 
12. J7-50042  Spremljanje urbanega hrupa in biodiverzitete za zeleno prihodnost z akustičnim IoT radarjem s klasifikacijo dogodkov na osnovi UI  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Jurij Prezelj   1.907 
13. L2-50053  Sprotno ocenjevanje stabilnosti elektroenergetskega sistema na osnovi umetne inteligence (AI–ASSIST)  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Urban Rudež   1.640 
14. L2-50052  Superkondenzatorji z grafenskimi nanostenami, sintetiziranimi iz odpadne plastike  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Alenka Vesel   2.772 
15. J2-50068  Varnost in učinkovitost visokofrekvenčne elektrokemoterapije - razvoj klinične naprave  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Matej Reberšek   3.465 
16. L7-50153  Zgodnje zaznavanje in upravljanje z boleznimi vinske trte (RESENS-VITIS)  1.10.2023 - 30.9.2026  dr. Saša Širca   3.017 
17. V2-2342  Care4SIGNAL - Ocena tveganja motenj signalov GNSS v slovenskem državnem omrežju stalnih postaj SIGNAL  1.10.2023 - 30.9.2025  dr. Polona Pavlovčič Prešeren   2.761 
18. J3-4502  Inovativna obdelava površin zobnih nadomestkov s plinsko plazmo  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Metka Benčina   3.559 
19. L2-4455  Kvantitativna spektroskopija sipajoče svetlobe kot procesno analizna tehnologija v farmacevtski proizvodnji  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Franjo Pernuš   2.574 
20. L2-4454  Minimalno-invazivni samorazvijajoči diagnostični sistemi: ključni element tovarn prihodnosti  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Đani Juričić   2.356 
21. L2-4436  Optimizacija obratovanja nizkonapetostnega distribucijskega omrežja z integrirano fleksibilnostjo v realnem času s pomočjo globokega spodbujevanega učenja (DRIFT)  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Boštjan Blažič   1.190 
22. L7-4491  Razvoj integriranega mnogo kanalnega umetnega nosu za detekcijo raka  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Igor Muševič   5.463 
23. J7-4642  Temeljne raziskave za razvoj govornih virov in tehnologij za slovenščino  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Darinka Verdonik   7.733 
24. J2-4453  Umetnointeligenčna slikovna analitika za aplikacije v ortopediji  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Tomaž Vrtovec   1.178 
25. J2-4447  Vpliv mehanike in topologije membrane na celično ujetje bakterij, virionov in anorganskih delcev  1.10.2022 - 30.9.2025  dr. Aleš Iglič   2.597 
26. J3-3066  Optimizacija s trombociti in zunajceličnimi vezikli bogate avtologne krvne plazme za zdravljenje pooperativnih ran v otorinolaringologiji  1.12.2021 - 30.11.2024  dr. Veronika Kralj Iglič   3.872 
27. V2-2379  Celovita analiza in strategija povečanja odpornosti na kibernetska tveganja v IKT in oborožitvenih sistemih Slovenske vojske  1.10.2023 - 30.9.2024  dr. Marko Hölbl   1.378 
28. V2-2252  Analiza konceptualnih zasnov informacijske in tehnične sistemske podpore invalidom za povečanje socialne vključenosti  1.10.2022 - 30.9.2024  dr. Matevž Pogačnik   1.978 
29. V5-2265  Proteverb – Pravni, etični in tehnološki vidiki obdelave besedilnih in govornih virov podatkov za znanstvene, raziskovalne in razvojne namene  1.10.2022 - 30.9.2024  dr. Aleš Završnik   1.774 
30. V2-2250  Spremljanje in izboljšanje individualnih obravnav učencev v COVID In post-COVID razmerah  1.10.2022 - 30.9.2024  dr. Andrej Košir   1.831 
31. J5-3115  AiCoachU - Vadba z umetno inteligenco  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Matej Supej   2.501 
32. J3-3077  Analiza kolektivne celične aktivnosti v normalnih in diabetičnih pankreatičnih otočkih s principi večplastnih mrež  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Marko Gosak   2.848 
33. J3-3074  Inovativni postopki obdelave površin za napredne lastnosti medicinskega jekla  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Metka Benčina   3.965 
34. L2-3166  Nadzorni sistem vodenja za celostno optimizacijo delovanja čistilnih naprav za čiščenje odpadnih voda  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Darko Vrečko   2.795 
35. J2-3048  Napredno modeliranje radijskih kanalov z žarkovno-optičnimi in numeričnimi brezmrežnimi metodami  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Tomaž Javornik   2.258 
36. L2-3162  Razvoj platform za lokalni trg prožnosti na področju distribucijskih omrežij (DN-FLEX)  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Boštjan Blažič   491 
37. L2-3168  Razvoj samo-učečega sistema za optimizacijo pravil vožnje avtonomnih transportnih vozil in njihovih časovno-prostorsko usklajenih aktivnosti  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Gregor Klančar   2.205 
38. J2-3046  Selektivna elektroporacija s porazdeljenimi nanoelektrodami  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Damijan Miklavčič   3.371 
39. J2-3059  Sprotno prilagajanje načrta protonske in radioterapije  1.10.2021 - 30.9.2024  dr. Žiga Špiclin   2.105 
40. J2-2506  Adaptivne globoke metode zaznavanja za avtonomna plovila  1.9.2020 - 31.8.2024  dr. Matej Kristan   830 
41. BI-US/22-24-148  Energijski materiali na osnovi CdTe za visokoučinkovite tankoplastne fotonapetostne naprave  1.7.2022 - 30.6.2024  dr. Marko Topič   1.082 
42. BI-US/22-24-141  Kooperativna umetna inteligenca: interakcija med ljudmi in avtonomnimi vozili  1.7.2022 - 30.6.2024  dr. Jaka Sodnik   308 
43. BI-US/22-24-183  Modalitetno neodvisna diagnoza in napovedovanje tveganja rupture intrakranialnih anevrizem  1.7.2022 - 30.6.2024  dr. Žiga Špiclin   138 
44. BI-US/22-24-005  Vpliv kulturnih razlik v modeliranju vedenja voznikov: Vloga voznika pri različnih stopnjah avtomatizacije vozil v ZDA in Sloveniji.  1.7.2022 - 30.6.2024  dr. Kristina Stojmenova Pečečnik   104 
45. N2-0198  Neinvazivna brezkontaktna elektroporacija za učinkovito gensko terapijo  1.7.2021 - 30.6.2024  dr. Damijan Miklavčič   1.604 
46. J2-2500  Analiza medicinskih slik s strojnim učenjem za napovedovanje poteka možganskih bolezni in učinkovitosti terapije  1.9.2020 - 29.2.2024  dr. Žiga Špiclin   2.331 
47. J2-2501  Globoki generativni modeli za lepotno in modno industrijo (DeepBeauty)  1.9.2020 - 29.2.2024  dr. Vitomir Štruc   1.970 
48. N2-0333  Priprava protokolov za raziskovanje reverzibilne in ireverzibilne elektroporacije srčnih celic  1.10.2023 - 31.12.2023  dr. Lea Rems   204 
49. Z2-3204  Modeliranje voznikovega situacijskega zavedanja  1.10.2021 - 30.9.2023  dr. Kristina Stojmenova Pečečnik   104 
50. J2-2502  Kvantitativne optične metode za napredno vrednotenje onesnaženosti zraka z delci v realnem času  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Miran Burmen   1.067 
51. L2-2619  Napredni elektronski napajalni modul za avtomobilski katalizator  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Vanja Ambrožič   881 
52. J3-2533  Novi postopki obdelave biomimetičnih vaskularnih vsadkov  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Ita Junkar   3.734 
53. J2-2503  Vpliv visokonapetostnih električnih pulzov na membranske proteine pri elektroporaciji  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Lea Rems   1.739 
54. J2-1721  Nova generacija industrijskih šumnih termometrov  1.7.2019 - 30.6.2023  dr. Jovan Bojkovski   789 
55. V2-2125  Izpostavljenost sodobnih informacijsko-komunikacijskih infrastruktur kibernetskim napadom  1.9.2021 - 28.2.2023  dr. Urban Sedlar   271 
56. L6-9364  Nevidno življenje odpadkov: Razvoj etnografsko utemeljene rešitve za upravljanje z odpadki v gospodinjstvih  1.11.2018 - 31.10.2022  dr. Dan Podjed   2.717 
57. J2-1734  Deidentifikacija obrazov z globokimi generativnimi modeli (FaceGEN)  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Vitomir Štruc   2.088 
58. J2-1727  Napredno modeliranje in karakterizacija visokoučinkovitih sončnih celic in fotonapetostnih modulov  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Marko Topič   1.420 
59. J2-1732  Računalniško podprta analiza medicinskih slik za načrtovanje zdravljenja s protonsko in radioterapijo  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Tomaž Vrtovec   1.805 
60. J2-1733  Rekonstrukcija električne prevodnosti tkiv s tehnikami magnetne resonance  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Matej Kranjc   2.635 
61. J2-9433  Iskanje nekonsistentnosti v kompleksnih slikovnih podatkih z globokim učenjem  1.7.2018 - 30.6.2022  dr. Danijel Skočaj   2.032 
62. J1-9162  Neurotoksičnost ali neuroprotektivnost nanomatrialov: vpliv biokorone  1.7.2018 - 30.6.2022  dr. Damjana Drobne   5.185 
63. J2-9228  Segmentacija in rekonstrukcija superkvadričnih modelov iz 3D podatkov s pomočjo nevronske mreže  1.7.2018 - 30.6.2022  dr. Franc Solina   2.228 
64. V2-1916  Vpliv četrte in pete industrijske revolucije na življenje invalidov  1.11.2019 - 31.10.2021  dr. Andrej Kos   1.776 
65. Z7-1886  Razvoj naprednih modelov prenosa snovi in toplote v elektroporiranih rastlinskih tkivih pomembnih za industrijo predelave hrane  1.7.2019 - 30.6.2021  dr. Samo Mahnič-Kalamiza   78 
66. J2-9227  Elektroporacijske terapije z novimi visokofrekvenčnimi elektroporacijskimi pulzi  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Matej Reberšek   2.694 
67. L2-9236  Metrologija v ekstremnih pogojih na osnovi teraherčnega valovanja  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Janez Trontelj   1.643 
68. J3-9262  Napredne tehnologije obdelave individualiziranih 3D tiskanih implantatov za preprečevanje bakterijskih okužb  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Ita Junkar   5.063 
69. J2-9225  Neinvazivna metoda za permeabilizacijo celične membrane s pulzirajočim elektromagnetnim poljem  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Damijan Miklavčič   2.897 
70. L7-9406  OptiLEX: Raziskave in optimizacija predstavitve leksikalnih jezikovnih virov za implementacijo govornih tehnologij na vgrajenih sistemih  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Jerneja Žganec Gros   1.698 
71. J2-9232  Upravljanje z viri za zanesljive komunikacije z nizkimi zakasnitvami v pametnih omrežjih - LoLaG  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Mihael Mohorčič   1.872 
72. V3-1718  Ocena zdravstvenih tveganj zaradi izpostavljenosti otrok virom nizkofrekvenčnih električnih in magnetnih (EM) polj v Sloveniji  1.4.2018 - 31.3.2021  dr. Tadej Kotnik   2.514 
73. J2-8175  Robustne metode računalniškega vida za avtonomna robotska plovila  1.6.2017 - 30.4.2020  dr. Matej Kristan   1.483 
74. J2-8166  Anizotropni magnetni nanodelci za magneto-mehansko zdravljenje raka  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Darko Makovec   4.309 
75. J2-8173  Avtomatska analiza angiografskih slik za zgodnjo diagnostiko, spremljanje in zdravljenje intrakranialnih anevrizem  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Žiga Špiclin   2.287 
76. L2-8187  Električni motorji premium energijskega razreda  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Damijan Miljavec   566 
77. L2-8180  Feroelektrični keramični plastni elementi z načrtovano domensko strukturo za učinkovito zbiranje in za pretvorbo energije  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Barbara Malič   5.600 
78. J7-8272  Integrirani večkanalni umetni nos za zaznavanje sledov molekul v parni fazi  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Igor Muševič   2.678 
79. J2-8172  Mehanizmi vzdrževanja dinamičnega ravnotežja med hojo človeka  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Zlatko Matjačić   1.160 
80. L2-8178  Nevrofiziološko in kognitivno profiliranje vozniških sposobnosti  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Jaka Sodnik   2.171 
81. J2-8169  Piezoelektrični biomateriali za regeneracijo s pomočjo elektro-stimulacije  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Marija Vukomanović   3.665 
82. J2-8194  Senzorske tehnologije pri kontroli posegov v objekte kulturne dediščine  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Zvonko Jagličić   4.229 
83. J2-8191  Visokoločljiva optična magnetometrija s hladnimi cezijevimi atomi  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Peter Jeglič   1.560 
84. J7-8276  Vpliv protirevmatičnih zdravil na inzulinsko rezistenco in energijsko presnovo v skeletni mišici  1.5.2017 - 30.4.2020  dr. Sergej Pirkmajer   2.492 
85. Z4-8229  Vpliv različnih tipov nanodelcev na živčne celice in makrofage - analiza kratkoročnih in dolgoročnih posledic na celični stres, diferenciacijo in celično signaliziranje  1.5.2017 - 30.4.2019  dr. Jasna Lojk   68 
86. L7-7566  Napredne hemokompatibilne površine žilnih opornic  1.3.2016 - 28.2.2019  dr. Ita Junkar   4.017 
87. L2-7541  Senzor za sprotno, neinvazivno merjenje glukoze  1.3.2016 - 28.2.2019  dr. Janez Trontelj   1.228 
