Loading...
Organizacije vir: ARRS

InnoRenew CoE Center odličnosti za raziskave in inovacije na področju obnovljivih materialov in zdravega bivanjskega okolja

Raziskovalna dejavnost

Koda Veda Področje Podpodročje
1.07.00  Naravoslovje  Računalniško intenzivne metode in aplikacije   
2.00.00  Tehnika     
3.08.00  Medicina  Javno zdravstvo (varstvo pri delu)   
4.01.00  Biotehnika  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo   
5.00.00  Družboslovje     
6.09.00  Humanistika  Umetnostna zgodovina   

Koda Veda Področje
T000  Tehnološke vede   
B000  Biomedicinske vede   
P000  Naravoslovno-matematične vede   
S000  Družboslovje   
H000  Humanistične vede   

Koda Opis
Svetovanje 
Raziskovanje 
Izobraževanje 
Nekomercialna 
Prenos tehnologije 
Vrednotenje (pravilnik)
vir: COBISS
Upoš. tč.
18.345,15
A''
2.421,49
A'
7.141,93
A1/2
11.604,37
CI10
8.403
CImax
479
h10
45
A1
51,84
A3
40,27
Podatki za zadnjih 5 let (citati za zadnjih 10 let) na dan 27. november 2022; A3 za obdobje 2016-2020
Baza Povezani zapisi Citati Čisti citati Povprečje čistih citatov
WoS 530  7.353  6.647  12,54 
Scopus 578  9.057  8.276  14,32 
Raziskovalci (48)
št. Evidenčna št. Ime in priimek Razisk. področje Status Štev. publikacij
1. 56134  Richard Acquah  Gradbeništvo  Raziskovalec 
2. 55007  Zijada A. Hujdurović  Arhitektura in oblikovanje  Raziskovalec 
3. 36182  dr. Michael David Burnard  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  138 
4. 51616  dr. Balazs David  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  49 
5. 54960  Mateja Erce  Psihologija  Raziskovalec 
6. 54512  dr. Sudha E. Esakkimuthu  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  13 
7. 39063  dr. Igor Gavrić  Gradbeništvo  Raziskovalec  37 
8. 54956  Oihana Gordobil Goni  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  33 
9. 51617  dr. Laszlo Hajdu  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  29 
10. 54957  Lei Han  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec 
11. 54369  dr. Rene Alexander Herrera Diaz  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  52 
12. 54846  Niki Hrovatin  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  12 
13. 38440  Kaja Kastelic  Javno zdravstvo (varstvo pri delu)  Raziskovalec  62 
14. 54978  David Kodarin  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec 
15. 56097  Albert Kravos  Kemija  Raziskovalec 
16. 50985  dr. Miklos Kresz  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  85 
17. 31274  dr. Andreja Kutnar  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  362 
18. 55032  dr. Tania Langella  Materiali  Raziskovalec 
19. 50968  Dean Lipovac  Psihologija  Raziskovalec  31 
20. 56714  dr. Daša Majcen  Varstvo okolja  Raziskovalec 
21. 53348  Tim Mavrič  Umetnostna zgodovina  Raziskovalec  19 
22. 24965  mag. Marica Mikuljan  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  33 
23. 51811  dr. Michael Mrissa  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  56 
24. 52761  mag. Aarne Johannes Niemela  Arhitektura in oblikovanje  Raziskovalec  10 
25. 50087  Jaka Gašper Pečnik  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  27 
26. 34448  dr. Kelly Peeters  Varstvo okolja  Raziskovalec  50 
27. 52405  Nastja Podrekar Loredan  Šport  Raziskovalec  44 
28. 53227  mag. Faksawat Poohphajai  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  10 
29. 51007  mag. Eva Prelovšek Niemela  Arhitektura in oblikovanje  Raziskovalec  33 
30. 54959  Lea Primožič  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec 
31. 35893  dr. Rok Prislan  Fizika  Raziskovalec  41 
32. 53211  Nežka Sajinčič  Psihologija  Raziskovalec  26 
33. 50366  dr. Anna Malgorzata Sandak  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  205 