88. J7-7424  Analiza možnih škodljivih učinkov nanodelcev in spremljajočih mehanizmov - od fizikalno-kemijske ter in vitro karakterizacije do aktivacije prirojenega imunskega sistema  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Vladimir Boštjan Bregar   3.802 
89. J2-7105  Analiza nehomogenosti fotonapetostnih gradnikov in vpliv na zmogljivost sončnih elektrarn tekom življenjske dobe  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Marko Topič   3.529 
90. J5-7098  Določanje parametrov krvi in zunajceličnih veziklov za optimizacijo športnih rezultatov  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Veronika Kralj Iglič   5.513 
91. J2-7118  Računalniško-podprto načrtovanje operativnih posegov hrbtenice na podlagi kvantitativne analize slik  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Tomaž Vrtovec   1.425 
92. J7-7197  Razvoj metod za podporo odločanju na osnovi pametnih senzorjev za proces reciklaže jekla v električni obločni peči  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Vito Logar   2.585 
93. J2-7211  Spremljanje zdravja ustne votline s hiperspektralnim slikanjem  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Boštjan Likar   1.139 
94. J2-7360  Učenje in avtonomna adaptacija dvoročnih montažnih in servisnih nalog  1.1.2016 - 31.12.2018  dr. Aleš Ude   1.875 
95. Z3-7126  Razvoj in validacija metod za načrtovanje zdravljenja raka z metodami na osnovi elektroporacije  1.1.2016 - 31.12.2017  dr. Bor Kos   179 
96. N2-0027  Elektroporacija kot metoda za vnos funkcionalnih membranskih proteinov v celice sesalcev brez uporabe genske manipulacije  1.1.2015 - 31.12.2017  dr. Damijan Miklavčič   1.805 
97. J3-6794  Celična energijska presnova kot tarča za zdravljenje raka – genski in farmakološki pristop  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Mojca Pavlin   3.684 
98. L7-6858  DriveGreen: Razvoj aplikacije za spodbujanje eko-vožnje pri prehodu v nizkoogljično družbo  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Dan Podjed   2.121 
99. J7-6781  KVANTITATIVNA ANALIZA POŠKODB BELE MOŽGANOVINE  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Franjo Pernuš   2.528 
100. J3-6793  Novi pristopi radiosenzibilizacije tumorjev z gensko terapijo  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Gregor Serša   5.087 
101. J5-6814  Pojasnjevanje učinkovitosti reševanja problemov s področja trojne narave predstavitev naravoslovnih pojmov  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Saša Aleksej Glažar   6.185 
102. J2-6758  Razvoj in in vitro karakterizacija multimodalnih magnetnih nanodelcev za dostavo učinkovin in označevanje celic  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Vladimir Boštjan Bregar   2.543 
103. J7-6783  Razvoj in optimizacija izolacije biotehnološko uporabnih molekul iz bakterijskih celic z metodo elektroporacije  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Damijan Miklavčič   2.000 
104. J3-6795  Teksturna analiza dinamike lezij dojk z ultra-hitrim zajemom MR slik  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Janez Žgajnar   1.517 
105. J1-6728  Vpliv anorganskih nanodelcev na biološke membrane  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Damjana Drobne   4.903 
106. J1-6732  Zajem mikrobnih encimov udeleženih v učinkoviti razgradnji kompleksnih rastlinskih polimerov s transkriptomiko in de-novo rekonstrukcijo na nivoju združb  1.7.2014 - 30.6.2017  dr. Blaž Stres   1.784 
107. J3-5505  Elektrokemoterapija globoko ležečih tumorjev  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Gregor Serša   4.265 
108. L7-5459  Grafovski modeli in algoritmi pri parametriziranju baznih postaj mobilne telefonije četrte generacije  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Bojan Mohar   3.549 
109. L2-5471  Inteligentni robot za trening hoje  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Zlatko Matjačić   1.552 
110. J2-5495  Merjenje psihofizioloških parametrov kot vhodnih podatkov računalniškega adaptivnega testiranja  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Janko Drnovšek   3.197 
111. J2-5466  Nanostrukture za visokoučinkovite fotonapetostne generatorje  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Marko Topič   3.308 
112. J2-5482  Napetostno nastavljivi feroelektrični plastni kondenzatorji za prilagodljive mikrovalovne antene  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Barbara Malič   1.824 
113. L2-5571  Novi materiali za tiskane senzorje in indikatorje ter njihova integracija v pametne tiskovine  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Marta Klanjšek Gunde   3.722 
114. L2-5476  Optimizacija stroškov porabe energije za hladilno tehniko v nakupovalnih središčih  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Damir Vrančić   2.279 
115. L7-5534  RAZVOJ NOVIH TEHNOLOGIJ ZA DETEKCIJO, KVANTIFIKACIJO IN VREDNOTENJE BAKTERIOFAGOV  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Aleš Štrancar   3.441 
116. J7-5497  Selektivni in hiperobčutljivi mikrokapacitivni senzorski sistem za ciljno detekcijo molekul v atmosferi  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Igor Muševič   2.630 
117. J2-5473  SLIKOVNO VODENI ENDOVASKULARNI POSEGI  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Franjo Pernuš   1.018 
118. L2-5481  Uporaba brezžičnih senzorskih naprav za spremljanje gibanja in biološko povratno vezavo  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Sašo Tomažič   1.410 
119. L2-5472  Vizualna analiza neurejenih farmacevtskih tablet v masovnih proizvodnih procesih  1.8.2013 - 31.7.2016  dr. Boštjan Likar   834 
120. J3-4211  Antiangiogena genska terapija raka: tarčno zdravljenje z uporabo elektroporacije in magnetnih nanodelcev kot dostavnih sistemov  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Gregor Serša   6.446 
121. L7-4009  Funkcionalizacija biomedicinskih vzorcev s termodinamsko neravnovesno plinsko plazmo  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Miran Mozetič   6.880 
122. J4-4324  Genska elektrotransfekcija mišice - od analize na posameznih celicah do numerične optimizacije parametrov v tkivu  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Mojca Pavlin   2.627 
123. L2-4072  Kompleksni hiperspektralni sistem za avtomatsko analiziranje in vodenje procesov oblaganja farmacevtskih pelet  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Boštjan Likar   2.248 
124. L3-4299  Medoperacijski nadzor delovanja vidnega živca med nevrokirurško operacijo s fotopletizmografijo ? razvoj nove aplikacije za varovanje vida med operacijo  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Roman Bošnjak   2.029 
125. L2-4122  Mikrosistem za uvajanje zdravila  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Slavko Amon   1.694 
126. J1-4136  Modifikacije površine kovinskih biomaterialov in njihove interakcije z bio-okoljem  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Ingrid Milošev   3.927 
127. J2-4273  Oksidne pasivne in aktivne komponente za transparentno elektroniko  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Barbara Malič   5.192 
128. J5-4281  RAZKORAK Longitudinalna raziskava kompetenčnega potenciala univerzitetnih diplomantov in razkoraka med aktualiziranimi kompetencami in potrebami na trgu dela v tehniki, izobraževanju in zdravstvu  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Andreja Istenič   8.030 
129. L2-4263  Razvoj konceptov aktivnega distribucijskega omrežja v odprti storitveni platformi  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Igor Papič   2.566 
130. J4-4115  Razvoj naprednih elektrokemičnih senzorjev za raziskave razvoja in delovanja možganov v in vitro in in vivo pogojih  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Gregor Majdič   1.965 
131. L2-4105  Razvoj programa za numerično modeliranje elektroporacije in vivo ter njegova validacija? in silico elektroporacija  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Damijan Miklavčič   4.811 
132. J1-4131  Sinteza, karakterizacija in uporaba novih rutenijevih spojin v elektrokemoterapiji tumorjev  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Iztok Turel   5.929 
133. L2-4289  Sistem za merjenje in nadzor kvalitete storitve in kvalitete uporabniške izkušnje v večpredstavnostnih komunikacijskih okoljih  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Andrej Kos   2.698 
134. J2-4284  Učenje, analiza in detekcija gibanja v okviru hierarhične kompozicionalne vizualne arhitekture  1.7.2011 - 30.6.2014  dr. Aleš Leonardis   2.530 
135. J1-4109  Interakcije med nanodelci z različno površino in modelnimi biološkimi sistemi  1.1.2011 - 30.6.2014  dr. Damjana Drobne   4.098 
136. J3-4108  Mikrovezikli kot dejavniki tveganja sekundarnih tromboembolij  1.1.2011 - 30.6.2014  dr. Veronika Kralj Iglič   3.312 
137. L2-4314  Razvoj novih tehnologij za odstranjevanje patogenih mikrobov in toksinov iz različnih vodnih virov  1.1.2011 - 30.6.2014  dr. Aleš Štrancar   7.022 
138. Z2-4214  Biometrično razpoznavanje obrazov v ambientalnih inteligentnih okoljih (BAMBI)  1.7.2011 - 30.6.2013  dr. Vitomir Štruc   360 
139. Z2-4189  Raziskave kratkoročnih in dolgoročnih notranjih procesov pri delovanju elektrokemijskih sončnih celic  1.7.2011 - 30.6.2013  dr. Marko Berginc   83 
140. Z2-4312  Razvoj spletne aplikacije za interaktivno izobraževanje in načrtovanje terapij in postopkov, ki temeljijo na procesu elektroporacije  1.7.2011 - 30.6.2013  dr. Selma Čorović   121 
141. Z2-4152  Tiskane TiO2-plasti za optoelektronske elemente  1.7.2011 - 30.6.2013  dr. Mateja Hočevar   69 
142. J2-3625  Določitev in ocena vplivov izrednih Sončevih aktivnosti na satelitsko določanje lokacije  1.5.2010 - 30.4.2013  dr. Janez Bešter   4.866 
143. J2-3639  Novi lipidni modelni sistemi za določitev mehanizmov elektroporacije  1.5.2010 - 30.4.2013  dr. Damijan Miklavčič   5.130 
144. V2-1021  E-kompetentni državljan Slovenije (EKDS)  1.10.2010 - 30.9.2012  dr. Janez Bešter   2.750 
145. V5-1050  SUMOFIN - Spremljanje Učinkovitosti MOdela FINanciranja zdravstvene dejavnosti  1.10.2010 - 30.9.2012  dr. Alen Orbanić   1.471 
146. V5-1008  Raziskava možnosti za vzpostavitev Tehnološko-razvojnega centra 'Japonski hub' v Sloveniji za tehnološki področji napredne energetske tehnologije in tehnologije vodenja procesov  1.10.2010 - 30.6.2012  dr. Peter Stanovnik   1.878 
147. L2-2318  Adaptivni sistem za umerjanje inteligentnih senzorjev za uporabo v brezžičnih omrežjih  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Slavko Amon   811 
148. J7-2246  Avtomatska analiza CT in MR slik hrbtenice  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Franjo Pernuš   1.076 
149. L2-2023  Kalibracija in analiza NIR hiperspektralnih slik  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Boštjan Likar   811 
150. J2-2339  Kontrola sodostopa do skupnega prenosnega kanala in mehanizmi razvrščanja v zankastem omrežju WiMAX  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Andrej Kos   2.208 
151. L2-2259  Razvoj adaptivnega okolja navidezne resničnosti za izvajanje robotsko podprte rehabilitacije  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Zlatko Matjačić   1.283 
152. L7-2231  Razvoj metod in sistemov za vrednotenje tveganj različnih ciljnih skupin zaradi izpostavljenosti EMS  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Tadej Kotnik   978 
153. L2-2047  Sinteza in funkcionalizacija kompozitnih nanokroglic za zgodnje odkrivanje neurodegenerativnih bolezni  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Alenka Vesel   3.294 
154. J2-2310  Spremljanje in vodenje kvalitete taline jekla v električni obločni peči  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Igor Škrjanc   1.672 
155. L2-2331  Zasnova integriranega vezja ASIC za inteligentno krmiljenje močnostnega gonilnika AC elektromotorjev  1.5.2009 - 30.4.2012  dr. Janez Trontelj   1.152 
156. J2-2249  Analiza fukcionalizacije ter mobilnosti magnetnih nanodelcev in vitro za uporabo v biomedicinskih aplikacijah  1.1.2009 - 30.4.2012  dr. Vladimir Boštjan Bregar   841 
157. J3-2120  Klinični pomen posredovanih interakcij med membranskimi strukturami  1.1.2009 - 30.4.2012  dr. Veronika Kralj Iglič   1.996 
158. L2-2044  Vnos zdravilnih učinkovin v kožo in preko kože z elektroporacijo, ionoforezo in radiofrekvenčnim segrevanjem  1.1.2009 - 30.4.2012  dr. Damijan Miklavčič   2.380 
159. Z2-2025  Metoda enovitega generiranja mili, mikro in nanosekundnih elektropermeabilizacijskih signalov za učinkovito gensko elektrotransfekcijo  1.5.2009 - 30.4.2011  dr. Matej Reberšek   165 
160. L3-0191  AKTIVNA IN ZDRAVA STAROST  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. France Sevšek   4.796 