34. 50461  dr. Jakub Michal Sandak  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  221 
35. 54891  Matic Sašek  Šport  Raziskovalec  14 
36. 52406  dr. Erwin Andreas M Schau  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  31 
37. 38064  dr. Matthew John Schwarzkopf  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  84 
38. 38063  mag. Amy Noel Simmons  Geologija  Raziskovalec  11 
39. 33521  dr. Ana Slavec  Sociologija  Raziskovalec  199 
40. 38157  dr. Darjan Smajla  Šport  Raziskovalec  57 
41. 52517  mag. Vesna Starman  Vzgoja in izobraževanje  Raziskovalec  16 
42. 21495  dr. Nejc Šarabon  Šport  Raziskovalec  863 
43. 34161  dr. Iztok Šušteršič  Gradbeništvo  Raziskovalec  88 
44. 19719  dr. Črtomir Tavzes  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec  172 
45. 36213  dr. Aleksandar Tošić  Računalništvo in informatika  Raziskovalec  50 
46. 55033  dr. Jan Včelak  Meroslovje  Raziskovalec  21 
47. 55495  Mariem Zouari  Gozdarstvo,  lesarstvo in papirništvo  Raziskovalec 
48. 53882  Jure Žitnik  Javno zdravstvo (varstvo pri delu)  Raziskovalec  14 
Raziskovalni projekti ARRS (10) Legenda
št. Evidenčna št. Naslov Obdobje Odgovorna oseba Štev. publikacij
1. N1-0223  Povratna logistika biomase lesnih ostankov  1.12.2021 - 30.11.2024  dr. Jakub Michal Sandak  370 
2. N2-0171  Teogija grafov in kombinatorično znanstveno račualništvo  1.1.2021 - 31.12.2023  dr. Andrej Brodnik  1.278 
3. Z5-1879  Uporaba vprašalnikov za merjenje stališč in vedenj uporabnikov stavb  1.7.2019 - 30.9.2023  dr. Ana Slavec  199 
4. J2-2504  Avtonomno robno računanje za spremljanje kakovosti zraka  1.9.2020 - 31.8.2023  dr. Michael Mrissa  1.143 
5. V4-2124  Ekonomski, okoljski in družbeni vidiki predelave in rabe lesa in v njem vezanega ogljika  1.9.2021 - 28.2.2023  dr. Balazs David  2.151 
6. J4-1764  Razvoj multifunkcionalnih polisaharidnih kompozitnih nanodelcev za razkislinjenje, izboljšanje trdnosti in preprečevanje mikrobiološkega napada zgodovinskih artefaktov na osnovi celuloze  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Matej Bračič  1.428 
7. J4-1767  Selektivna ekstrakcija molekul z visoko vrednostjo za sektor specialnih kemikalij iz ostankov predelave lesa  1.7.2019 - 30.6.2022  dr. Andreja Kutnar  3.750 
8. N1-0093  Optimizacija trajnostnih oskrbovalnih verig  1.4.2019 - 31.3.2022  dr. Andreja Kutnar  1.045 
9. J1-9110  Prehodnost v točkovno tranzitivnih grafih  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Klavdija Kutnar  1.497 
10. J7-9404  Zaščita bronastih spomenikov v spremenljivem okolju  1.7.2018 - 30.6.2021  dr. Polonca Ropret  2.077 
Mednarodni projekti (31) vir: SICRIS
št. Evidenčna št. Naslov Obdobje Odgovorna oseba
1. HORIZON-ARCHI-SKIN-238442  Bioinspired living skin for architecture  1.9.2022 - 31.8.2027   
2. HORIZON-NewWave-238684  Building a sustainable & circular economy through innovative, biobased manufacturing lines  1.4.2022 - 31.3.2026   
3. HORIZON-MULTI-WOOD-239345  Multi-functionalization of wood with bio-based approach MULTI-WOOD  1.9.2023 - 31.8.2025   
4. H2020-MAXIWOOD-235440  CARBON ACCOUNTING IN THE FOREST-BASED INDUSTRY – MAXIMISING THE MITIGATION POTENTIAL OF WOOD PRODUCTS IN SLOVENIA  1.5.2022 - 30.4.2025   
5. H2020-OLEAF4VALUE-236098  OLIVE LEAF MULTI-PRODUCT CASCADE BASED BIOREFINERY: FROM AN UNDER-USED BIOMASS IN THE PRIMARY SECTOR TO TAILORMADE SOLUTIONS FOR HIGH ADDED VALUE INTERNATIONAL MARKET APPLICATIONS  1.7.2021 - 30.6.2024   
6. H2020-PHArA-ON-224929  Pilots for Healthy and Active Ageing  1.12.2019 - 30.11.2023   
7. H2020-PHArA-ON-857188  Pilots for Healthy and Active Ageing  1.12.2019 - 30.11.2023  dr. Michael David Burnard 
8. COST-CA18204  Dynamics of placemaking and digitization in Europe's cities  22.11.2019 - 21.11.2023  dr. Ana Slavec 