161. L2-1230  Brezžična omrežja z radijem preko optičnega vlakna  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Jurij Franc Tasič   1.156 
162. L2-0186  Energijsko varčni keramični senzorji tlaka z digitalnim izhodom  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Marina Santo Zarnik   3.515 
163. J2-0851  Napredni optični koncepti tankoplastnih sončnih celic  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Janez Krč   1.411 
164. L3-0309  PIEZOREZISTORSKI RETRAKTOR ZA KONTROLIRANO TRAKCIJO ŽIVČNEGA KORENA MED OPERACIJO LEDVENE DISKUS HERNIJE-RAZVOJ NOVEGA KIRURŠKEGA  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Roman Bošnjak   1.753 
165. J2-0716  Poravnava slik v slikovno podprtih posegih v medicini  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Franjo Pernuš   782 
166. L2-0824  Razvoj kompenzacijskih naprav za aktivno razdelilno omrežje  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Igor Papič   3.382 
167. J1-0200  Sinteza novih rutenijevih spojin in njihova možna uporaba pri tumorski elektrokemoterapiji  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Iztok Turel   4.372 
168. L7-1201  Sistem za hitro načrtovanje pogonov s prečnim magnetnim pretokom na osnovi mehkomagnetnih kompozitnih materialov  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Franc Lahajnar   907 
169. L2-0560  Študija izvedljivosti mikrosatelita za daljinsko zaznavanje z inovativnim pogonom za natančno gibanje orbitalne platforme  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Tomaž Rodič   5.295 
170. L2-0858  Študij plazemskih parametrov pri kondicioniranju notranjih površin fuzijskega reaktorja  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Tomaž Gyergyek   3.641 
171. L2-1097  Tisk pasivnih elektronskih elementov za sisteme pametne embalaže  1.2.2008 - 30.1.2011  dr. Marta Klanjšek Gunde   3.120 
172. J2-9770  Mehanizmi vnosa DNA pri elektrogenski transpekciji  1.1.2007 - 31.12.2010  dr. Mojca Pavlin   3.784 
173. V2-0502  Razvoj ekspertnega sistema za optimizacio obratovanja HE na Savi ter NEK na osnovi napovedi nizkih pretokov Save sedem dni vnaprej  1.9.2008 - 31.8.2010  dr. Mitja Brilly   2.453 
174. V2-0470  Strateški pomen jedrske energetike v primerjavi z ostalimi viri in vpliv na gospodarstvo  1.9.2008 - 31.8.2010  dr. Miloš Pantoš   4.486 
175. V4-0479  Sistem za monitoring okolja s čebelami - SiMOČ  1.1.2008 - 31.8.2010  dr. Janko Božič   3.920 
176. L3-9525  Aplikacija telemedicine pri starostnikih in demencah  1.7.2007 - 30.6.2010  dr. Bojan Zalar   3.521 
177. J2-9160  Razvoj diagnostike za nekatere parametre robne plazme v fuzijskih napravah  1.7.2007 - 30.6.2010  dr. Milan Čerček   2.834 
178. Z2-0834  Uporaba prostorskega zvoka za pomoč slepim osebam pri uporabi računalnika  1.2.2008 - 30.1.2010  dr. Jaka Sodnik   308 
179. M2-0210  AviD: AvdioVizualna Identifikacija in ugotavljanje verodostojnosti govorca za zagotavljanje varne komunikacije  1.8.2007 - 31.12.2009  dr. France Mihelič   5.938 
180. M4-0225  Določitev magnetne deliknacije za območje Slovenije in primerjava z globalnimi modeli zemeljskega magnetnega polja  1.8.2007 - 31.12.2009  dr. Dušan Fefer   3.430 
181. M3-0230  Laserski triangulacijski sistem za 3D prepoznavanje obraza (LASTRID)  1.8.2007 - 31.12.2009  dr. Drago Bračun   2.618 
182. M2-0215  Razvoj taktičnega samoorganizacijskega brezžičnega omrežja za potrebe MORS  1.8.2007 - 31.12.2009  dr. Andrej Kos   2.324 
183. J2-9764  Elektrozlivanje celic v biologiji, biotehnologiji in medicini  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Damijan Miklavčič   2.049 
184. J1-9438  Funkcijska genomika kompleksne regulatore mreže homeostaze holesterola  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Damjana Rozman   1.535 
185. L2-9758  Inteligentni sistem z računalniškim vidom za avtomatsko kontrolo kakovosti farmacevtskih izdelkov  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Boštjan Likar   811 
186. J2-9649  Lahke kriptografske storitve za upravljanje varnosti, zasebnosti in zaupanja - LaKS  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Roman Novak   2.521 
187. J2-9455  Polimerni nanokompoziti za kemijske senzorje  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Marta Klanjšek Gunde   2.497 
188. J3-9219  Posredovanje interakcije med membranskimi strukturami  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Veronika Kralj Iglič   3.227 
189. L2-9755  Zasnova linearnega merilnika absolutnega pomika z optičnim mikrosistemom s submikronsko ločljivostjo  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Janez Trontelj   1.558 
190. Z2-7564  Zasnova sistema za večjezično strojno prevajanje besedil  1.1.2006 - 31.12.2009  dr. Sašo Tomažič   510 
191. V2-0469  Tehnično-ekonomska analiza energetske sanacije stanovanjskih zgradb  1.9.2008 - 31.8.2009  dr. Igor Pušnik   1.141 
192. M3-0233  Poveljnikova desna roka (PDR)  1.8.2007 - 31.7.2009  dr. Matjaž Gams   3.833 
193. M4-0235  Uvajanje modela e-izobraževanja in razvoj učnih vsebin s področja zaščite in reševanja  1.8.2007 - 31.7.2009  dr. Janez Bešter   2.003 
194. M2-0217  Simulator kriznega upravljanja (SKU)  1.1.2007 - 31.7.2009  dr. Matej Penca   2.772 
195. Z2-7046  Nanosekundni električni pulzi za selektivno elektroporacijo celičnih organelov  1.11.2005 - 31.5.2009  dr. Damijan Miklavčič   1.528 
196. M1-0236  Simulator asimetričnega vojskovanja (SAV)  1.1.2007 - 31.3.2009  dr. Miroslav Ribič   396 
197. Z2-9229  Korelacija vsiljene transmembranske napetosti in transporta moelkul pri elektroporaciji posameznih celic nepravilnih oblik in ...  1.1.2007 - 31.12.2008  dr. Gorazd Pucihar   69 
198. Z2-9661  Numerični modeli elektroporacije kože kot načina za omogočanje vnosa učinkovin v telo preko kože in genske transfekcije kože  1.1.2007 - 31.12.2008  dr. Nataša Pavšelj   82 
199. L2-7183  Analiza delovanja in načrtovanje selektivnega inštalacijskega odklopnika  1.1.2006 - 31.12.2008  dr. Dejan Križaj   1.294 
200. L2-7381  Inteligentni sistem z računalniškim vidom za avtomatsko kontrolo dimenzij izgleda in vsebine tablet  1.1.2006 - 31.12.2008  dr. Boštjan Likar   1.368 
201. M2-0130  Načrtovanje sodobnega digitalnega mobilnega sistema TETRA za MORS  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Gorazd Kandus   3.659 
202. M2-0133  Razvoj komunikacijskega sistema za sledenje in medsebojno komunikacijo vozil MO  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Andrej Kos   2.253 
203. M2-0101  Sistem gorivnih celic kot pomožni vir energije za zagotavljanje avtonomnosti vojaških vozil  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Jadran Maček   9.155 
204. M2-0132  VoiceTRAN II: večjezični prenosni govorni komunikator za bojevnika 21. stoletja  1.6.2006 - 30.11.2008  dr. Jerneja Žganec Gros   8.424 
205. V2-0222  Ambientalna inteligenca bivalnega okolja  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Andrej Žemva   3.042 
206. V2-0218  Center znanja za e-učenje in konvergenčne multimedijske vsebine  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Janez Bešter   4.751 
207. V2-0212  Modeli in tehnologije razvoja širokopasovnih in brezžičnih komunikacij na ruralnih področjih Slovenije  1.10.2006 - 30.9.2008  dr. Andrej Kos   1.346 
208. L3-7365  EMG diagnostična metoda za vrednotenje delovanja materničnega vratu  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Alenka Maček - Lebar   2.539 
209. J2-7535  Fuzijsko relevantne raziskave in interakcije plazme s površinami  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Milan Čerček   4.489 
210. L2-7186  Novi direktni električni sistemi  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Vanja Ambrožič   1.251 
211. L2-7579  Raziskave preciznega integriranega elektronskega števca električne energije: načrtovanje in testiranje  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Janez Trontelj   1.183 
212. L2-7568  Ukrepi za zmanjšanje motenj v slovenskem elektroenergetskem omrežju  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Igor Papič   1.841 
213. M2-0116  Mobilni robotski sistem za izvidnike, raziskovalne in reševalne namene  1.6.2006 - 31.5.2008  dr. Gregor Klančar   2.783 
214. M2-0166  Obratovanje slovenskega elektroenergetskega sistema ob naravnih in drugih nesrečah  1.6.2006 - 31.5.2008  dr. Rafael Mihalič   2.067 
215. M2-0118  Raziskava uporabe sistemov brezpilotnih letal v Slovenski vojski  1.6.2006 - 31.5.2008  dr. Tadej Kosel   3.531 
216. M2-0106  Samočistilni fotokatalitski premazi in prevleke  1.6.2006 - 31.5.2008  dr. Urška Lavrenčič Štangar   7.249 
217. M2-0126  Sistem za analizo eksploatacijskih sposobnosti vojaških vozil  1.6.2006 - 31.5.2008  dr. Samo Zupan   4.970 
218. L2-7567  Model nizkonapetosnega voda za DLC komunikacije v realnem času  1.1.2006 - 31.12.2007  dr. Jurij Franc Tasič   921 
219. M2-0156  CIVaBiS - Celovit inteligentni varnostni biometrični sistem  1.6.2006 - 30.11.2007  dr. Matjaž Gams   5.016 
220. M2-0111  Prototip letečega brezpilotnega avtonomnega sistema na hibridni pogon - taktična študija  1.6.2006 - 30.11.2007  dr. Gvido Bratina   5.752 
221. M2-0138  Razvoj in integracija prikaza lokacije klicočega v GIS za podporo ukrepanju ob klicu na 112  1.6.2006 - 30.11.2007  dr. Borut Žalik   1.045 
222. M2-0181  Sodobni didaktični koncepti, razvoj standardizacije in upravljanje znanja v e-izobraževanju Slovenske vojske  1.6.2006 - 30.11.2007  dr. Janez Bešter   3.485 
223. Z2-7570  Večmodalna netoga poravnava slik  1.9.2005 - 31.8.2007  dr. Stanislav Kovačič   484 
224. J3-6198  Biomehanična analiza ortopedskih posegov v kolku  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Vane Antolič   3.382 
225. J2-6512  Elektroenergetski sistemi  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Miloš Pantoš   1.613 
226. J2-6251  Fizikalne in kemijske analize na novo odkrite intraosalne tekočine ter analize modela elastičnosti glave femurja  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Valter Doleček   3.384 
227. L2-6280  Merilni sistemi za vrednotenje in analizo kontraktivnih lastnosti mišic zdravih oseb in oseb z okvarami  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Dejan Križaj   1.923 
228. L5-6274  Modeliranje uspešnosti športnikov v izbranih športnih panogah in transformacijskih postopkov s pomočjo ekspertnega sistema 'sport manager'  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Milan Čoh   9.443 
229. J1-6644  Raziskave fuzijsko relevantnih pojavov v plazmi ob stenah  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Milan Čerček   533 
230. L2-6131  Raziskave integriranega vezja ASIC s poljem fotodiod za precizno merjenje pomika  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Janez Trontelj   1.444 
231. L2-6277  Sistem za obdelavo zvočnih RTV posnetkov z uporabo govornih tehnologij  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. France Mihelič   1.502 
232. L2-6120  Storitve v TK omrežjih naslednje generacije  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Janez Bešter   2.855 
233. L2-6159  Uvajanje novih tehnologij mikroobdelave in pametne elektronike za tlačne in optične senzorje  1.7.2004 - 30.6.2007  dr. Drago Resnik   1.689 
234. M2-0129  Raziskave in razvoj piezoelektričnih mikroelektromehanskih sistemov za detekcijo gibalnih veličin na osnovi tankih plasti Pb (Zr,Ti)o3 na siliciju  1.6.2006 - 31.5.2007  dr. Slavko Amon   3.046 
235. J3-6260  Vpliv infuzij nizkih odmerkov citostatikov na tumorske celice in pretok krvi v tumorjih  1.2.2004 - 30.1.2007  dr. Marija Auersperg   4.345 
236. M2-0041  Sistemi e-izobraževanja in usposabljanja Slovenske vojske ter raziskave in možnosti uvedbe daljinskega izobraževanja  1.8.2004 - 31.8.2006  dr. Janez Bešter   2.776 
237. M2-0025  VIKING - varna informacijsko-komunikacijska infrastruktura naslednje generacije  1.8.2004 - 31.8.2006  dr. Sašo Tomažič   2.128 
238. L2-6045  Algoritmi za vodenje resonančnega tipala vrstičnega mikroskopa  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Nežka Mramor Kosta   503 
239. Z2-6503  Električne lastnosti in permeabilizacija celic, izpostavljenih visokonapetostnim pulzom  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Damijan Miklavčič   1.704 
240. L2-6501  Impulzni tokovni vir za bakrenje zahtevnih tiskanih vezij  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Danjel Vončina   1.377 
241. Z2-6511  Modeliranje in vodenje večagentnih sistemov  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Rihard Karba   909 
242. Z2-6017  Razvoj metod in opreme za merjenje gibalnih sposobnosti rok  1.7.2004 - 30.6.2006  dr. Tadej Bajd   872 
243. L2-5172  Etalon gostote magnetnega pretoka in raziskave bioloških vplivov elektromagnetnih sevanj  1.1.2003 - 31.12.2005  dr. Dušan Fefer   1.101 
244. L3-5170  Haptični vmesnik kot orodje za ocenjevanje izida rehabilitacije - primerjava z lestvicami  1.1.2003 - 31.12.2005  dr. Helena Burger   3.537 
245. L2-5169  Mikrostrukture in mikroobdelava  1.1.2003 - 31.12.2005  dr. Slavko Amon   622 
246. L2-5337  Razvoj tehnologije in metodologije za celovito ponovno učenje hoje pri gibalno prizadetih  1.1.2003 - 31.12.2005  dr. Zlatko Matjačić   2.369 
247. V2-0896  Govorne tehnologije: sinteza in razpoznavanje govora na podlagi baz izgovorjav  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Jerneja Žganec Gros   2.334 
248. V2-0891  Tehnološka infrastruktura s poudarkom na tehnologijah GRID - Infrastruktura navideznih skupnosti  1.10.2003 - 30.9.2005  dr. Jurij Franc Tasič   1.290 
249. L2-4221  Industrializacija sodobnih algoritmov vodnenja za PLK  1.7.2002 - 30.6.2005  dr. Stanislav Strmčnik   1.524 
250. L3-4089  Vključevanje ljudi s posebnimi potrebami in starostnikov v inforamcijsko družbo  1.7.2002 - 30.6.2005  dr. Črt Marinček   2.513 
251. Z2-5324  Modeliranje in analiza optoelektričnih lastnosti sončnih celic in fotonapetostnih modulov  1.1.2003 - 31.12.2004  dr. Franc Smole   499 
252. V5-0638  Didaktični vidiki uporabe informacijske in komunikacijske tehnologije - IKT (poučevanje in učenje)  1.10.2002 - 30.9.2004  dr. Ivan Gerlič   6.178 
253. V5-0653  Poučevanje in učenje na daljavo (celovita uvedba e-izobraževanja na nacionalni ravni)  1.10.2002 - 30.9.2004  dr. Janez Bešter   1.917 
254. V5-0639  Poučevanje in učenje s sodobnimi tehnologijami za osebe s posebnimi potrebami (gluhi in naglušni)  1.10.2002 - 30.9.2004  dr. Matjaž Debevc   3.892 
255. Z2-4199  Računalniška analiza slik z uporabo modelov  1.7.2002 - 30.6.2004  dr. Franjo Pernuš   520 
256. L2-4086  Razvoj in realizacija vgrajenega elektronskega sistema  1.7.2002 - 30.6.2004  dr. Andrej Žemva   948 
257. Z2-3537  Ekspertni sistem za napovedovanje časa celjenja kroničnih ran  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. David Cukjati   1.904 
258. Z2-3524  Fotoelektrokrovni sklop in fotonapetostna samopolnilna baterija  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Urša Opara Krašovec   657 
259. J3-3237  Klinična biomehanika Koleka  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Vane Antolič   2.503 
260. Z2-3466  Numerično modeliranje elektroporacije tkiva med elektrokemoterapijo  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Alenka Maček - Lebar   1.676 
261. L2-3025  Tehnologije silicijevih senzorjev tlaka  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Drago Resnik   1.575 
262. L5-3430  Vloga biomehanskih lastnosti skeletnih mišic v gibalnem razvoju otrok  1.7.2001 - 30.6.2004  dr. Rado Pišot   2.391 
263. L2-4216  Optimizacija merjenja parametrov inštalacij v modernih lokalnih računalniških mrežah  1.7.2002 - 31.12.2003  dr. Franc Bergelj   728 
264. Z2-3364  Umetna inteligenca v mešanih modelih sistemov  1.7.2001 - 31.12.2003  dr. Aleš Belič   1.049 
265. L2-3020  Avtomatska vizualna kontrola kakovosti tablet  1.12.2001 - 30.11.2003  dr. Boštjan Likar   1.471 
266. J2-3003  Optimiranje energetsko varčnega izkoriščanja električnega stroja za vse režime obratovanja  1.7.2001 - 30.6.2003  dr. Damijan Miljavec   488 
267. J2-2417  Diskretno dogodkovno vodenje hibridnih dinamičnih sistemov  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Gašper Mušič   782 
268. J2-2264  Merjenje magnetnih polj z NMR in biološki učinki magnetnih polj  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Dušan Fefer   3.185 
269. J2-2096  Proučevanje naravnosti sintetiziranega govora  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Jerneja Žganec Gros   290 
270. J2-2005  Razvoj rekonfiguracijskega sistema za inplementacijo algoritmov s področja obdelave slik  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Andrej Žemva   1.147 
271. L2-2109  Samodejni inteligentni bralnik slovenskih besedil za slepe in slabovidne  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Nikola Pavešič   1.394 
272. J2-2260  Sodobne kompenzacijske naprave in kakovost električne energije  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Igor Papič   2.020 
273. L2-2253  Sodobne pretvorniške naprave v industrijskih sistemih in ekologiji  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Janez Nastran   1.370 
274. J2-2222  Uporaba novih metod za merjenje prekrvitve in oksigenacije tumorjev  1.1.2000 - 30.6.2002  dr. Tomaž Jarm   1.592 
275. L2-1235  Krmiljenje napetostnega profila distribucijskega omrežja  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Ferdinand Gubina   1.939 
276. J2-1386  Načrtovanje robustnih vezij ASIC z magnetnimi senzorji za industrijska okolja  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Janez Trontelj   1.739 
277. L3-1192  PovejMi: telemedicinska pomoč bolnicam z rakom dojke  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Ankica Babič   3.774 
278. L2-1571  Računalniško podprto vodenje in optimiranje zveznih in šaržnih procesov  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Stanislav Strmčnik   4.068 
279. J2-1025  Raziskava kritičnih pojavov v polprevodniških, senzorskih in aktuatorskih strukturah  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Slavko Amon   781 
280. J2-1190  Stoja oseb s popolno poškodbo hrbtenjače brez opore rok  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Zlatko Matjačić   2.344 
281. J2-1456  Vpliv vinblastina in surfaktantov na prag elektroporacije  1.1.1999 - 30.6.2001  dr. Maša Kandušer   160 
282. J2-0673  Fleksibilni elektroenergetski prenosni sistemi (FACTS)  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Rafael Mihalič   846 
283. J2-0645  Infrardeča spektroskopska analiza materialov za moderne tehnologije  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Marta Klanjšek Gunde   697 
284. J2-0230  Izboljševanje dihalnih funkcij pri bolnikih z restriktivno dihalno motnjo s FES dihalnih mišic  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Anton Zupan   1.019 
285. L2-0615  Merilni sistem za definiranje laserskega žarka  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Dušan Fefer   1.033 
286. L2-0049  Neinvazivno merjenje prekrvavitve in oksigenacije v bioloških tkivih  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Stanislav Reberšek   3.358 
287. J2-0659  Obdelava biomedicinskih slik  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Franjo Pernuš   520 
288. L2-0869  Optimiranje motorjev in novih elektronskih komponent za ročna orodja  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Janez Nastran   1.163 
289. J2-0506  Optimizacijske metode v konceptu SPICE 3F4  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Franc Bratkovič   668 
290. L3-0081  Posnetek obremenjenosti zaposlenih z viri neionizirnih sevanj  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Damijan Miklavčič   1.795 
291. J2-0414  Predstavitve objektov z množico pogledov za razpoznavanje in vizualizacijo  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Aleš Leonardis   2.122 
292. J2-0721  Študij regulacij valovanja in oscilacij pretoka v ožilju  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Aneta Stefanovska   432 
293. J2-0753  Tankoplastne sončne celice  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Franc Smole   2.349 
294. L2-0774  Uporabne tehnologije silicijevih senzorjev tlaka  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Slavko Amon   1.245 
295. J2-0333  Vpeljava mehke logike, nevronskih mrež in genetskih algoritmov v konstruiranje električnih strojev  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Konrad Lenasi   624 
296. J2-0847  Vzdrževanje in nadzor skupinskih etalonov  1.7.1998 - 30.6.2001  dr. Janko Drnovšek   941 
297. J2-7524  Celična in tkivna elektrotehnika  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Damijan Miklavčič   1.963 
298. J2-7654  Polprevodniki za sončne celice  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Jože Furlan   2.232 
299. J2-7660  Računalniško podprto vodenje in optimiranje zveznih in šaržnih procesov. (Študij kombinacij načrtovanih metod in vključevanje pristopov  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Rihard Karba   3.907 
300. Z2-7913  Razvoj simulacijskih metod za načrtovanje razvoja elektroenergetskih sistemov  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Robert Golob   212 
301. Z2-7986  Silicijev detektor žarkov X za medicinsko uporabo  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Dejan Križaj   308 
302. J2-7496  Štiritočkovna dinamična hoja ob uporabi FES  1.1.1996 - 30.6.2001  dr. Tadej Bajd   2.217 
303. L2-1286  Avtomatizirano vizualno pregledovanje industrijskih izdelkov  1.1.1999 - 30.6.2000  dr. Stanislav Kovačič   2.177 
304. L2-1581  Integrirani sistem z računalniškim vidom  1.1.1999 - 30.6.2000  dr. Franjo Pernuš   1.068 
305. L2-0791  Električni stimulator za hojo paretičnih bolnikov  1.7.1998 - 30.6.2000  dr. Marko Munih   1.746 
306. T2-0409  Podatkovne zbirke in orodja za obdelavo slovenskega govora  1.7.1998 - 30.6.2000  dr. France Mihelič   1.752 
307. L2-0641  Povečanje izkoristka elektromotorjev z novo metodo krmiljenja  1.7.1998 - 30.6.2000  dr. Tadej Tuma   844 
308. J2-8663  Algoritmi in strukture za obdelavo in prenos večdimenzionalnih signalov  1.7.1997 - 30.6.2000  dr. Jurij Franc Tasič   884 
309. J3-8730  Biomehanična analiza ortopedskih posegov na kolku  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Srečko Herman   1.534 
310. J2-8524  Časovne in frekvenčne preslikave signalov in njihova uporaba  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Sašo Tomažič   1.059 
311. L2-8941  Generične funkcije širokopasovnih omrežij za podporo aplikacijam ob uporabi tehnologije ATM - Nice-global  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Borka Džonova Jerman B.   1.969 
312. J2-8921  Meritve in mehanizmi bioloških učinkov elektromagnetnih polj  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Anton Jeglič   2.915 
313. L2-8613  Meroslovni informacijski sistem  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Janko Drnovšek   941 
314. J2-8664  Metodologija načrtovanja vezij ASIC z integriranimi magnetnimi senzorji (MAGASIC)  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Lojze Trontelj   1.335 
315. J2-8655  Nadzor stanja in diagnostika pogonov z asinhronskimi motorji  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Stanislav Ferkolj   849 
316. J2-8649  Naprave za sprotno prilagajanje obratovalnim razmeram v elektroenergetskem sistemu  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Peter Žunko   1.463 
317. J2-8652  Nove metode za zanesljivo delovanje in vodenje EES  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Ferdinand Gubina   1.428 
318. J2-8638  Novi pristopi k vodenju časovno-diskretnega pretvornika  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Janez Nastran   960 
319. J1-8670  Numerične metode v bioelektromagnetiki  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Vojko Valenčič   995 
320. J2-8653  Optični sprejem v lokalnih pristopnih omrežjih za ozkopasovne in širokopasovne storitve  1.1.1997 - 31.12.1999    570 
321. J2-9037  Optimizacija električnih parametrov elektrokemoterapije  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Damijan Miklavčič   1.802 
322. J2-9080  Pametna hiša: interakcija med dinamično odprtino in ovojem  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Aleš Krainer   2.847 
323. L2-8648  Predikcija signala v zunanjem in notranjem okolju za mobilne zveze in radiofuzijo  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Matjaž Vidmar   588 
324. J3-8746  Prognostični pomen uPA,PAi1 in PAi2 pri solidnih tumorjih  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Tanja Čufer   3.986 
325. J2-8880  Toplotna stabilnost napršenih večplastnih struktur  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Peter Panjan   1.065 
326. J3-8750  Z znanjem podprto oblikovanje prognostičnega indeksa raka dojke  1.1.1997 - 31.12.1999  dr. Ankica Babič   104 
327. R1-2916  Samoučeči adaptivni PLK regulator  1.4.1998 - 31.10.1999  dr. Janko Petrovčič   1.886 
328. L2-0232  Razvoj hitrih digitalnih integriranih vezij za podatkovni link 660 MHz  1.7.1998 - 30.6.1999  dr. Janez Trontelj   1.643 
329. L2-8676  Merilni sistem za definiranje ultrazvočnega žarka  1.1.1997 - 30.6.1999  dr. Dušan Fefer   1.068 
330. L2-8595  Avtomatizacija optičnega odčitavanja električnih števcev  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Stanislav Kovačič   2.301 
331. L2-8601  Robotska montažna celica v proizvodnji akumulatorskih baterij  1.1.1997 - 31.12.1998  dr. Tadej Bajd   2.265 
332. J2-7634  Govorna komunikacija in vidno zaznavanje v robotskih sistemih  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Nikola Pavešič   1.385 