9. COST-CA18234  Computational materials sciences for efficient water splitting with nanocrystals from abundant elements  18.11.2019 - 17.11.2023  dr. Veerapandian Ponnuchamy 
10. COST-CA18201  ConservePlants: An integrated approach to conservation of threatened plants for the 21st Century  15.10.2019 - 14.10.2023  dr. Živa Fišer 
11. COST-CA18236  Multi-disciplinary innovation for social change  3.10.2019 - 2.10.2023  Nežka Sajinčič 
12. H2020-BIO4CARE-234554  Green synthesis of sustainable BIO-sourced multi-functional ingredient for skin CARE applications  1.5.2021 - 30.4.2023   
13. H2020-PACK-NIN-233887  Modified lignin nanoparticles for composite and bio-based/Cu packaging applications  1.4.2021 - 31.3.2023   
14. COST-CA17107  European Network to connect research and innovation efforts on advanced Smart Textiles  11.10.2018 - 10.10.2022  dr. Laetitia Sarah Marrot 
15. H2020-FACADE-227633  FAçade bio-CArbon based anti UV coating to prevent DEterioration of wooden buildings  1.4.2020 - 31.3.2022   
16. H2020-FACADE-898179  FAçade bio-CArbon based anti UV coating to prevent DEterioration of wooden buildings  1.4.2020 - 31.3.2022  dr. Laetitia Sarah Marrot 
17. H2020-EU.4.a-InnoRenew CoE-208417  Renewable materials and healthy environments research and innovation centre of excellence  1.4.2017 - 31.3.2022   
18. -ForestValue-CLICK DESIGN  CLICK DESIGN delivering fingertip knowledge to enable service life performance specification of wood  1.3.2019 - 28.2.2022  dr. Jakub Michal Sandak 
19. -ForestValue-DynaTTB  Dynamic Response of Tall Timber Buildings under Service Load  1.3.2019 - 28.2.2022  dr. Iztok Šušteršič 
20. H2020-EU.3.5.3-WoodCircus-220935  Underpinning the vital role of the forest-based sector in the Circular Bio-Economy  1.11.2018 - 31.10.2021  dr. Michael David Burnard 
21. COST-CA16226  Indoor living space improvement: Smart habitat for the ELDerly  24.10.2017 - 23.10.2021  dr. Andreja Kutnar 
22. COST-CA16228  European Network for Game Theory  18.10.2017 - 17.10.2021  dr. Denis Trček 
23. COST-CA16215  European network for the promotion of portable, affordable and simple analytical platforms  3.10.2017 - 2.10.2021  dr. Blaž Stres 
24. ERASMUS+-2018-1-HR01-KA202-047493  Boosting a novel and innovative tRAining approaCh of Key Enabling Technologies  1.11.2018 - 30.4.2021  dr. Michael David Burnard 
25. H2020-EU.3.2.6.1-Pro-Enrich-218393  Development of novel functional proteins and bioactive ingredients from rapeseed, olive, tomato and citrus fruit side streams for applications in food, cosmetics, pet food and adhesives  1.5.2018 - 30.4.2021  dr. Matthew John Schwarzkopf 
26. COST-CA16114  REthinking Sustainability TOwards a Regenerative Economy  9.3.2017 - 8.3.2021  dr. Michael David Burnard 
27. COST-CA15216  European Network of Bioadhesion Expertise: Fundamental Knowledge to Inspire Advanced Bonding Technologies  21.10.2016 - 20.10.2020  dr. Anna Malgorzata Sandak 
28. COST-FP1405  Active and intelligent fibre-based packaging - innovation and market introduction (ActInPak)  20.3.2015 - 19.3.2019  dr. Diana Gregor Svetec 
29. COST-FP1407  Understanding wood modification through an integrated scientific and environmental impact approach  10.3.2015 - 9.3.2019  dr. Andreja Kutnar 
30. COST-TU1403  Adaptive Facades Network   28.10.2014 - 30.11.2018  dr. Anna Malgorzata Sandak 
31. H2020-EU.4.a-InnoRenew CoE-196315  Renewable materials and healthy environments research and innovation centre of excellence (InnoRenew CoE)  1.6.2015 - 30.5.2016  dr. Andreja Kutnar 
Raziskovalne skupine (1)
št. Evidenčna št. Naziv skupine Odgovorna oseba Štev. publikacij
1. 3770-001  Raziskovalna skupina InnoRenew CoE  dr. Andreja Kutnar  2.511 
Zgodovina ogledov
Priljubljeno