333. J2-7662  Izmenični napetostni in fazni vir kot transfer etalon  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Anton Jeglič   1.027 
334. L2-7565  Optimiranje tokovnih virov za elektrotehnološke procese  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Rafael Cajhen   1.700 
335. L2-7669  Računalniško podprto vodenje in optimiranje zveznih in šaržnih procesov  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Stanislav Strmčnik   3.566 
336. J2-7567  Raziskava kritičnih pojavov v polprevodniških strukturah  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Slavko Amon   709 
337. L2-7593  Raziskave vodenja in obratovanja distribucijskega elektroenergetskega omrežja  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Ferdinand Gubina   2.079 
338. L2-7691  Robotizirani sesalnik  1.1.1996 - 31.12.1998  dr. Franjo Pernuš   1.361 
339. L2-7976  Biotehnološka aplikacija generatorja magnetnih polj  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Anton Jeglič   1.085 
340. J3-7927  Delovanje normalnega in obolelega živčevja, ožilja živčevja in vzdražnih tkiv  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Vinko Vincenc Dolenc   475 
341. L2-7674  Optimiranje reluktančnega motorja  1.1.1996 - 30.6.1998    354 
342. J2-7569  Raziskave novih topologij za vezja ASIC z majhno porabo in nizko napajalno napetostjo  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Janez Trontelj   1.730 
343. L2-7744  Razvoj infrardečega senzorskega sistema za termovizijsko kamero  1.1.1996 - 30.6.1998  dr. Lojze Trontelj   1.845 
344. J2-7090  Analiza sončnih celic iz amorfnega silicija  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Franc Smole   1.761 
345. J2-7156  Ugotavljanje sklopitev med oscilatorji, ki regulirajo krvni pretok  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Aneta Stefanovska   479 
346. J2-7046  Uporaba optimizacijskih metod v računalniškem načrtovanju antenskih skupin in elektronskih vezij  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Franc Bratkovič   844 
347. J2-7199  Vzpostavitev nacionalnega etalona temperature  1.1.1995 - 30.6.1998  dr. Janko Drnovšek   860 
Raziskovalni in infrastrukturni programi ARIS (78) Legenda
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba Štev. publikacijŠtev. publikacij
1. P2-0232  Analiza biomedicinskih slik in signalov  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Franjo Pernuš   2.302 
2. P2-0228  Analiza in sinteza gibanja pri človeku in stroju  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Marko Munih   2.075 
3. P2-0425  Decentralizirane rešitve za digitalizacijo industrije ter pametnih mest in skupnosti  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Andrej Kos   3.896 
4. P2-0356  Elektroenergetski sistemi  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Rafael Mihalič   3.254 
5. P2-0249  Elektroporacija v biologiji, biotehnologiji in medicini  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Damijan Miklavčič   2.267 
6. P2-0415  Fotovoltaika in elektronika  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Marko Topič   3.493 
7. I0-0022  Mreža raziskovalnih infrastrukturnih centrov Univerze v Ljubljani (MRIC UL)  1.1.2022 - 31.12.2027  dr. Anton Ramšak   6.000 
8. P2-0225  Metrologija in kakovost  1.1.2020 - 31.12.2027  dr. Gregor Geršak   1.778 
9. P2-0073  Reaktorska fizika  1.1.2020 - 31.12.2027  dr. Luka Snoj   3.328 
10. P2-0095  Vzporedni in porazdeljeni sistemi  1.1.2020 - 31.12.2027  dr. Gregor Kosec   2.593 
11. P2-0405  Fuzijske tehnologije  1.1.2019 - 31.12.2027  dr. Boštjan Končar   3.575 
12. P2-0246  ICT4QoL - Informacijsko komunikacijske tehnologije za kakovostno življenje  1.1.2019 - 31.12.2027  dr. Sašo Tomažič   6.302 
13. P2-0219  Modeliranje, simulacija in vodenje procesov  1.1.2019 - 31.12.2027  dr. Igor Škrjanc   3.052 
14. P2-0250  Metrologija in biometrični sistemi  1.1.2018 - 31.12.2027  dr. Vitomir Štruc   2.365 
15. P2-0244  Mikrostrukture in nanostrukture  1.1.2018 - 31.12.2027  dr. Danilo Vrtačnik   1.490 
16. P2-0258  Pretvorniki električne energije in regulirani pogoni  1.1.2018 - 31.12.2027  dr. Vanja Ambrožič   1.767 
17. P2-0257  Sistemi na čipu z integriranimi mikromehanskimi, s THz, z magnetnimi in z elektrokemijskimi senzorji  1.1.2020 - 31.12.2025  dr. Janez Trontelj   1.680 
18. P2-0356  Elektroenergetski sistemi  1.1.2016 - 31.12.2021  dr. Rafael Mihalič   3.602 
19. P2-0228  Analiza in sinteza gibanja pri človeku in stroju  1.1.2015 - 31.12.2021  dr. Marko Munih   1.794 
20. P2-0249  Elektroporacija v biologiji, biotehnologiji in medicini  1.1.2015 - 31.12.2021  dr. Damijan Miklavčič   2.356 
21. P2-0197  Fotovoltaika in elektronika  1.1.2015 - 31.12.2021  dr. Marko Topič   1.829 
22. P2-0232  Funkcije in tehnologije kompleksnih sistemov  1.1.2015 - 31.12.2021  dr. Franjo Pernuš   2.614 
23. I0-0022  Mreža raziskovalnih infrastrukturnih centrov Univerze v Ljubljani (MRIC UL)  1.1.2015 - 31.12.2021  dr. Anton Ramšak   13.459 
24. P2-0095  Vzporedni in porazdeljeni sistemi  1.1.2017 - 31.12.2019  dr. Roman Trobec   2.811 
25. P2-0225  Metrologija in kakovost  1.1.2015 - 31.12.2019  dr. Janko Drnovšek   1.777 
26. P2-0073  Reaktorska fizika  1.1.2014 - 31.12.2019  dr. Luka Snoj   4.548 
27. P2-0257  Sistemi na čipu z integriranimi mikromehanskimi, s THz, z optičnimi, z magnetnimi in z elektrokemijskimi senzorji  1.1.2014 - 31.12.2019  dr. Janez Trontelj   1.819 
28. P2-0246  Algoritmi in optimizacijski postopki v telekomunikacijah  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Sašo Tomažič   6.843 
29. P2-0219  Modeliranje, simulacija in vodenje procesov  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Igor Škrjanc   3.153 
30. P2-0244  Mikrostrukture in nanostrukture  1.1.2014 - 31.12.2017  dr. Danilo Vrtačnik   1.730 
31. P2-0258  Pretvorniki električne energije in regulirani pogoni  1.1.2014 - 31.12.2017  dr. Vanja Ambrožič   1.823 
32. P2-0250  Metrologija in biometrični sistemi  1.1.2013 - 31.12.2017  dr. France Mihelič   2.223 
33. P2-0095  Vzporedni in porazdeljeni sistemi  1.1.2014 - 31.12.2016  dr. Roman Trobec   2.934 
34. P2-0356  Elektroenergetski sistemi  1.1.2013 - 31.12.2015  dr. Rafael Mihalič   3.676 
35. P2-0246  Algoritmi in optimizacijski postopki v telekomunikacijah  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Sašo Tomažič   7.782 
36. P2-0228  Analiza in sinteza gibanja pri človeku in stroju  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Marko Munih   2.294 
37. P1-0135  Eksperimentalna fizika osnovnih delcev  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Marko Mikuž   4.282 
38. P2-0249  Elektroporacija v biologiji, biotehnologiji in medicini  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Damijan Miklavčič   2.676 
39. P2-0197  Fotovoltaika in elektronika  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Marko Topič   2.078 
40. P2-0232  Funkcije in tehnologije kompleksnih sistemov  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Franjo Pernuš   4.067 
41. I0-0025  Laboratorij za biokibernetiko  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Martin Čopič   556 
42. P2-0225  Metrologija in kakovost  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Janko Drnovšek   1.820 
43. P2-0219  Modeliranje, simulacija in vodenje procesov  1.1.2009 - 31.12.2014  dr. Igor Škrjanc   3.281 
44. P2-0244  Mikrostrukture in nanostrukture  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Slavko Amon   1.661 
45. P2-0258  Pretvorniki električne energije in regulirani pogoni  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Damijan Miljavec   2.595 
46. P2-0073  Reaktorska fizika  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Andrej Trkov   4.917 
47. P2-0257  Sistemi na čipu z integriranimi mikromehanskimi, s THz, z optičnimi, z magnetnimi in z elektrokemijskimi senzorji  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Janez Trontelj   1.671 
48. P2-0095  Vzporedni in porazdeljeni sistemi  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Roman Trobec   3.216 
49. P2-0356  Elektroenergetski sistemi  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Rafael Mihalič   3.006 
50. P2-0250  Metrologija in biometrični sistemi  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Nikola Pavešič   2.856 
51. P2-0246  Algoritmi in optimizacijski postopki v telekomunikacijah  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Sašo Tomažič   7.464 
52. P2-0228  Analiza in sinteza gibanja pri človeku in stroju  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Tadej Bajd   2.364 
53. P2-0249  Celična elektrotehnika  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Damijan Miklavčič   2.945 
54. P1-0135  Eksperimentalna fizika osnovnih delcev  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Marko Mikuž   4.356 
55. P2-0232  Funkcije in tehnologije kompleksnih sistemov  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Franjo Pernuš   4.495 
56. P2-0250  Metrologija in biometrični sistemi  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Anton Jeglič   2.693 
57. P2-0225  Metrologija in kakovost  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Janko Drnovšek   1.903 
58. P2-0244  Mikrostrukture in nanostrukture  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Slavko Amon   1.343 
59. P2-0219  Modeliranje, simulacija in vodenje procesov  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Rihard Karba   3.349 
60. P2-0197  Polprevodniška elektronika  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Marko Topič   2.046 
61. P2-0258  Pretvorniki električne energije in regulirani pogoni  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Janez Nastran   2.680 
62. P2-0257  Sistemi na čipu z integriranimi mikromehanskimi, z optičnimi, z magnetnimi in z elektrokemijskimi senzorji  1.1.2004 - 31.12.2008  dr. Janez Trontelj   1.784 
63. P0-0515-1538  Algoritmi ter aplikacije za prenos in obdelavo digitalnih multimedijskih signalov in podatkov  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Jurij Franc Tasič   2.521 
64. P0-0505-1538  Analiza in sinteza gibanja pri človeku in stroju  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Tadej Bajd   2.035 
65. P0-0508-1538  Celična in tkivna elektrotehnika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Damijan Miklavčič   2.064 
66. P0-0502-1538  Elektroenergetski sistemi  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Ferdinand Gubina   1.486 
67. P0-0507-1538  Metrologija, bioelektromagnetika, nadzor okolja  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Anton Jeglič   1.517 
68. P0-0506-1538  Metrologija in kakovost  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Janko Drnovšek   1.071 
69. P0-0516-1538  Modeliranje, simulacija in vodenje procesov  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Rihard Karba   3.039 
70. P0-0513-1538  Nove senzorske in aktuatorske strukture  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Slavko Amon   956 
71. P0-0510-1538  Numerično intenzivne metode v elektrotehniki in bioelektromagnetiki  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Vojko Valenčič   1.823 
72. P0-0512-1538  Polprevodniška elektronika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Franc Smole   2.223 
73. P0-0503-1538  Pretvorniki električne energije in regulirani pogoni  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Janez Nastran   2.140 
74. P0-0517-1538  Razpoznavanje vzorcev  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Stanislav Kovačič   2.125 
75. P0-0511-1538  Sinteza in tehnološka realizacija mikrosistemov  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Janez Trontelj   1.183 
76. P0-0518-1538  Sistemi in kibernetika  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Franjo Pernuš   2.750 
77. P0-0514-1538  Skupina za telekomunikacijske in informacijske sisteme  1.1.1999 - 31.12.2003  dr. Sašo Tomažič   4.743 
78. P0-0501-1538  Procesno prilagajanje sistemov  1.1.1999 - 30.4.2002  dr. Peter Žunko   2.500 
Mednarodni projekti (170) vir: SICRIS
št. Evidenčna št. Naziv Obdobje Odgovorna oseba
1. FP5-EESD-EUROPV-86967  Euro-conference on photovoltaic devices - target action L  30.12.2002 - 29.12.2072   
2. EEA & Norway Grants ATP140  Vzpostavljanje novih modulov poučevanja na področju obogatene in navidezne resničnosti Think XR  1.7.2022 - 30.4.2024  dr. Borut Likar  
3. H2020-EPmIC-893077  Controlling the susceptibility of biological cells to pulsed electric field treatment by using ion channel modulators  1.3.2021 - 20.4.2023  dr. Lea Rems  
4. H2020-COMPILE  Integrating community power in energy islands  1.1.2018 - 31.12.2022  dr. Andrej Ferdo Gubina  
5. ESS-Jeziki  Jeziki štejejo  1.1.2017 - 31.12.2022  dr. Karmen Pižorn  
6. ESS-NA-MA POTI  Naravoslovno Matematična Pismenost, Opolnomočenje, Tehnologija In Iteraktivnost  1.1.2017 - 31.12.2022  dr. Gregor Dolinar  
7. COST-CA16113  CliniMARK: good biomarker practice to increase the number of cliniclly validated biomarkers  1.1.2018 - 31.12.2021  dr. Mojca Pavlin  
8. EMPIR-EMPRESS2  Enhancing process efficiency through improved temperature measurement 2  1.1.2018 - 31.12.2021  dr. Janko Drnovšek  
9. Crossborder cooperation-SmartVillages  Smart digital transformation of villages in the Alpine Space  1.1.2018 - 31.12.2021  dr. Emilija Stojmenova Duh  
10. Alpine Space 2014-2020-SAMBA  Sustainable mobility behaviours in the Alpine Region  1.1.2018 - 31.12.2021  dr. Emilija Stojmenova Duh  
11. H2020-CROSSBOW-211949  Cross border management of variable renewable energies and storage units enabling a transnational wholesale market  1.1.2017 - 31.12.2021  dr. Andrej Ferdo Gubina  
12. H2020-TERRINet-212585  The European Robotics Research Infrastructure Network  1.1.2017 - 31.12.2021  dr. Marko Munih  
13. COST-CA16235  Performance and Reliability of Photovoltaic Systems: Evaluations of Large-Scale Monitoring Data  5.10.2017 - 4.10.2021  dr. Marko Topič  
14. COST-CA16220  European Network for High Performance Integrated Microwave Photonics  4.10.2017 - 3.10.2021  dr. Boštjan Batagelj  
15. H2020-Ves4US-216332  Extracellular vesicles from a natural source for tailor-made nanomaterials  1.9.2018 - 31.8.2021  dr. Veronika Kralj Iglič  
16. COST-CA16122  Biomaterials and advanced physical techniques for regenerative cardiology and neurology  15.3.2017 - 14.3.2021  dr. Mojca Pavlin  
17. ERASMUS+-BENEFIT  Boosting the telecommunications engineer profile to meet modern society and industry needs  1.1.2018 - 31.12.2020  dr. Matej Zajc  
18. INTERREG-Slovenija-Avstria 2014-2020-REHA2030  Postklinična rehabilitacija pacientov po kapi na podeželju leta 2030 - telerehabilitacija kot uporabnikom primerna storitev  1.1.2018 - 31.12.2020  dr. Roman Kamnik  
19. INTERREG-Slovenija-Hrvaška 2014-2020-kulTura  Tudi dediščina Jaske in Črnomlja je lahko cool. Za vse.  1.1.2018 - 31.12.2020  dr. Emilija Stojmenova Duh  
20. H2020-VISION-Xev-218687  Virtual component and system integration for efficient electrified vehicle development  1.1.2018 - 31.12.2020  dr. Damijan Miljavec  
21. COST-CA16222  Wider impacts and scenario evaluation of autonomous and connected transport  1.1.2018 - 31.12.2020  dr. Jaka Sodnik  
22. ERASMUS+-DIMTV  Development and Implementation of Multimedia and Digital TV curricula  1.1.2017 - 31.12.2020  dr. Matevž Pogačnik  
23. H2020-DRIVEMODE-211597  Integrated Modular Distributed Drivetrain for Electric/Hybrid Vehicles  1.1.2017 - 31.12.2020  dr. Damijan Miljavec  
24. H2020-OBELICS-211708  Optimization of scalable realtime models and functional testing for e-drive concepts  1.1.2017 - 31.12.2020  dr. Tomaž Katrašnik  
25. ESRR-EkoSMART  Eko Sistem Pametnega Mesta  1.1.2016 - 31.12.2020   
26. ESRR-BIOPHARM.SI  Nova Generacija bioloških zdravil  1.1.2016 - 31.12.2020  dr. Aleš Podgornik  
27. COST-CA15221  Advancing effective institutional models towards cohesive teaching, learning, research and writing development.  24.10.2016 - 23.10.2020  dr. Matej Zajc  
28. COST-CA15211  Atmospheric Electricity Network: coupling with the Earth System, climate and biological systems  4.10.2016 - 3.10.2020  dr. Damijan Miklavčič  
29. H2020-EU.1.3.1-SOLAR-TRAIN-205427  Photovoltaic module life time forecast and evaluation  1.9.2016 - 31.8.2020  dr. Marko Topič  
30. ESRR-GOSTOP  Gradniki, orodja in sistemi za tovarne prihodnosti  1.11.2016 - 30.4.2020   
31. H2020-EU.3.3-STORY-194425  STORY- Added value of STORage in distribution sYstems  1.5.2015 - 30.4.2020  dr. Andrej Ferdo Gubina  
32. COST-CA15104  Inclusive Radio Communication Networks for 5G and beyond (IRACON)  22.3.2016 - 21.3.2020  dr. Boštjan Batagelj  
33. H2020-COMPETE-216370  Chair of Micro Process Engineering and Technology  1.1.2018 - 31.12.2019  dr. Polona Žnidaršič Plazl  
34. H2020-SUPER PV-215049  Cost reduction and enhanced performance of PV systems  1.1.2018 - 31.12.2019  dr. Marko Topič  
35. H2020-LIVERUR-214746  Living Lab research concept in Rural Areas  1.1.2018 - 31.12.2019  dr. Emilija Stojmenova Duh  
36. Transnational cooperation-TOUREST  Tourism water management for sustainable Adrion costal Areas  1.1.2018 - 31.12.2019   
37. H2020-EuConNeCts3-210629  European Conferences on Networks and Communications  1.1.2017 - 31.12.2019  dr. Mojca Volk  
38. ERA NET-DeCAS  Demonstration of coordinated ancillary services covering different voltage levels and the integration in future markets  1.1.2016 - 31.12.2019  dr. Boštjan Blažič  
39. EURAMET-HUMEA  Expansion of European research capabilities in humidity measurement  1.1.2016 - 31.12.2019   
40. H2020-EU.3.3.4-MIGRATE-199590  Massive InteGRATion of power Electronic devices  1.1.2016 - 31.12.2019  dr. Boštjan Blažič  
41. EURAMET-15HLT03 Ears II  Metrology for modern hearing assessment and protecting public health form emerging noise sources  1.1.2016 - 31.12.2019  dr. Samo Beguš  
42. H2020-EU.2.1.3-ARCIGS-M-206842  Advanced aRchitectures for ultra-thin high-efficiency CIGS solar cells with high Manufacturability  1.12.2016 - 30.11.2019  dr. Marko Topič  
43. H2020-EU.3.3.1-CONSEED-205568  CONSumer Energy Efficiency Decision Making  1.12.2016 - 30.11.2019  dr. Andrej Ferdo Gubina  
44. ERASMUS+-573751-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP  Innovative teaching and learning strategies in open modelling and simulation environment for student-centred engineering education  15.10.2016 - 14.10.2019  dr. Gašper Mušič  
45. H2020-EU.3.3.2-DISC-205805  Double side contacted cells with innovative carrier-selective contacts  1.10.2016 - 30.9.2019  dr. Marko Topič  
46. ERASMUS+-2016-1-HR01-KA201-022185  Mathematics Education - Relevant, Interesting and ApplicableMathematics Education – Relevant, Interesting and Applicable (MERIA)  1.9.2016 - 31.8.2019  dr. Gregor Dolinar  
47. COST-MP1406  Multiscale in modelling and validation for solar photovoltaics (MultiscaleSolar)  7.5.2015 - 6.5.2019   
48. H2020-EU.3.3.6-BioEnergyTrain-195318  BioEnergyTrain  1.5.2015 - 30.4.2019  dr. Andrej Ferdo Gubina  
49. ESRR-EVA4green  EVA4green, Ekološki Varen Avtomobil Za Zeleno Mobilnost  1.9.2016 - 28.2.2019  dr. Mitjan Kalin  
50. ESRR-MIZŠ Javni razpis za RRI v verigah in mrežah-IQ DOM  Inteligentni dom pametne generacije zasnovan na pametnih napravah in lesu  1.9.2016 - 28.2.2019  dr. Miha Boltežar  
51. ESRR-TIGR4smart  Trajnostno in inovativno gradbeništvo za pametne stavbe  1.9.2016 - 28.2.2019  dr. Miroslav Halilovič  
52. EURAMET-EURA-THERMAL  Developing traceable capabilities in thermal metrology  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Janko Drnovšek  
53. Cooperation-ECHORD++  European Clearing House for Open Robotics Development Plus Plus  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Matjaž Mihelj  
54. H2020-EU.1.3.1-FIWIN5G-193906  FIber-Wireless Integrated Networks for 5th Generation delivery.  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Boštjan Batagelj  
55. EURAMET-HIT  Metrology for humidity at high temperatures and transient conditions  1.1.2015 - 31.12.2018  dr. Janko Drnovšek  
56. ERASMUS+-561688-EPP-1-2015-1-XK-EPPKA2-CBHE-JP  Implementation of the study program - Digital broadcasting and broadband technologies (Master studies)  15.10.2016 - 14.10.2018  dr. Matevž Pogačnik  
57. COST-TD1309  Play for Children with Disabilities (LUDI)  19.5.2014 - 18.5.2018   
58. COST-TD1308  Origins and evolution of life on Earth and in the Universe (ORIGINS)  15.5.2014 - 14.5.2018  dr. Tadej Kotnik  
59. H2020-EU.3.7-NEXES-194850  NEXt generation Emergency Services  1.5.2015 - 30.4.2018  dr. Mojca Volk  
60. COST-BM1309  European network for innovative uses of EMFs in biomedical applications (EMF-MED)  16.4.2014 - 15.4.2018  dr. Damijan Miklavčič  
61. COST-IC1305  Network for Sustainable Ultrascale Computing (NESUS)  28.3.2014 - 27.3.2018   
62. COST-IC1307  The European Network on Integrating Vision and Language (iV&L Net): Combining Computer Vision and Language Processing For Advanced Search, Retrieval, Annotation and Description of Visual Data  26.3.2014 - 25.3.2018  dr. Vitomir Štruc  
63. INTERREG-ERUDITE  Enhancing rural and urban digital innovation territories  1.1.2016 - 31.12.2017  dr. Andrej Kos  
64. INTERREG-MM03D  Razvoj večosnega robotskega 3D tiskanja kompozitnih materialov  1.1.2016 - 31.12.2017  dr. Roman Kamnik  
65. H2020-EU.2.1.1.3-ARCADIA-194315  A NOVEL RECONFIGURABLE BY DESIGN HIGHLY DISTRIBUTED APPLICATIONS DEVELOPMENT PARADIGM OVER PROGRAMMABLE INFRASTRUCTURE  1.1.2015 - 31.12.2017  dr. Janez Sterle  
66. H2020-EU.3.1-UNCAP-196618  Ubiquitous iNteroperable Care for Ageing People  1.1.2015 - 31.12.2017  dr. Mojca Volk  
67. EURAMET-MeteoMet2  Metrology for essential climate variables  1.1.2014 - 31.12.2017   
68. COST-TU1302  Satellite Positioning Performance Assessment for Road Transport (SaPPART)  6.11.2013 - 5.11.2017   
69. ERASMUS+-2014-1-DE01-KA203-000706  OnCreate  1.9.2014 - 31.8.2017  dr. Andrej Kos  
70. COST-BM1202  European Network on Microvesicles and Exosomes in Health and Disease (ME-HAD)  7.12.2012 - 30.4.2017   
71. COST-IS1204  Tourism, Wellbeing and Ecosystem Services (TObeWELL)  22.10.2012 - 20.4.2017   
72. COST-TD1208  Electrical discharges with liquids for future applications  11.4.2013 - 10.4.2017  dr. Damijan Miklavčič  
73. COST-IC1206  De-identification for privacy protection in multimedia content  26.3.2013 - 25.3.2017   
74. ERASMUS+-2014-1-NL01-KA203-001309  Support Centres for Open education and MOOCS in different Regions of Europe 2020  1.9.2014 - 28.2.2017  dr. Matevž Pogačnik  
75. FP7-ENERGY-INCREASE-109974  INCREASING THE PENETRATION OF RENEWABLE ENERGY SOURCES IN THE DISTRIBUTION GRID BY DEVELOPING CONTROL STRATEGIES AND USING ANCILLARY SERVICES  1.9.2013 - 31.12.2016   
76. TEMPUS-EACEA-543904  Biomedical Engineering Education Tempus Initiative in Eastern Neighbouring Area  1.1.2013 - 31.12.2016  dr. Tomaž Jarm  
77. EURAMET-METefnet  Metrology for moisture in materials  1.1.2013 - 31.12.2016  dr. Janko Drnovšek  
78. FP7-NMP-WINSMART-104742  Smart, lightweight, cost-effective and energy efficient windows based on novel material combinations  1.10.2012 - 30.9.2016   
79. ERASMUS+-2014-1-FR01-KA202-008702  Strategic partnership develop innovative VET open educational resources for mobile apps entrepreneurs  1.9.2014 - 31.8.2016  dr. Andrej Kos  
80. FP7-ICT-109297  Technology Transfer in Computing Systems  1.9.2013 - 31.8.2016  dr. Igor Škrjanc  
81. COST-IC1105  3D content creation, coding and transmission over future media networks (3D-ConTourNet)  22.5.2012 - 21.5.2016   
82. COST-TD1104  COST - European Network for Development of Electroporation-based technologies and treatments EP4Bio2Med  10.4.2012 - 9.4.2016  dr. Damijan Miklavčič  
83. COST-IC1106  Integrating Biometrics and Forensics for the Digital Age  14.3.2012 - 13.3.2016   
84. ESRR-ZaznajSpoznaj_14  eEksperimenti - Moderno poučevanje naravoslovja in tehnike z uporabo fleksibilnega merilnega sistema z odprtokodnim programjem  1.1.2015 - 31.12.2015   
85. ETC-AlpStore  AlpStore - Strategies to use a variety of mobile and stationary storages to allow for extended accessibility and the integration of renewable energies  1.1.2012 - 31.12.2015  dr. Igor Papič  
86. TEMPUS-EACEA-530510  Assisting humans with special needs:curriculum for human- tool interaction network: HUTON  1.1.2012 - 31.12.2015  mag. Marko Papić  
87. EURAMET-NOTED  Novel techniques for traceable temperature dissemination  1.1.2012 - 31.12.2015  dr. Janko Drnovšek  
88. FP7-REGIONS-SOLARROK-106234  PHOTOVOLTAIC Clusters Development and Implementation Measures of a Seven Region Strategic Joint Action Plan for Knowledge-based Regional Innovation  1.12.2012 - 30.11.2015  dr. Marko Topič  
89. FP7-ICT-109408  Future Internet Social and Technological Alignment Research  1.4.2013 - 30.9.2015  dr. Andrej Kos  
90. FP7-TRANSPORT-ASTERICS-105752  Ageing and efficiency Simulation & TEsting under Real world conditions for Innovative electric vehicle Components and Systems  1.10.2012 - 30.9.2015   
91. FP7-SECURITY-RESPECT-104278  RESPECT – Rules, Expectations & Security through Privacy-Enhanced Convenient Technologies  1.2.2012 - 31.5.2015   
92. CIP-191913  Governments ENabled with IPv6  1.1.2012 - 31.5.2015  dr. Andrej Kos  
93. FP7-ICT-108029  A Modular Smart System for Infants' Rehabilitation At Home based on Mechatronic Toys  1.11.2011 - 30.4.2015  dr. Marko Munih  
94. COST-TD1006  European Network on Robotics for NeuroRehabilitation  4.4.2011 - 3.4.2015  dr. Matjaž Mihelj  
95. FP7-NMP-Fast Track-109417  Accelerated development and prototyping of nano-technology-based high-efficiency thin-film silicon solar modules  1.3.2012 - 28.2.2015  dr. Marko Topič  
96. FP7-ICT-101213  The CYBERnetic LowEr-Limb CoGnitive Ortho-prosthesis  1.2.2012 - 31.1.2015  dr. Marko Munih  
97. ERDF OP-PR12034  Innovative energy solutions  1.1.2013 - 31.12.2014  dr. Igor Škrjanc  
98. European territorial-INTERREG IVC Ca  Enhancing Next Generation Access Growth in Europe Scalable  1.1.2012 - 31.12.2014  dr. Andrej Kos  
99. ETC-SIVA  South East Europe improved virual accessibility through joint initiatives facilitating the rollout of broadband networks  1.1.2012 - 31.12.2014  dr. Andrej Kos  
100. ETC-SEE TV WEB  Tackling the digital divide in SEE by using the capacity of DTT networks  1.1.2012 - 31.12.2014   
101. TEMPUS-EACEA-517022  Innovation and implementation of the curriculum vocational studies in the field of digital television and multimedia  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Matevž Pogačnik  
102. EURAMET-MeteoMet ENV07  MeteoMet  1.1.2011 - 31.12.2014  dr. Janko Drnovšek  
103. COST-IC1003  European Network on Quality of Experience in Multimedia Systems and Services (QUALINET)  8.11.2010 - 7.11.2014  dr. Vitomir Štruc  
104. FP7-ENVIRONMENT-APRAISE-100557  Assessment of Policy Impacts on Sustainability in Europe  1.10.2011 - 30.9.2014  dr. Andrej Ferdo Gubina  
105. FP7-SECURITY-SMART-99234  Scalable Measures for Automated Recognition Technologies  1.6.2011 - 31.5.2014  dr. Simon Dobrišek  
106. FP7-ENERGY-94493  Metamorphosis of Power Distribution: System Services from Photovoltaics  11.9.2009 - 10.3.2014  dr. Igor Papič  
107. ETC-VARČUJ/ŠTEDI  Z varčno razsvetljavo do prihrankov in čistega okolja  1.1.2011 - 31.12.2013  dr. Grega Bizjak  
108. ESRR-KC BME  Kompetenčni center Biomedicinska tehnika – KC BME  1.1.2010 - 31.12.2013   
109. ESRR-KC SURE  Kompetenčni center - napredni sistemi učinkovite rabe električne energije  1.1.2010 - 31.12.2013  dr. Iztok Žun  
110. ESRR-KC OPCOMM  Kompetenčni center Odprta komunikacijska platforma za integracijo storitev  1.1.2010 - 31.12.2013   
111. ESRR-KC STV  Kompetenčni center za sodobne tehnologije vodenja  1.1.2010 - 31.12.2013   
112. ESRR-KC CLASS  Storitve podprte z računalništvom v oblaku - CLOUD  1.1.2010 - 31.12.2013   
113. ESRR-CO BIK  CO BIK - Center odličnosti za biosenzoriko, instrumentacijo in procesno kontrolo (Ekonomska fakulteta, Fakulteta za elektrotehniko)  1.1.2009 - 31.12.2013  dr. Marko Jaklič  
114. ESRR-CO NAMASTE  CO NAMASTE - Center odličnosti Napredni nekovinski materiali s tehnologijami prihodnosti  1.1.2009 - 31.12.2013   
115. ESRR-CO VESOLJE-SI  CO VESOLJE-SI - Center odličnosti Vesolje, znanost in tehnologije (SPACE.SI)  1.1.2009 - 31.12.2013   
116. FP7-PEOPLE-92188  Priorities and Standards in Pharmacogenomic Research: Opportunities for a Safer and More Efficient Pharmacotherapy  1.10.2009 - 30.9.2013   
117. FP7-ICT-96791  Inclusive Future-Internet Web Services  1.11.2010 - 30.4.2013   
118. AAL-3rD-LIFE  3rD-LIFE: 3D Virtual Environment for Social Interaction of Elderly People  1.1.2010 - 31.12.2012  dr. Matevž Pustišek  
119. FP7-SME-96237  Emerging communities for collective innovation: ICT Operational tool and supporting methodologies for SME Associations  1.1.2010 - 31.12.2012  dr. Janez Bešter  
120. FP7-ENERGY-93315  Improved material quality and light trapping in thin film silicon solar cells  1.1.2010 - 31.12.2012  dr. Marko Topič  
121. TEMPUS-EACEA-511342  Innovation and Knowledge Management towards eStudent Information System  1.1.2010 - 31.12.2012  dr. Jurij Franc Tasič  
122. EUREKA-IMPONET  ITEA 2 Label for the IMPONET: Intelligent Monitoring of Power Networks  1.1.2010 - 31.12.2012  dr. Matej Zajc  
123. TEMPUS-EACEA-COMP-TEM-144537  CRH-BME - Curricula Reformation and Harmonisation  1.1.2009 - 31.12.2012  dr. Damijan Miklavčič  
124. FP7-ICT-89034  EVolving morphologies for human-Robot sYmbiotic interactiON  1.2.2009 - 31.5.2012  dr. Marko Munih  
125. FP7-ENERGY-90334  REseArch, methodoLogIes and technologieS for the effective development of pan-European key GRID infrastructures to support the achievement of a reliable competitive and sustainable electricity supply  1.9.2008 - 31.5.2011  dr. Andrej Ferdo Gubina  
126. FP7-NMP-89442  Plasmons Generating Nanocomposite Materials (PGNM) for 3rd Generation Thin Film Solar Cells  1.2.2009 - 31.1.2011  dr. Marko Topič  
127. FP7-SIS-88614  HOMELAND SECURITY, BIOMETRIC IDENTIFICATION AND PERSONAL DETECTION ETHICS  1.2.2008 - 31.1.2011  dr. Nikola Pavešič  
128. ESS-PR11862  e ELE plus  1.1.2009 - 31.12.2010  dr. Iztok Humar  
129. LLP-IMAGINE  IMAGINE - Increased Mainstreaming of Games in Learning Policies  1.1.2008 - 31.12.2010  mag. Marko Papić  
130. FP7-ICT-85422  Multimodal Immersive Motion Rehabilitation with Interactive Cognitive Systems  1.1.2008 - 31.12.2010  dr. Marko Munih  
131. FP7-ENERGY-86249  CLASSIFICATION OF EUROPEAN BIOMASS POTENTIAL FOR BIOENERGY USING TERRESTRIAL AND EARTH OBSERVATIONS  1.3.2008 - 30.11.2010  dr. Andrej Ferdo Gubina  
132. FP6-POLICIES-MINET-85161  Measuring the impossible network  1.2.2007 - 31.1.2010  dr. Janko Drnovšek  
133. COST-865  Bioencapsulation multiscale interaction analysis  18.1.2006 - 17.1.2010   
134. FP6-IST-DFA@EINCLUSION-80544  Design for all for eInclusion  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Janez Bešter  
135. eTEN-P2P_MAJOREVENTS  P2P MAJOREVENTS  1.1.2007 - 31.12.2009  dr. Jurij Franc Tasič  
136. FP6-SUSTDEV-ATHLET-78499  Advanced Thin-Film Technologies for Cost Effective Photovoltaics  1.1.2006 - 31.12.2009  dr. Marko Topič  
137. FP6-IST-IPHOBAC-79298  Integrated Photonic mm-Wave Functions For Broadband Connectivity  1.6.2006 - 30.11.2009  dr. Matjaž Vidmar  
138. FP6-LIFESCIHEALTH-ANGIOSKIN-75698  DNA electrotransfer of plasmids coding for antiangiogenic factors as a proof of principle of non-viral gene therapy for the treatment of skin disease  1.5.2005 - 31.10.2009  dr. Damijan Miklavčič  
139. FP6-IST-LIVE-79382  Live staging of Media Events - LIVE  1.1.2006 - 30.9.2009  dr. Janez Zaletelj  
140. FP6-IST-VICTORY-80483  Audio-Visual Content search and retrieval in a distributed P2P repository  1.1.2007 - 30.6.2009  dr. Jurij Franc Tasič  
141. FP6-SUSTDEV-SOLID-DER-75093  A Coordinated Action towards the promotion and consolidation of all RTD activities for large-scale integration of DER in the electricity market  1.11.2005 - 31.10.2008  dr. Igor Papič  
142. FP6-SUSTDEV-FLEXCELLENCE-75094  Roll-to-roll technology for the production of high-efficiency low cost thin film silicon photovoltaic modules  1.10.2005 - 30.9.2008  dr. Marko Topič  
143. FP6-LIFESCIHEALTH-STEROLTALK-75692  Functional genomics of complex regulatory networks from yeast to human: cross-talk of sterol homeostasis and drug metabolism  1.9.2005 - 31.8.2008  dr. Damjana Rozman  
144. FP6-IST-ELU-80645  Enhanced Learning Unlimited  1.1.2006 - 30.6.2008  dr. Jurij Franc Tasič  
145. FP6-IST-MINOS - EURONET-80651  Micro-NanOSystems EUROpean NETwork pursuing the integration of NMS and ACC in ERA  1.6.2005 - 31.5.2008   
146. FP6-IST-CALIBRATE-80597  Calibrating eLearning in schools  1.10.2005 - 31.3.2008   
147. FP6-IST-EMAPPS.COM-80648  Motivating active participation of primary schoolchildren in digital online technologies for creative opportunities through multimedia  1.10.2005 - 31.3.2008  dr. Janez Bešter  
148. FP6-INCO-VBPC-RES-74204  Virtual balkan power centre for advance of renewable energy sources in Western Balkans  1.1.2005 - 31.12.2007  dr. Robert Golob  
149. FP6-INCO-RISE-75645  RENEWABLES FOR ISOLATED SYSTEMS - ENERGY SUPPLY AND WASTE WATER TREATMENT  1.12.2004 - 30.11.2007  dr. Robert Golob  
150. FP6-IST-BIOSECURE-71478  Biometrics for Secure Authentication  1.6.2004 - 30.9.2007  dr. Nikola Pavešič  
151. FP6-IST-ALLADIN-71109  Natural Language based decision support in neurorehabilitation  1.1.2004 - 31.3.2007  dr. Marko Munih  
152. FP6-IST-CONTENT4ALL-71840  CONTENT4ALL - Cross-platform tools for community content publishing  1.9.2004 - 30.11.2006  dr. Jurij Franc Tasič  
153. FP6-NMP-MINAEAST-NET-80804  Micro and Nanotechnologies going to Eastern Europe through Networking  1.5.2004 - 31.10.2006  dr. Slavko Amon  
154. FP6-IST-TIRAMISU-71482  The Innovative Rights and Access Management Inter-platform SolUtion  1.11.2003 - 31.12.2005  dr. Jurij Franc Tasič  
155. IEE-SOLTRAIN  Photovoltaic Training Courses in Candidate Countries  1.1.2003 - 31.12.2005  dr. Marko Topič  
156. FP5-IST-I-MATCH-63577  A VR based system to allow matching of an optimum interface to a User of Assistive Technology  1.11.2002 - 31.10.2005  dr. Marko Munih  
157. FP5-EESD-EUROPV-70404  Euroconference On Photovoltaic Devices - Target Action L  1.1.2003 - 30.4.2005   
158. FP5-IST-REASON-61080  REsearch and Training Action for System ON Chip Design  1.1.2002 - 31.12.2004   
159. FP5-IST-WINDS-60799  Web based Intelligent Design Tutoring System  1.4.2000 - 30.6.2004   
160. FP5-IST-PRODAEC-71418  EUROPEAN NETWORK FOR PRODUCT AND PROJECT DATA EXCHANGE, E-WORK AND E-BUSINESS IN ARCHITECTURE, ENGINEERING AND CONSTRUCTION  1.2.2002 - 30.4.2004   
161. FP5-IST-SHARE IT!-61086  Share it! Content sharing in home-to-home networks  1.12.2001 - 29.2.2004   
162. FP5-IST-P2PEOPLE-64690  p2p ""common interests"" search engine and collaboration platform  1.7.2002 - 31.1.2004   
163. FP5-IST-MUFFINS-63288  MUltimedia Framework For INteroperability in Secure (MPEG-21) environments  1.7.2002 - 31.12.2003   
164. FP5-IST-ASPECT-60873  Advanced control algorithmS for ProgrammablE logic ConTrollers  1.1.2001 - 31.12.2002   
165. FP5-IST-ATLAS-55462  All-optical Terabit per second LAmbda Shifted transmission  1.1.2000 - 31.12.2002   
166. FP5-IST-MI3-58135  Minimal Invasive Interventional Imaging  1.1.2000 - 31.12.2002   
167. FP5-IST-WEBSET-60679  Web-baset Standard Educational Tools  1.5.2000 - 31.7.2002   
168. FP5-IST-ISTFORCE-54874  Intelligent Services and Tools for Concurrent Engineering  1.1.2000 - 31.3.2002   
169. FP5-IST-MYTV-55094  myTV: personalised services for digital television  1.1.2000 - 31.12.2001   
170. IC-COST-16788  Speech recognition over the telephone line  26.4.1990 - 25.4.1993   
Raziskovalna oprema (49)
št. Naziv opreme Leto nabave Nabavna vrednost (€) Skrbnik opreme Klasifikacija Vir sofinanciranja
1. Dvoročni robot za industrijo naslednje generacije  2015  48679  dr. Marko Munih   Raziskovalni sistemi  Paket 16 
2. Dvoročni telerobotski sistem za raziskave v medicini in industriji: dva 6DOF antropomorfni robota Motoman MH5L, dva haptična robota Force Dimension, tip Omega.7, senzorji sil, spremljajoči računalniki.  2009  125730  dr. Marko Munih   Pilotni pogoni za procesna testiranja  Paket 14 
3. Eksperimentalno okolje za študij naprednih metod vodenja  2004  70132  dr. Gorazd Karer   Sistemi za analize  Paket 12 
4. Elipsometrični merilnik tankih plasti  2007  78000  dr. Danilo Vrtačnik   Sistemi za analize  Paket 13 
5. Enota za razvoj in vertifikacijo kvalitete interaktivnih večpredstavnih storitev  2007  71000  dr. Andrej Košir   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 13 
6. Merilnik učinkovitosti pretvorbe sončnih celic s sončnim simulatorjem  2007  99553  dr. Marko Topič   Sistemi za analize  Paket 13 
7. Merilnik UV/VIS/NIR transmisije in refleksije   2004  80954  dr. Marko Topič   Sistemi za analize  Paket 12 
8. Merilni sistem za merjenje, razvoj in analizo visoko napetostnih pulznih generatorjev - elektroporatorjev  2019  93204  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalni sistemi  Paket 17 
9. Merilni sistem za vzdrževanje visokotemperaturnih celic fiksnih točk  2018  31500  dr. Jovan Bojkovski   Sistemi za zbiranje in analize podatkov, vključno s statistično analizo  Paket 17 
10. Mikrobolometerska termovizijska kamera  2021  68295  dr. Igor Pušnik   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 19 
11. Mikrovalovni vektorski analizator vezij do 67 GHz  2010  235976  dr. Matjaž Vidmar   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 14 
12. Multifunkcijski analizator kakovosti napetosti (merilni inštrument) za nizko- in srednje-napetostna električna omrežja Siemos PQ II  2021  27633  dr. Boštjan Blažič   Sistemi energetskega inženiringa (nejedrskega)  Paket 19 
13. Namizni pretočni citometer  2016  117930  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalna oprema za celične kulture  Paket 16 
14. Naprava za nanos tankih plasti  2021  145458  dr. Marko Topič   Sistemi za sintezo ali testiranje materialov  Paket 19 
15. Naprava za realizacijo temperaturne fiksne točke bakra  2001  68853  dr. Janko Drnovšek   Sistemi za zbiranje in analize podatkov, vključno s statistično analizo  Paket 10 
16. Napredna informacijsko-komunikacijska infrastruktura za komunikacijo in estimacijo položaja oseb in mobilnih sistemov v prostoru  2022  200677  dr. Andrej Kos   Komunikacijska omrežja  Paket 20 
17. Oprema za analizo velikih količin podatkov z metodami globokega strojnega učenja  2022  73851  dr. Franjo Pernuš   Sistemi za zbiranje in analize podatkov, vključno s statistično analizo  Paket 20 
18. Oprema za izboljšanje in kontrolo kvalitete v laboratorijih za elektroporacijo  2022  137998  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalni sistemi  Paket 20 
19. Optični merilni sistem za brezkontaktno merjenje kinematičnih parametrov gibanja, Optotrak  2007  115355  dr. Marko Munih   Sistemi za kompleksne podatke  Paket 13 
20. Optični sistem za digitalno holografsko mikroskopijo in določanje optičnih lastnosti sipajočih medijev  2021  273380  dr. Miran Burmen   Sistemi za biomedicinsko slikanje  Paket 19 
21. Optični spektralni analizator  2002  50075  dr. Boštjan Batagelj   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 11 
22. Poravnalnik mask  2018  243939  dr. Janez Trontelj   Mikro- in nanotehnološki sistemi  Paket 17 
23. Precizijski uporoni izmenični mostilček  2004  75638  dr. Janko Drnovšek   Sistemi za zbiranje in analize podatkov, vključno s statistično analizo  Paket 12 
24. Raziskovalna oprema za podporo sodelujoče robotike v Industriji 4.0  2020  93676  dr. Marko Munih   Sistemi za kompleksne podatke  Paket 18 
25. Raziskovalna oprema za sodelujočo robotiko in prototipiranje v Industriji 4.0   2022  117421  dr. Marko Munih   Sistemi za kompleksne podatke  Paket 20 
26. Raziskovalna platforma sodelujočih robotov  2018  31717  dr. Marko Munih   Raziskovalni sistemi  Paket 17 
27. Raziskovalna platforma sodelujočih robotov  2018  28824  dr. Marko Munih   Raziskovalni sistemi  Paket 17 
28. Raziskovalna platforma sodelujočih robotov  2018  45298  dr. Marko Munih   Raziskovalni sistemi  Paket 17 
29. Raziskovalna platforma sodelujočih robotov  2018  34316  dr. Marko Munih   Raziskovalni sistemi  Paket 17 
30. Raziskovalno okolje za študij naprednih metod v mobilni robotiki  2007  74900  dr. Gregor Klančar   Sistemi električnega in optičnega inženiringa  Paket 13 
31. Razvojno okolje tankoplastne fotovoltaike  2010  99376  dr. Marko Topič   Raziskovalni sistemi  Paket 14 
32. Razvojno okolje tankoplastne fotovoltaike  2011  3302  dr. Marko Topič   Raziskovalni sistemi  Paket 14 
33. Realizacija temperaturne fiksne točke bakra  2002  50075  dr. Janko Drnovšek   Sistemi za zbiranje in analize podatkov, vključno s statistično analizo  Paket 11 
34. Rosiščni senzor  2002  46945  dr. Janko Drnovšek   Sistemi za zbiranje in analize podatkov, vključno s statistično analizo  Paket 10 
35. Sistem za analizo kakovosti signalov v profesionalnih video produkcijskih, predvajalnih in prenosnih sistemih  2010  143244  dr. Janez Bešter   Centralizirani računalniški sistemi  Paket 14 
36. Sistem za fluorescenčno mikroskopijo  2020  197030  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalna oprema za celične kulture  Paket 18 
37. Sistem za hiperspektralno zajemanje slik na mikro in makro nivoju  2010  87976  dr. Franjo Pernuš   Sistemi za analize  Paket 14 
38. Sistem za hiperspektralno zajemanje slik na mikro in makro nivoju  2011  45069  dr. Franjo Pernuš   Sistemi za analize  Paket 14 
39. Sistem za merjenje in analizo sprememb pasivnih električnih lastnosti bioloških tkiv in celic v suspenziji v časovnem in frekvenčnem prostoru vsled elektroporacije celične membrane  2003  82874  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalni sistemi  Paket 11 
40. Sistem za merjenje nanosekundnih visokonapetostnih električnih pulzov  2007  75000  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalna oprema za celične kulture  Paket 13 
41. Sistem za pridobivanje ultra čiste vode  2004  63097  dr. Danilo Vrtačnik   Mikro- in nanotehnološki sistemi  Paket 12 
42. Sistem za proučevanje sprememb v izražanju genov in celične smrti po elektroporaciji  2021  215414  dr. Damijan Miklavčič   Sistemi za analize  Paket 19 
43. Sistem za realizacijo nove mednarodne temperaturne lestvice  2007  75000  dr. Janko Drnovšek   Sistemi za zbiranje in analize podatkov, vključno s statistično analizo  Paket 13 
44. Sistem za ultra hitro fluorescenčno mikroskopijo in spektroskopijo  2005  83458  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalna oprema za celične kulture  Paket 12 
45. Sistem za vrednotenje gradnikov PVS  2010  99600  dr. Marko Topič   Raziskovalni sistemi  Paket 14 
46. Sistem z NIR spektralno kamero  2008  62594  dr. Franjo Pernuš   Sistemi za analize  Paket 13 
47. Strojna in programska oprema za vzpostavitev komunikacije med simulatojem dinamičnih razmer v elektroenergetskem sistemu v realnem času ter zunanjo strojno in programsko opremo  2018  24424  dr. Boštjan Blažič   Komunikacijska omrežja  Paket 17 
48. Testni protokolni simulacijski sistem  2009  137500  dr. Janez Bešter   Komunikacijska omrežja  Paket 14 
49. Visokonapetostni elektroporator z več ločenimi izhodi  2009  132000  dr. Damijan Miklavčič   Raziskovalna oprema za celične kulture  Paket 14 
Mentorji mladim raziskovalcem (103)
št. Evidenčna št. Ime in priimek Razisk. področje Status
1. 00002  dr. FRANCE BREMŠAK  Fizika  Raziskovalec 
2. 00027  dr. LUDVIK GYERGYEK  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
3. 00039  dr. Peter Jereb  Električne naprave  Raziskovalec 
4. 00070  dr. SAVO LEONARDIS  Telekomunikacije  Raziskovalec 
5. 00124  dr. Peter Šuhel  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
6. 00141  dr. Jernej Virant  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
7. 00154  dr. Lojze Trontelj  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
8. 00166  dr. Drago Strle  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
9. 00172  dr. Borut Zupančič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
10. 00509  dr. Beno Pehani  Telekomunikacije  Raziskovalec 
11. 00579  dr. Lojze Vodovnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
12. 00793  dr. Rafael Cajhen  Električne naprave  Raziskovalec 
13. 01075  dr. Jurij Franc Tasič  Telekomunikacije  Raziskovalec 
14. 01118  dr. Radko Osredkar  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
15. 01675  dr. Dušan Raič  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
16. 01922  dr. Jože Mlakar  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
17. 01924  dr. Jože Furlan  Energetika  Raziskovalec 
18. 01925  dr. Baldomir Zajc  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
19. 01926  dr. Slavko Amon  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
20. 01927  dr. Janez Trontelj  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
21. 01932  dr. Alojz Kralj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
22. 01938  dr. Nikola Pavešič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
23. 01951  dr. Drago Matko  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
24. 01952  dr. Rihard Karba  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
25. 01954  dr. Stanislav Ferkolj  Električne naprave  Raziskovalec 
26. 01955  dr. Konrad Lenasi  Električne naprave  Raziskovalec 
27. 01962  dr. Franc Bratkovič  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
28. 02114  dr. Tomaž Slivnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
29. 02324  dr. ANTON OGORELEC  Energetika  Raziskovalec 
30. 02545  dr. Ferdinand Gubina  Energetika  Raziskovalec 
31. 02813  dr. Tadej Bajd  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
32. 02961  dr. Janez Nastran  Električne naprave  Raziskovalec 
33. 03074  dr. Stanislav Reberšek  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
34. 03075  dr. Anton Jeglič  Meroslovje  Raziskovalec 
35. 03099  dr. Vojko Valenčič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
36. 03334  dr. Franc Smole  Energetika  Raziskovalec 
37. 03972  dr. Peter Žunko  Energetika  Raziskovalec 
38. 03973  mag. SLOBODAN RIBARIČ    Raziskovalec 
39. 04148  dr. Sašo Tomažič  Telekomunikacije  Raziskovalec 
40. 04383  dr. Danilo Vrtačnik  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
41. 04546  dr. Janez Bešter  Telekomunikacije  Raziskovalec 
42. 04634  dr. Aleš Iglič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
43. 05043  dr. Aneta Stefanovska  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
44. 05692  dr. Dušan Fefer  Meroslovje  Raziskovalec 
45. 05967  dr. Matjaž Vidmar  Telekomunikacije  Raziskovalec 
46. 06143  dr. Joško Budin  Telekomunikacije  Raziskovalec 
47. 06145  dr. MARJAN PLAPER  Energetika  Raziskovalec 
48. 06168  dr. Rafael Mihalič  Energetika  Raziskovalec 
49. 06633  dr. Rastko Fišer  Električne naprave  Raziskovalec 
50. 06856  dr. Stanislav Kovačič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
51. 06857  dr. Franjo Pernuš  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
52. 07131  dr. Vanja Ambrožič  Električne naprave  Raziskovalec 
53. 07134  dr. Marko Munih  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
54. 09580  dr. France Mihelič  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
55. 10268  dr. Damijan Miklavčič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
56. 10269  dr. Dejan Križaj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
57. 10401  dr. Tomaž Gyergyek  Fizika  Raziskovalec 
58. 10742  dr. Igor Škrjanc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
59. 10774  dr. Janko Drnovšek  Meroslovje  Raziskovalec 
60. 10934  dr. DUŠAN POVH  Električne naprave  Raziskovalec 
61. 11149  dr. Tadej Tuma  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
62. 11213  dr. Robert Golob  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
63. 11262  dr. Danjel Vončina  Električne naprave  Raziskovalec 
64. 11805  dr. Simon Dobrišek  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
65. 12537  dr. Alenka Maček - Lebar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
66. 12609  dr. Marko Topič  Energetika  Raziskovalec 
67. 12617  dr. David Nedeljković  Električne naprave  Raziskovalec 
68. 12660  dr. Roman Kamnik  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec 
69. 12755  dr. Marko Tomaž Čepin  Energetika  Raziskovalec 
70. 13143  dr. Andrej Žemva  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
71. 13565  dr. Gašper Mušič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
72. 14037  dr. Igor Papič  Energetika  Raziskovalec 
73. 14772  dr. Tomaž Jarm  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
74. 14838  dr. Damijan Miljavec  Električne naprave  Raziskovalec 
75. 15365  dr. Andrej Košir  Telekomunikacije  Raziskovalec 
76. 15463  dr. Urša Opara Krašovec  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
77. 15675  dr. Tadej Kotnik  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
78. 15678  dr. Boštjan Likar  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
79. 16140  dr. Anton Kos  Telekomunikacije  Raziskovalec 
80. 16386  dr. Andrej Kos  Računalništvo in informatika  Raziskovalec 
81. 16422  dr. Sašo Blažič  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
82. 18182  dr. Matjaž Mihelj  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
83. 18185  dr. Andrej Trost  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
84. 18280  dr. Igor Pušnik  Meroslovje  Raziskovalec 
85. 18619  dr. Maša Kandušer  Farmacija  Raziskovalec 
86. 19221  dr. Janez Krč  Energetika  Raziskovalec 
87. 19225  dr. Mojca Pavlin  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
88. 19235  dr. Gregor Verbič  Energetika  Raziskovalec 
89. 19411  dr. Vladimir Boštjan Bregar  Materiali  Raziskovalec 
90. 20383  dr. Dejan Tomaževič  Proizvodne tehnologije in sistemi  Raziskovalec 
91. 22480  dr. Samo Beguš  Meroslovje  Raziskovalec 
92. 22481  dr. Miloš Pantoš  Energetika  Raziskovalec 
93. 23404  dr. Tomaž Vrtovec  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
94. 23408  dr. Jaka Sodnik  Telekomunikacije  Raziskovalec 
95. 23976  dr. Peter Kramar  Meroslovje  Raziskovalec 
96. 24326  dr. Aleksander Sešek  Elektronske komponente in tehnologije  Raziskovalec 
97. 25419  dr. Urban Sedlar  Telekomunikacije  Raziskovalec 
98. 25421  dr. Matej Reberšek  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
99. 27964  dr. Selma Čorović  Električne naprave  Raziskovalec 
100. 28458  dr. Vitomir Štruc  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
101. 29549  dr. Benjamin Lipovšek  Energetika  Raziskovalec 
102. 29557  dr. Urban Rudež  Energetika  Raziskovalec 
103. 30687  dr. Bor Kos  Sistemi in kibernetika  Raziskovalec 
Opis
Fakulteta za elektrotehniko izvaja dva dodiplomska študijska programa:
Zgodovina ogledov
Priljubljeno